آخرین: فلوریدا آگهی می گوید که او تا به حال یک جلسه با کروناویروس

توسط آسوشیتد پرس

آخرین اثر از شیوع کروناویروس در ورزش در سراسر جهان:

___

فلوریدا مدیر ورزشی اسکات Stricklin گفت: در طول یک زوم تماس با خبرنگاران گفت که او آزمایش مثبت برای coronavirus ماه گذشته.

Stricklin می گوید: او در ابتدا از جا در رفته خود را پس از تشخیص به دلیل “من فکر کردم من بود که مراقب باشید.” او گفت که او تا به حال حدود 48 ساعت که در آن او احساس واقعا بی کیفیت و احتمالا سه یا چهار روز که در آن او احساس نمی مانند خیلی قبل از رفتن به حالت عادی بازگشت.

Stricklin گفت: قرنطینه به مدت 10 روز پس از آزمون نتایج و تاکید بر اهمیت “پوشیدن ماسک و فیزیکی فاصله.”

___

سوارکاران در ساراتوگا دوره مسابقه در شمال ایالت نیویورک نمی شود مجاز به بازگشت به مسیر اگر آنها رقابت در جای دیگر در طول تابستان آینده دیدار خواهد کرد.

قانون جدید اعلام کرد که با هدف محدود کردن پتانسیل گسترش این رمان coronavirus. این ساراتوگا دیدار شنبه باز می شود و اجرا می شود از طریق کار در روز.

در هفته گذشته حداقل شش سوارکاران باید آزمایش مثبت برای coronavirus از جمله پنج که سوار در لوس آلامیتوس در جنوب کالیفرنیا در اوایل این ماه. بسیاری از کسانی که سواران پس از آن رقابت در آهنگ های دیگر در سراسر کشور قبل از یادگیری است که آنها تا به حال شده است در معرض ویروس.

نیویورک مسابقه انجمن می گوید سواران نیاز به تست منفی از یک سواب گرفته ظرف پنج روز از اولین کوه در ساراتوگا به منظور اجازه داده می شود در این زمینه.

تری Meyocks مدیر اجرایی سوارکاران انجمن صنفی می گوید: این اتحادیه در پشتیبانی کامل از قانون جدید.

___

کنفرانس جنوب شرقی است که به تعویق انداختن شروع والیبال, فوتبال و صلیب کشور رقابت از طریق حداقل تا پایان ماه اوت به دلیل COVID-19.

لیگ می گوید: فراهم می کند که زمان بیشتری برای آماده شدن برای بازگشت امن برای رقابت در تنظیم جدول زمانی. این تصمیم شامل همه نمایشگاه و غیر بازی های کنفرانس.

هر مدرسه خواهد بود مسئول برای هر گونه تغییر زمان عدم کنفرانس مسابقات نهفته به تعویق افتادن.

لیگ نشده ساخته شده است هر گونه خبر در این فصل فوتبال. ده بزرگ و Pac-12 تصمیم گرفتند تنها به بازی بازی های کنفرانس.

ثانیه 14 مدیران ورزشی تشکیل دوشنبه در لیگ ستاد در آلاباما به بحث در مورد سقوط ورزش است.

___

جدید انگلستان میهن پرستان پیوسته اند یک لیست در حال رشد از تیم NFL که امیدواریم به بازی بازی های خانگی این فصل در مقابل به طور قابل توجهی کاهش می یابد تعدادی از طرفداران برای کمک به کاهش گسترش COVID-19.

این تیم اعلام کرد که قصد دارد به بازی در مقابل حدود 20 درصد از ژیلت ورزشگاه ظرفیت اگر تایید شده توسط دولت و مقامات محلی است. این ورزشگاه ظرفیت فقط تحت 66,000.

این پرستان همچنین به اطلاع دارندگان بلیط فصل است که اگر طرفداران مجاز در ورزشگاه آنها خواسته خواهد شد که به رعایت فیزیکی فاصله حداقل شش فوت است. بلیط مرتب خواهد شد در بلوک 10 نفر یا کمتر با هشت ردیف از ورزشگاه در حال استفاده نیست. پوشش صورت نیز نیاز خواهد بود در همه زمان ها, پارکینگ بازی رایگان خواهد بود و در همه ژیلت ورزشگاه تعداد زیادی و تمام بلیط های همراه خواهد بود.

میهن پرستان فصل دارندگان بلیط را باید در اولین فرصت منحصر به فرد خرید بلیط بازی. هر گونه باقی مانده بلیط موجودی را در فروش به عموم مردم است.

___

آمریکا انجمن تنیس را لغو کرده است چند تازه رویدادهای برنامه ریزی شده در ماه اوت به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس اما هنوز برنامه ریزی برای برگزاری آمریکا باز شروع Aug. 31.

USTA مسابقات قهرمانی ملی در برخی junior گروه های سنی به صورت تک و دو برابر بودن اوراق.

که شامل پسران 18s در اورلاندو و دختران 18s در سن دیگو در تک آهنگ; پسران 16s در رم و دختران 16s در موبایل آلاباما در تک آهنگ; و پسران و دختران 12s از طریق 18s دونفره در اورلاندو است.

مردان و زنان USTA ملی دادگاه چمن قهرمانی در Newport, Rhode Island نیز در میان مسابقات حذف شود.

این USTA می گوید: “وجود یک خطر ذاتی در ارتباط با میزبانی تعداد زیادی از افراد در یک سایت در یک زمان و به کاهش خطر دشوار است.”

این گروه می گوید: این نوع COVID-19 تست و جهانی مسکن برنامه ریزی شده برای آمریکا باز “خواهد لجستیکی و مالی می تواند فوق العاده دشوار است برای ایجاد” در این رویدادهای ملی.

همه تحریم تنیس متوقف شده است و از ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر. رقابت برنامه ریزی شده است به رزومه کاری در ماه اوت است.

___

سوئیس در داخل خانه تنیس مسابقات لغو شده است به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

سازمان دهندگان می گویند آن خواهد بود “غیر مسئولانه و لجستیکی دشوار به پیش بروید” میان عدم قطعیت در مورد بهداشت عمومی و اقتصاد است.

مسابقات سر راجر Brennwald می گوید “اجتماعی فاصله و یا مسابقات بازی در پشت درهای بسته بودند از این سوال برای ما از همان آغاز.”

راجر فدرر 10 بار قهرمان در این مسابقات در زادگاه خود از بازل بود اما او مجموعه ای به دست 50 نسخه از این رویداد. او پرش بقیه 2020 فصل اجازه دهید به زانو راست بازیابی از دو عمل جراحی.

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>