فدرال آوردن اتهام تروریسم در آخرین MS-13 باند سرکوب

توسط جیم MUSTIAN

نیویورک (AP) — مقامات فدرال اعلام کرد تروریسم اتهامات شنبه در برابر یک رهبر MS-13 مداوم در سراسر کشور سرکوب بدنام باند خیابان که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان “بد اخلاق و بد است.”

کیفرخواست unsealed در ویرجینیا در برابر Melgar دیاز نخستین بار است که وزارت دادگستری به ارمغان آورده تروریسم اتهامات عنوان شده علیه یک عضو از MS-13. دادستان کل ویلیام بر توصیف دیاز به عنوان “کسی که به چراغ سبز ترور” برای این باند در ایالات متحده است.

آن را بلافاصله روشن نیست که آیا تا به حال یک وکیل مدافع است که می تواند اظهار نظر در مورد اتهامات عنوان شده علیه.

دادستان همچنین گفت: آنها به دنبال مجازات اعدام در برابر Alexi Saenz یکی دیگر از MS-13 رهبر در لانگ آیلند نیویورک به اتهام در هفت قتل از جمله کسانی که از دو دبيرستان دانش آموزان کشته با یک کارد بزرگ و سنگین و یک چوب بیس بال. یک وکیل برای Saenz کاهش یافته است به نظر.

“ما اعتقاد داریم که این هیولا که قتل کودکان باید به مرگ قرار داده” مغلوب ساختن پیشی جستن در جمع خبرنگاران در کاخ سفید اضافه کرد دولت او نمی خواهد استراحت قبل از آوردن هر عضو این باند به عدالت است. “شده است وجود دارد هرگز هر گونه حرکت شبیه به این.”

اعلام این خبر یک روز پس از grand داوران در شهر نیویورک و نوادا دست تا اتهامات جدید علیه نزدیک به دو دوجین MS-13 اعضاء اعم از خرید و فروش مواد مخدر و آدم ربایی و به قتل و اخاذی با تهدید.

Barr گفت: اختصاص بخشی از تلاش های دولت برای از بین بردن یک باند او تشبیه به “مرگ فرقه است.”

همچنین به عنوان شناخته شده Mara Salvatrucha MS-13 در نظر گرفته شده است یکی از جرایم سازمان یافته تهدیدات در ایالات متحده است.

سازمان منحصر به فرد است بر گفت: است که در آن محور است نه با “منافع تجاری” اما محض bloodlust.

“این در مورد افتخار ترین وحشی خونخوار فرد شما می توانید و ایجاد شهرت به عنوان یک قاتل” Barr گفت.

MS-13 اعتقاد بر این است که تاسیس شده است به عنوان یک محله خیابان باند در لس آنجلس در اواسط 1980s توسط مهاجران فرار یک جنگ داخلی در السالوادور. باند نیروهای جوان و نوجوانان از السالوادور و هندوراس هر چند بسیاری از اعضای باند بودند که در آمریکا متولد شده اند

“تنها راه برای شکست MS-13 است که با هدف قرار دادن سازمان به عنوان یک کل تمرکز بر ساختار رهبری و استقرار یک کل-از-رویکرد دولت در برابر یک دشمن مشترک” گفت: جان دورهام دادستان فدرال در نیویورک که هدایت ویژه نیروی کار با هدف قرار دادن باند.

مغلوب ساختن پیشی جستن که بازدید لانگ آیلند در سال 2017 به آدرس باند مشکل است سرزنش خشونت و باند رشد در lax سیاست های مهاجرتی.

رئیس جمهور روز چهارشنبه گفت که ایالات متحده مهاجرت و گمرک بازداشت بیش از 2000 MS-13 اعضای بیش از چند سال گذشته است.

“ما گرفته ام آنها را توسط هزاران نفر,” او گفت:.

___

آسوشیتد پرس نویسنده Zeke میلر کمک به این گزارش از واشنگتن است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>