پدر و مادر: ‘من می توانم’ مغز

ذهن یک کودک می تواند نسبت به یک کتاب باز است. به عنوان پدر و مادر ما می خواهیم برای دیدن فرزندان ما در آرزوی برآورده شده است. از تولد تا پنج سالگی و با کیفیت از یک کودک تجربه را شکل خواهد داد که چگونه مغز در دراز مدت است. متوجه پدر و مادر است و یک فعالیت ارزش بررسی. آن چیزی است که هر محبت پدر و مادر می توانید انجام دهید برای کمک به راهنمای یک کودک را در تحقق بخشیدن به پتانسیل کامل خود را.

ما باید این رو در آغوش “ابدی دانشجو” فلسفه و آگاهانه است که یک استاتیک طرز فکر که معتقد است صفات و استعدادها و توانایی های ذاتی هستند را شیرین کاری رشد. با تحقق است که ما صفات تعیین شده در سنگ را باز کنید تا میل به یادگیری است. در این روش اطلاعاتی را می توان توسعه یافته. روانشناسان برجسته مانند کارول S. Dweck می گویند که کودکان توسعه منفی قربانی ذهنیت به راحتی زمانی که آنها در حال عاطفی غرق.

این بار از افراط و این امر در مورد پدر و مادر نیز هست. هنگامی که یک کودک ادعا می کند که آنها فقط نمی تواند غلبه بر یک مانع برخی از والدین عصبانی زحمت با آن و یا نیم پز کردن آنها به حدی است که مانع را کاهش داده است. چه اتفاقی می افتد در نهایت? کودک باور است که آنها نیاز خود را نگهبان برای محافظت از آنها در طول یک جنگ و یا کمک به آنها در غلبه بر هر چیزی که به نظر می رسد سخت خواهد بود تقویت شده و آنها را نه برای خود و یا سعی کنید به آنچه که کاملا امکان پذیر است برای آنها برای رسیدن به.

Always solving a child's problems for them

همیشه حل یک فرزند مشکلات آنها را تقویت باور است که آنها به اندازه کافی قادر به انجام کارهای خود به خود. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

فکر پدر و مادر

شما در حال فکر زمانی که شما آرام و به طور کامل در حال حاضر. با صرف کمی وقت خود را با کودک شما در حال اجازه دادن به آنها می دانم که شما مراقبت. روانشناسان و پزشکان توصیه می کنند که کودکان تمرین مدیتیشن است.

مشاهده شد که کودکانی که تفکر شانس بالاتری از توسعه طرز فکر مثبت. آنها یاد بگیرند که چگونه به پرورش خود را کنترل و تمایل به توجه بیشتر در کلاس درس. مراقبه کمک می کند تا کودکان توسعه همدلی و احترام به دیگران است. آن را نیز ممکن است کمک به آنها را مدیریت شرایط مانند استرس و افسردگی است. این مفید است به خصوص در این دوران از COVID-19 بحران است.

روابط متقابل

Dweck می گوید: با توجه به تمرکز حواس: “آن است که مدیریت استرس به طوری که شما می توانید بهترین خود شما برای ارتباط با کودک خود. آن است که به افتخار فرزندان خود را فردیت و حق خود را به توسعه شخصیت خود را. در نهایت, آن است که آموزش به آنها مهربانی و محبت و همدلی برای خود دانستن اینکه چه چیزی آنها را به خود آنها را به دیگران است.” (محافظه کار مادر)

ارتباط خود را با کودک بسیار مهم است در حال توسعه “من می توانم” مغز. آموزش فرزند خود را به یادگیری مثبت درس هایی از تجارب منفی. توضیح دهید که چگونه اشتباهات خود را کمک به آنها را رشد و یادگیری است. هنگامی که فرزند شما می گوید که چیزی بیش از حد سخت است به انجام, شما می توانید با تشویق او را/او را با گفتن چیزی شبیه به: “شما می توانید آن را انجام دهید” به طوری که آنها حداقل آن را امتحان کنید.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

هنگامی که فرزند شما می گوید که چیزی بیش از حد سخت است, تشویق و ترغیب به آنها گفت: “شما می توانید آن را انجام دهید!’ (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

به این ترتیب آنها را متوجه آنچه که آنها قادر به. فکر پدر و مادر نیز بدان معنی است که شما باید به تعامل با فرزندان خود را اغلب به طوری که شما می تواند کمک به آنها را حس تجارب خود را هر دو خوب و بد. رشد طرز فکر تصدیق نیز در کمک به یک کودک برای تبدیل شدن به آنچه او می خواهد.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

پانداهای غول پیکر در نهایت همسر پس از یک دهه

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>