کلیساها ارائه سلامت روان کمک های همه گیر در میان تظاهرات

توسط امیلی MCFARLAN میلر

شیکاگو (RNS) — نه به این بیماری همه گیر کوروناویروس این Rev. ساندرا ماریا ون Opstal یک کشیش در در سمت غرب از شیکاگو شروع به شنیدن از عبادت که شغل خود را از دست داده و در تلاش بودند از نظر مالی به عنوان شهر بسته غیرضروری کسب و کار به سرعت گسترش ویروس.

برخی از عبادت بودند ضروری کارگران بودند که نگران قرار گرفتن در معرض خود را به کروناویروس و جدا ماندن از اعضای خانواده به طوری که آنها نمی آوردن خطر این ویروس به آنها.

برخی از دست داده بود عزیزان به COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

دیگران قادر به جشن تولد و یا فارغ التحصیلی است.

و همه قبل از این بود که در سراسر کشور تظاهرات پس از مرگ جورج فلوید, یک یادآوری از نژادپرستی نظاممند وجود دارد که در ایالات متحده و ضربه ای که این باعث شده است که جوامع از رنگ.

“من فکر نمی کنم ما می توانیم تا کنون دست کم گرفتن سطح تروما ما همه تجربه” ون Opstal گفت.

___

این مطالب نوشته شده است و تولید شده توسط دین و مذهب, اخبار, خدمات و توزیع شده توسط آسوشیتد پرس. RNS و AP شریک در برخی از دین محتوای اخبار. RNS تنها مسئول این داستان.

___

به عنوان آمریکایی ها در مقابله با اثرات این بیماری همه گیر و کشور را به حساب بیش از نژادپرستی بسیاری از رهبران مسیحی سازمان ها و کلیساها در حال ارائه منابع نه تنها به مراقبت از خود معنوی و سلامت جسمانی بلکه سلامت روان خود را.

شیکاگو کشیش گفت: کلیسا را با یک نقش کلیدی در کمک به مردم در مقابله با ترس و اضطراب مطرح شده توسط زمان بحران.

“آن را به مردم نشانه ای از امید و نه فقط از طریق کلمات ما اما کلیسا دارای یک فرصت برای مردم نشانه ای از امید با ما چگونه زندگی می کنند,” او گفت:.

جیمی Aten مدیر فاجعه انسانی موسسه در کالج ویتون گفت: دین سرویس خبری که جماعت در حال حاضر در حال کمک به مردم در مقابله با طیف گسترده ای از چالش های بهداشت روانی.

و چالش هایی که قبل از coronavirus نکرده فقط رفته دور با توجه به Aten.

کسانی که شامل افسردگی و اضطراب و غم و اندوه و اعتیاد و همچنین به عنوان و

“این بیماری همه گیر است که ترکیب آن با سلامت روان مبارزات و تقویت آنها به علاوه ایجاد بهداشت روانی در تلاش است که مردم ممکن است تجربه شده است قبل از همه گیر” Aten گفت.

تعداد آمریکایی گزارش علائم افسردگی و اضطراب در بیش از سه برابر از زمان شروع این بیماری همه گیر با توجه به داده ها از اورژانس هفتگی اداره آمار بررسی.

تعداد کسانی که باید مشخصی در میان آمریکایی های آسیایی تبار را به عنوان آنها را تجربه کرده ایم در ماه های پس از coronavirus اول به نظر می رسد در چین با توجه به واشنگتن پست. اعداد شده اند و بالاترین در میان آمریکایی های سیاه و سفید در هفته های پس از فلوید مرگ پست گزارش شده است.

سیاه پوست و لاتین تبار در سراسر کشور نیز به طور نامتناسبی تحت تاثیر coronavirus با توجه به داده های CDC به تازگی در دسترس ساخته شده توسط نیویورک تایمز.

“در حالی که ما در حال تجربه این ضربه گیر این واقعه نهادی و سیستمیک نژادپرستی در این کشور ما نیز در حال پرسید:” خوبی که چگونه شما احساس می کنید? چه خبر است ؟ چگونه شما با آن زندگی می کنند? چگونه شما آن را هضم?'” گفت: یک روان درمانگر دارای مجوز مستقر در آتلانتا.

“و آن را واقعا بیش از حد است.”

گیر نژادی تقسیم و داستان از خشونت پلیس می تواند دوباره حادثه, برای, بسیاری, گفت: هنری که سیاه و سفید است. هر تیتر و یا ویروسی می تواند مردم را زنده تجارب گذشته خود و زیان خود و ترس خود را. و بحث نژادپرستی نیز می تواند مشکل باشد.

زمانی که مردم سفید از مردم از رنگ به توضیح تجارب خود را از نژادپرستی, او گفت:, “چه شما اساسا درخواست آنها را به انجام این است که دوباره دچار روان زخم کردن خود برای خود بهره مند شوند.”

سازمان هایی مانند و ایجاد کرده اند و وارد شده تعدادی از منابع برای کمک به افراد مقابله و کلیساها پاسخ به چالش های بهداشت روانی لحظه ای به ارمغان می آورد با آن است.

HDI تحقیقات نشان داده است که مثبت حمایت معنوی می تواند به کاهش استرس و اضطراب در میان بحران با توجه به Aten. اما که اغلب اتفاق می افتد به صورت چهره به چهره او گفت که مشکل ساز است که مردم خواسته به اقامت حداقل شش فوت از هم جدا.

“آنچه ما می دانیم چیزی است که کمک می کند تا مردم گاهی اوقات ترین چیزی است که می تواند همچنین قرار دادن آنها در معرض خطر” او گفت:. “که عملی حضور می تواند دشوار است برای انجام زمانی که ما جدا شده اما در عین حال ما هنوز هم می تواند کمک کند و هنوز هم ارائه عملی حضور حتی زمانی که ما در حال جدا شده از لحاظ فیزیکی از یکدیگر است.”

Aten تشویق رهبران کلیسا و دیگران برای رسیدن به یک ریتم از چک کردن در با دیگران و سازمان دیده بان برای هر گونه تغییر در رفتار و یا پرچم قرمز که ممکن است کسی با توجه به توان آسیب رساندن به او را – یا خودش یا دیگران.

او همچنین تشویق مردم به اجازه خود مراقبتی سقوط توسط ایستگاه فرعی هر چند که ممکن است به معنی پیوستن به یک دوست برای قهوه بیش از زوم و نه در فرد.

و او با اشاره به تحقیقات اتصال شیوه های معنوی مانند خواندن کتاب روزنامه نگاری و مراقبه به روان سلامت است.

“برخی از تحقیقاتی که ما انجام داده ایم در HDI نشان داده است که هنگامی که چیزی وحشتناک و غیر منتظره اتفاق می افتد, آن را تهدید می کند ما معنی. و هنگامی که ما معنی است که تهدید آن را می توانید شروع به نوبه خود ما زندگی وارونه آن چیزی که ما فکر می کنیم می دانستم که در مورد جهان به طور ناگهانی دیگر حس می کند” Aten گفت.

تاثیر کلیسای متحد متدیست جماعت در آتلانتا منطقه در حال حاضر با داشتن بحث باز در مورد بهداشت روانی قبل از همه گیر با توجه به Rev. Olu قهوه ای آن منجر پاستور.

“یکی از بزرگترین چیزهایی که ما انجام دهید این است که به عادی سازی درمانی و تطهیر نیاز و یا سود در حالی که در همان زمان تاکید بر نظم و انضباط معنوی جنبه های مدیتیشن و دعا و مشاوره و همه آن نوع از چیزهایی که” براون گفت.

در ماه مه قهوه ای موعظه است که برجسته چندین نکته در مدیریت استرس در این بیماری همه گیر از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC): توجه کنید که چگونه شما احساس می کنید را می شکند و از COVID-19 خبری زمان را برای خواب و ورزش همیشه در ارتباط ماندن و رسیدن اگر شما احساس ضعف.

در خطبه های قهوه ای نیز به اشتراک گذاشته است که او از دیدن درمانگر خود را بیشتر به دلیل استرس و اضطراب از بیماری همه گیر.

“من نه تنها نیاز به حمایت خدا من نیاز به حمایت خدا-credentialed مردم مانند درمانگران و مشاوران به صحبت کردن با من از طریق به راه رفتن من از طریق” او گفت:.

پس از یک مجازی کارکنان عقب نشینی با هنری که حضور تاثیر کلیسا شامل او در گفتگو در مورد بازگشایی ساختمان خود را برای خدمات.

“ما آگاه شد که ما واقعا نیاز ورودی او در کمک به ما فکر می کنم از طریق بازگشایی زیرا مردم شده اند از طریق نوعی از تروما در این COVID-19 تجربه از دست دادن عزیزان به از دست دادن فضا به از دست دادن عادی” براون گفت.

گریس و صلح کلیسای مسیحی کلیسای اصلاح شده که در آن ون Opstal یک کشیش نیز نمی توانید فرض کنیم هر یک از آن عبادت انجام می دهند OK ون Opstal گفت.

رهبران کلیسا را خواستار شده است کلیسا و اعضای جامعه برای بررسی در با توجه به پاستور. آنها در حال دعا برای کسانی که انتخاب کنید تا مواد غذایی از کلیسا هفتگی توزیع و کنار هم قرار دادن لیست از سلامت روان حرفه ای است که تخصص در درمان مردم از رنگ.

رهبران همچنین خواسته اند اعضای که منابع برای کمک به پرداخت هزینه برای مشاوره برای کاربرانی که نمی توانیم آن, او گفت:.

“من باور دارم که کلیسا می تواند انجام بسیاری برای مردم یادآوری کند که آنها دیده اند که آنها را فراموش نکنید به خصوص آن دسته از ما که کشیش در جوامع که در آن مردم احساس ترس و فراموش شده” ون Opstal گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>