پیچیده انواع چینی, مجسمه سازی, سبک

در طی هزاران سال چینی ها توسعه داده اند یک تسلط بر هنر مجسمه سازی است که تنها رقابت با دیگر تمدن های باستانی مانند یونانیان سرخپوستان و مصریان. در اینجا نگاهی مختصر به چهار گونه مختلف از چینی مجسمه.

جید مجسمه سازی

چینی ها نگه جید در راستا بسیار بالا. در واقع جید دیده می شد به عنوان نمادی از فرهنگ و تمدن. مانند آن است که هیچ جای تعجب است که صنعتگران باید خستگی ناپذیر اختصاص داده شده زمان خود را به کنده کاری جید مجسمه. یکی از قدیمی ترین سبک های جید کنده کاری است که جید کنده کاری, نمایندگی این سبک است که در طی هزاران سال توسط صنعتگران از یانگژو منطقه است. برخی از شناسایی ویژگی های یانگژو جید شامل کنده کاری عمیق و کم عمق امداد یین-خط کنده کاری توخالی حکاکی و بعدی دایره حکاکی.

یکی دیگر از معروف سبک پکن جید کنده کاری. “جید کنده کاری از پکن به رخ کشیدن جامد بافت ظریف و کریستال; چه تر است, آنها روشن و زرق و برق دار در رنگ و نفیس در شکل; در نهایت آنها نمایش بزرگ با توجه به شکل و یادآور امپراتوری بزرگ نمایی. با رنگ براق و زیبا شکل حجاری های جید از پکن می تواند حفظ شود برای هزاران سال در نتیجه آنها تا حد زیادی مورد علاقه جمع” با توجه به EBeijing.

مجسمه سازی چوب

دنگینگ چوب کنده کاری روی چوب کنده کاری به سبک آمد که از دنگینگ منطقه در استان ژجیانگ است. آن به شرح زیر فرایندهای مختلف مانند طراحی و roughcasts و slicking. اما کسانی که دارای مهارت های عالی با نقاشی یا کنده کاری می توانید شیرجه رفتن به طور مستقیم به کنده کاری چوب روند. چنین افرادی حک کردن چوب از طراحی آنها در ذهن خود.

(Image: Screenshot / YouTube)

دنگینگ چوب کنده کاری روی چوب کنده کاری به سبک آمد که از دنگینگ منطقه در استان ژجیانگ است. (تصویر: Screenshot / YouTube)

چژو چوب کنده کاری آغاز شده و در طول تنگ و آهنگ سلسله. این سبک از کنده کاری بر تم مانند زندگی روزانه کارگر, مردم, گل, حشرات, پرندگان, چهره های تاریخی ، چنین حجاری معمولا تاکید دایره ای شکل و همچنین به عنوان کامل برجسته. صنعتگران که به دنبال این سبک معمولا با استفاده از مهارت های مانند نفوذ مجسمه سازی امداد مجسمه سازی خط برش و یا ترکیبی از آنها. ویژگی برجسته چژو چوب کنده کاری به سبک رندر پیچیده و چند لایه از مجسمه.

سنگ مجسمه سازی

این Shoushan سنگ کنده کاری سبک مجسمه سازی سنگ نشات گرفته از روستای Shoushan و با تمرکز بر کنده کاری pyrophyllite سنگ. از جمله سنگ های شفاف و پر تلالو این Shoushan سبک اغلب معلوم می شود بسیار پر زرق و برق برای دکوراسیون. از انواع مختلفی از Shoushan-کنده کاری به سبک کسانی که ساخته شده در تیان هوانگ سنگ معمولا در نظر گرفته نفیس ترین از سنگ خود بسیار نادر است. در واقع تیان هوانگ سنگ اغلب به نام “کینگ استون” و معمولا گران تر از طلا.

به چانگشا داودی سنگ کنده کاری به سبک میراث چانگشا شهرستان و اختصاص داده شده به مجسمه سازی از گل داودی سنگ. تا همین اواخر تنها چانگشا شهرستان تولید می شود این سنگ های طبیعی.

(Image: wikimedia / CC0 1.0)

تا همین اواخر تنها چانگشا شهرستان تولید حک شده داودی سنگ. (تصویر: ویکیپدیا / CC0 1.0)

بامبو مجسمه سازی

در میان بامبو کنده کاری سبک Huangyan سبک بسیار محبوب خود را برای زیبا سازی و تصفیه مجسمه سازی. هنرمندان تنها انتخاب بهترین بامبو تولید شده در هوانگین که کنده کاری مجسمه. بامبو فقط برش در زمستان. سبز پوست درخت قطع شده است در حالی که درونی بامبو حلقه در آب جوش قرار داده. این جوشانده بامبو است و سپس پهن و agglutinated. در نهایت صنعتگران تزئین بامبو با شکل های مختلف به پایان رساندن روند اپیلاسیون محصول نهایی.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

پدر و مادر: ‘من می توانم’ مغز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>