Wilkes-Barre, نوجوانان می میرد در I-81 خراب


 Troy Bunnell | Times Leader

Troy Bunnell | زمان رهبر

پیتستون TWP. — ایالتی پنسیلوانیا پلیس تایید کرد یکی مرگ و میر در یک تصادف در روز سه شنبه که تعطیل کردن بخشی از بزرگراه بین ایالتی 81 جنوبی برای ساعت.

من-81 بسته بود به طور موقت پس از یک ماشین سفر عازم شمال در I-81 نزدیکی Dupont خروج کنترل از دست داده و رفت و بیش از این مرکز ميانه کوه در می رم چند بار قبل از آمدن به استراحت در southbound خط من-81.

Zyier Spruell, 18, Wilkes-Barre بود مرده پس از او در خارج از خودرو. Jayda باربر و Santalena Lundy هر دو 26 و از Wilkes-Barre, منتقل شدند, به Geisinger وایومینگ ولی مشکوک به آسیب های جدی. هر دو باربر بود که رانندگی خودرو و Lundy بودند با پوشیدن کمربند ایمنی خود را با توجه به دولت گزارش پلیس.

تصادف رخ داده است حدود 2:45 p. m. روز شنبه بعد از ظهر. من-81 جنوبی شد, تعطیل از خروج 175B (315 شمالی/Dupont) به خروج 178 (Bear Creek/Dupont). این خطوط عازم شمال نیز متاثر از slowdowns.

این حادثه پاک شد در 7:46 بعد از ظهر با توجه به پنسیلوانیا بخش حمل و نقل است.

کالبد شکافی برای تعیین علت مرگ Spruell انجام خواهد شد در روز چهارشنبه توسط Luzerne County, دفتر پزشکی قانونی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>