معلق افسر پلیس دیگران مرتبط Bloods باند خیابان دستگیر و در فنتانیل انگشترپلیموث — Luzerne County مواد مخدر نیروی کار عوامل بررسی فنتانيل توزیع حلقه مرتبط Bloods باند خیابان بازداشت سه نفر پس از مقدار زیادی از مواد مخدر غیر قانونی و مواد بسته بندی گفته می شود در داخل یک پلیموث آپارتمان.

اریک تیموتی هیل, 31, شناخته شده به عنوان “پاپ خاموش” دوست دختر خود را, Candace-Lee J. الیس 34 و حسن ویلیامز لازاروس 36 دستگیر شدند که عوامل مواد مخدر, اعدام یک حکم جستجو در 135 W. اصلی سنت در روز سه شنبه.

سوابق دادگاه می گویند مقدار مشکوک فنتانیل ماری جوانا, دیجیتال, مقیاس, مواد بسته بندی و مقدار زیادی از پول نقد داشت و در داخل آپارتمان.

با توجه به شکایات کیفری:

عوامل بودند بررسی فنتانيل توزیع حلقه در راس تپه و چند تن از اعضای این Bloods خیابان باند گانگستری میلا مجموعه.

در موارد متعدد عوامل انجام نظارت آپارتمان گفته شاهد فعالیت های سازگار با قاچاق مواد مخدر.

جستجو حکم اعدام شد در آپارتمان و در نتیجه کشف مواد مخدر و قاچاق شکایت می گوید.

تپه الیس و لازاروس شد arraigned چهارشنبه در منطقه قاضی فلک وابسته به تار در مرکز دادگاه در دو فقره جنایی توطئه برای ارائه یک ماده کنترل و یک تعداد هر یک از در اختیار داشتن یک کنترل ماده در اختیار داشتن مواد مخدر متعلقات و جنایی با استفاده از ارتباطات. تپه زندانی بوده در تادیبی شهرستان برای عدم $175,000 وثیقه الیس زندانی بوده برای عدم $30,000 وثیقه و لازاروس زندانی بوده برای عدم $125,000 وثیقه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>