شیکاگو ‘در پرتگاه’ بازگشت به سخت تر COVID-19 محدودیت شهردار هشدار

توسط John Byrne

شیکاگو _ شهردار لری Lightfoot صدا هشدار شدید روز شنبه در شیکاگو “در پرتگاه” گفت: او ممکن است به زودی نیاز به رول نقاط شهر را بازگشایی اگر COVID-19 موارد همچنان به افزایش, به خصوص در میان افراد جوان هجوم آوردند به کافه ها و رستوران ها.

در حالی که شهردار همواره متذکر این شهرستان است که به دور از رایگان از چنگال این بیماری همه گیر او زده خصوص وخیم تن در یک روز صبح در کنفرانس خبری.

“برخی از شما شوخی که من مانند مادر است که به نوبه خود ماشین در اطراف اگر شما اقدام تا” Lightfoot گفت: با کمیسیون بهداشت و درمان دکتر آلیسون Arwady در کنار او. “نه دوستان است. این در واقع بدتر است. من فقط نمی خواهد به نوبه خود ماشین در اطراف. من قصد دارم به تعطیل آن من قصد دارم به شما پا زدن و من قصد دارم به شما در راه رفتن به خانه است. این که من هستم. این که من باید.”

“اما من نمی خواهم به آن شخص اگر من ندارد اما من خواهد شد اگر شما می توانید به من و در حال حاضر ما در پرتگاه,” او اضافه شده است. “ما در حال خطرناکی برای رفتن به حالت خطرناک از شرایط است.”

Lightfoot با اشاره به شیکاگو روزانه به طور متوسط تعداد موارد جدید که نشسته در 192 روز چهارشنبه. هنگامی که شماره می شود بیش از 200 که Arwady گفت: به احتمال زیاد اتفاق خواهد افتاد این شهرستان خواهد شد نگاه در آن وجود دارد را افزایش می دهد و در نظر گرفتن مراحل را به سرعت افزایش شهردار گفت.

“اگر ما یک چشم انداز مثبت اگر ما بالاتر از 200 البته ما در حال رفتن به علاقه مند و نگران در مورد آنچه که رانندگی آن اعداد و پس از آن ما اقدامات را به عنوان مناسب برای رسیدگی به مناطق خاص که در آن ما شاهد موارد جدید که از” Lightfoot گفت.

شهردار جلب توجه به افزایش درصد موارد در میان افراد جوان مکرر نقطه نگرانی از تالار شهر در هفته های اخیر.

با تعداد زیادی از Chicagoans در 20s خود را از رفتن به بازگشایی کافه ها و رستوران ها Lightfoot گفت: این شهرستان ادامه خواهد داد برای سرکوب موسسات که در حال نقض ظرفیت قوانین و می تواند سخت تر مراحل را برای محدود کردن این نوع از کسب و کار.

در روز سه شنبه وجود دارد 192 موارد جدید COVID-19 در شیکاگو بر اساس هفت روز نورد متوسط است. سی درصد از کسانی که 58 مورد در میان مردم سنی 18 تا 29 با توجه به شهرستان آمار.

که گروه سنی ساخته شده 21 درصد از موارد در ژوئن 3, هنگامی که شیکاگو وارد فاز سه از Lightfoot را همه گیر بازگشایی طرح است. و در تاریخ 26 ژوئن زمانی که شهر به تصویب رسید و از آن زمان فاز چهار بازگشایی قوانین است که اجازه داخل صندلی در کافه ها و رستوران ها و سالن دهانه افراد در این گروه سنی ساخته شده تا 27 درصد از موارد با توجه به شهر.

در حال حاضر بالاترین رده از عفونت های جدید در میان افراد بین سنین 30-39 به دنبال کسانی که بین سنین 40-49, Arwady گفت.

که در مقایسه با نرخ های بالاتر در میان افراد مسن در ماه های اولیه از این بیماری همه گیر که مقامات بهداشت شد با تمرکز تلاش های تست در افراد مسن که نشان می دهد اکثر علائم شدید هستند و در بالاترین خطر مرگ به جای افراد جوان که اغلب بدون علامت هر چند آنها هنوز هم می تواند در گسترش این بیماری است.

___

(c)2020 شیکاگو تریبیون

بازدید از شیکاگو تریبون در

توزیع شده توسط تریبون content Agency, LLC.

_____

عکس (برای کمک به با تصاویر تماس با 312-222-4194): CORONAVIRUS-شیکاگو

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>