مغلوب ساختن پیشی جستن موی سوال در مورد پلیس کشتار سیاه پوستان

توسط جیل COLVIN

واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن bristled در سوال خبرنگار در مورد قتل پلیس آمریکایی های آفریقایی تبار و دفاع از حق را به نمایش مؤتلفه پرچم به عنوان او ادامه داد: به بازی به اختلافات نژادی در یک جفت از مصاحبه روز سه شنبه.

در یک مصاحبه مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسید ناگهان زمانی که پرسیده شد که چرا آمریکایی های آفریقایی تبار هنوز در حال مرگ در دست پلیس است.

“و بنابراین مردم سفید. بنابراین مردم سفید. چه وحشتناک یک سوال بپرسید. بنابراین مردم سفید” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: CBS کاترین Herridge. “بیشتر مردم سفید ، سفید بیشتر مردم است.”

هیچ پایگاه داده های ملی پیگیری پلیس-درگیر تیراندازی. اما مطالعات نشان داده اند که آمریکایی های سیاه و سفید بسیار بیشتر احتمال دارد به قتل توسط پلیس و حتی بیشتر از سفید پوستان — که به نمایندگی از یک بخش بزرگتر از جمعیت کشته شدند. که به بررسی استفاده از نیروی کشنده توسط اجرای قانون از سال 2009 تا 2012 به عنوان مثال حالی که قربانیان اکثریت سفید (52%) بودند نامتناسب سیاه (32%) با مرگ و میر 2.8 برابر بیشتر در میان سیاه پوستان از سفید پوستان است.

در این مصاحبه تهمت نیز در دفاع از استفاده از مؤتلفه پرچم با وجود گفت: در سال 2015 است که به اعتقاد او این پرچم متعلق به یک موزه شده است.

“همه به من می گویند آزادی بیان است. این بسیار ساده است. نگرش من این است که آزادی بیان” مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد. “بسیار ساده است. آن را مانند آن را دوست ندارم, آن را آزادی بیان.”

پرسید که آیا او درک پرچم دردناک است نماد برای بسیاری از افراد به دلیل آن است که یک یادآوری از برده داری تهمت CBS گفت: که برخی از “مردم آن را دوست دارم” افزود: “من می دانم که افرادی که مانند مؤتلفه پرچم و آنها در حال فکر کردن در مورد برده داری.”

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است زیر آتش برای پاسخ خود را به جرم ضد نژادپرستی تظاهرات که شکست در سراسر در سراسر کشور پس از کشتن جورج فلوید در بازداشت پلیس. در مواجهه با خواسته های به نژادی و عدالت و برابری و مغلوب ساختن پیشی جستن است به جای نقاشی عمدتا مسالمت آمیز معترضان داخلی به عنوان “تروریست” و در ادامه به استوک بخش.

در مصاحبه دوم با محافظه کار Townhall رسانه تهمت دفاع, سفید, سنت لوئیس, زن و شوهر دستگیر شده در فیلم brandishing اسلحه به عنوان آنها در دفاع از خانه خود را در طول یک نژادی و بی عدالتی اعتراض.

مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرد که علامت و پاتریشیا McCloskey “قرار بود به ضرب و شتم بد اگر آنها خوش شانس بودند” و گفت خانه خود شده اند “کاملا غارت و احتمالا سوخته” به حال آنها نشده است وجود دارد. “و در حال حاضر من درک می کنم کسی محلی آنها می خواهند به محاکمه این افراد است. این یک رسوایی است.”

میسوری رژیم صهیونیستی است. مایک پرشن به خبرنگاران گفت که او صحبت کرد و با تهمت و آمریکا دادستان کل ویلیام Barr توسط گوشی زودتر جمعه و رئیس جمهور ابراز نگرانی کرد که لوئیس مدار وکیل کیم گاردنر یک دموکرات ممکن است پرونده اتهامات علیه زن و شوهر است.

“من فکر می کنم رئیس جمهور نمی مانند آنچه که او دیدن و راه مردم در حال درمان,” پرشن گفت: “من فکر می کنم شما برخی از مرتب کردن بر اساس اقدامات است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>