زندگی از دست رفته: لندن Hackney باتلاق را از دست ندهید سر داور

توسط DANICA KIRKA

لندن (AP) — بهترین داوران هستند تا حد زیادی نامرئی حفظ نظم در خفا و اجازه دادن به بازیکنان تصمیم می گیرید بازی. عدم وجود خود را — هنگامی که همه چیز می تواند چرخش خارج از کنترل است که اغلب واضح تر از زمانی که آنها بی سر و صدا رفتن در مورد وظایف خود را.

صدها نفر از رقابتی بازیکنان فوتبال در شمال شرق لندن به خاطر آن است که پس از COVID-19 در زمان عمر Jermaine رایت یک داور و رانندگی نیروی خود را در آخر هفته لیگ برای بیش از 20 سال است.

رایت که مشغول به کار به عنوان یک داروساز برای خدمات بهداشت ملی را از اوقات فراغت خود را کمک به ساخت یک جامعه در Hackney باتلاق است. قریب به اتفاق فضای باز خانه به 82 فوتبال راگبی و کریکت زمینه است که باید پرورش رویاهای نسل از ورزشکاران از جمله یک جوان دیوید بکهام.

محبت شناخته شده به عنوان آقای Hackney باتلاق 46 ساله رایت را به عنوان هر دو در زمینه داور و یک پشت صحنه کاتالیست در Hackney & Leyton یکشنبه لیگ برتر فوتبال — به عنوان معاون, برنامه, منشی, نتایج, منشی, افسر مطبوعات و سر رسمی قبل از مرگ او در 27 آوریل.

___

یادداشت سردبیر: این بخشی از یک سری در حال انجام از داستان به یاد کسانی که فوت کرده اند از coronavirus در سراسر جهان است.

___

او روزهای یکشنبه بود همه چیز در مورد فوتبال و آنها اوایل آغاز شده است.

همکار داوران یاد گرفتن 4 صبح متون از رایت درخواست اگر آنها می تواند یک بازی فوق العاده برای پر کردن سوراخ در مطابقت با برنامه. در راه به Hackney باتلاق رایت را متوقف خواهد کرد در یک سوپر مارکت محلی برای خرید چای و تنقلات برای refs و سپس سر به زمین به مطمئن شوید که تمام مقامات تبدیل شده بود تا در نهایت قبل از رفتن به سایت خود بازی.

پس از آن وجود خواهد داشت گفتگو پیمانه نیم لیتری آبجو و بسیاری از مواد غذایی, درآمد رایت دوم خود را با نام مستعار: “دو برق Jermaine.”

“من اغلب به شوخی با Jermaine: او در واقع تا کنون خواب؟” دینو Constantinou که اجرا می شود و لیگ برتر وب سایت به یاد می آورد در یک نوشته ادای احترام. “مردی که نه تنها مشغول به کار تمام وقت برای بیمه خدمات درمانی بلکه خستگی ناپذیر کار می کرد هر روز با لیگ. … من فقط هرگز نفهمیدم چگونه او در واقع با نصب آن همه را به یک هفته است.”

چرا یک مرد که خود را صرف زندگی کاری نظارت بر تهیه استریل دارو برای بیماران مبتلا به سرطان اختصاص زمان زیادی به بالا-فشار تازه لیگ که در آن بازیکنان گاهی طعنه زدن و قسم می خورم در داوران پرداخت 40 پوند (50 دلار) یک بازی ؟

عشق بازی.

بریتانیا دیوانه است برای فوتبال است. مردم به تماشای آن را در همه زمان ها – در خانه میخانه در دفتر. هزاران جوان (و نه چندان جوان) بزرگسالان در سازمان لیگ پس از از دست دادن امید تا کنون ساخت آن را به زمان بزرگ.

این Hackney باتلاق بودند یک محل برای رایت به بخشی از بازی بعد از بازی روز بیش — و برای کمک به مطمئن شوید که دیگران می تواند انجام همان. در یک مصاحبه برای فیلمساز توماس Wootton فیلم کوتاه در رایت وی تاکید کرد تلاش ها برای گسترش فرصت ها برای افراد جوان از محله های اطراف.

“دیدن این بچه ها واقعا لذت بردن از خود را در حال بازی فوتبال در تاریخ یکشنبه اهداف به ثمر رساند و تمام است که آن را به شما می دهد یک نوع جدید از وزوز یک تزریق جدید به ادامه تلاش برای بهبود فوتبال مردمی,” رایت گفت.

که جامعه در معرض خطر است. تیم در حال تلاش برای پرداخت هزینه برای اجاره زمین های بازی در هر هفته و برای پوشش افزایش هزینه های اداری برای اجرای یک لیگ از 60 تیم است. و در حال حاضر وجود دارد این است که فشار بیشتری به دلیل COVID-19 به عنوان بازیکن سعی کنید برای تنظیم قوانین طراحی شده به سرعت گسترش coronavirus.

اما آن را نیز تهدید به دلیل وجود سوراخ خمیازه, که در آن رایت تعهد استفاده می شود.

“همیشه وجود دارد رفتن به یک نقطه خالی در این زمینه خود را, Hackney مارش” گفت: داور جو آلن است.

داوران لیگ برتر مفتخر رایت با پوشیدن لباس های سیاه و سفید خود را لباس و پوشش خارج از خانه خود در تاتنهام زمانی که او به خاک سپرده شد ماه گذشته طرفین نعش کش آن را به عنوان سفر به گورستان.

روز جمعه زمانی که آنها به طور معمول شده است صدور مجازات و ساخت خط تماس در حدود 20 ب بعد در یک زوم تماس بگیرید به بحث در مورد شامپانی مرد با لبخند بشاش است. آنها به یاد زمان رایت “شروع به پریدن کرد مانند ماهی قزل آلا” در هنگام مورد علاقه خود را طرفدار تیم تاتنهام به ثمر رساند در طول یک بازی بسیار مهم چگونه او به نظر می رسید که هر کس و چگونه او همیشه در زمان حال به چت.

و آنها را به یاد آورد که او چگونه ایجاد چیزی — یک جامعه از مقامات اختصاص داده شده به نگه داشتن مسابقات تمیز و استانداردهای بالا. خواهد شد که خود را میراث آنها گفت: اخلاق او القا در همه آنها.

“من نمی توانم خود را پر کنید و کفش” گفت: دیوید جوزف, یک عکس است که مصرف برخی از رایت وظایف. “اما ما می تواند راه رفتن در قدم به قدم که او برای ما باقی مانده بود و سعی کنید به بهترین نسخه از خودمان است. که به او افتخار می کنم.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>