چین استریل اویغور زنان

یک گزارش جدید توسط چین متخصص Adrian Zenz نشان می دهد که چین در حال انجام عقیم سازی اجباری در مبارزات زنان اویغور از منطقه سین کیانگ در تلاش برای کاهش جامعه جمعیت. Zenz هشدار می دهد که از جمله چینی سیاست های معادل جمعیتی نسل کشی و می خواهد بین المللی رسیدگی به این موضوع است.

عقیم سازی اجباری

این گزارش دولت چین با استفاده از اطلاعات و اسناد به اثبات چگونه دولت است که روند سرکوب حقوق باروری از اقلیت اویغور. زنان از جامعه و همچنین سایر جوامع اقلیت هستند ظاهرا تهدید به توقیف در مورد آنها پیروی نمی باروری سیاست به پایین گذاشته شده توسط دولت است. برخی از زنان هستند که مجبور به اردوگاه. اقداماتی که می تواند به جذب مجازات شامل بیش از تولد سهمیه و یا امتناع از انجام سقط جنین.

از زنان خواسته شده است برای استفاده داخل رحمی پیشگیری از بارداری دستگاه (آیودی) در برخی از مناطق حتی اگر آنها را نقض حقوقی قانون داشتن دو فرزند. برخی از گزارش ها نیز نشان می دهد که زنان داده شده که تزریق بلوک دوره. در مناطق روستایی Uygur زنان به اجباری تحت تست های بارداری و دیگر امتحانات کاملا غالبا. به عنوان یک نتیجه از چنین عقیم سازی و کنترل تولد فعالیت های جمعیت در سین کیانگ کاهش یافته است به طور چشمگیری بیش از چند سال گذشته است.

Marise Payne آشفته است توسط چین را درمان اویغور جامعه است. (تصویر: ویکیپدیا / CC0 1.0)

بر اساس این گزارش رشد جمعیت در دو تا از بزرگترین اویغور استان کاهش یافته و 84 درصد بین 2015 و 2018. Zenz اشاره می کند که این نشانه ای از بی رحمانه کنترل جمعیت اعمال. تقریبا 80 درصد از IUD سرمایه گذاری در چین برای سال 2018 انجام شد در سین کیانگ حتی اگر منطقه تنها حدود 1.8 درصد از جمعیت ملی است. پکن نیز ارائه هان قومی مردم از مناطق دیگر با انگیزه های چنین به عنوان شغل و زمین به منظور جلب آنها را به حل و فصل کردن در سین کیانگ. حزب کمونیست چین است که ترویج intermarriage بین هان مردان و زنان اویغور به خصوص زنان که شوهران فرستاده شده به اردوگاه های اقامت اجباری.

استرالیا وزیر خارجه Marise Payne اعلام کرد که دولت این است که مشکل چگونه پکن است درمان اویغور مردم است. “نگرانی های ما بیشتر ترکیب این گزارش از اجرا کنترل تولد اقدامات و عقیم سازی از هدف قرار دادن این گروه… ما مطرح نگرانی های ما در مورد وضعیت در سین کیانگ در موارد متعدد با مقامات دولتی و من باید این موضوع را مورد بحث به طور مستقیم با همتای دولت عضو وانگ یی” او گفت:, گزارش SBS News.

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo به گزارش “تکان دهنده” و حزب کمونیست چین برای پایان دادن به چنین شیوه های وحشتناک. وی با انتقاد از حزب خود را “بی اعتنایی مطلق به حرمت زندگی انسان است.”

Uyghurs برداشت شده است اخراج از کامبوج به زندانی در چین است. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

بررسی نسل کشی

شرق ترکستان جنبش ملی بیداری و شرق ترکستان دولت در تبعید به تازگی با نزدیک شدن به دادگاه جنایی بین المللی (ICC) و در خواست برای رسیدگی به جنایات مرتکب شده در Uyghurs با مقامات چینی از جمله رئیس جمهور چین. آنها با ارائه شواهد و مدارک در مورد همان. تشکیل پرونده ادعا می کند که اعضای جامعه اویغور بودند غیرقانونی اخراج از مکان هایی مانند کامبوج و تاجیکستان به سین کیانگ جایی که آنها به پایان رسید تا بودن زندانی و شکنجه شده است.

وکلا به نمایندگی از این گروه استدلال می کنند که پس از این جنایت صورت گرفت در تاجیکستان و کامبوج دو کشور که امضا اساسنامه رم به عنوان پایین گذاشته شده توسط ICC دادگاه حقوق کامل به قضاوت در مورد این مسئله. یک سازمان به نام “کمپین برای Uyghurs” با اشاره به این که دولت چین را نقض کرده “پیشگیری از نسل کشی” در قرارداد است که آنها را امضا کرده بود در مقابل جامعه بین المللی است. این سازمان توصیه کرده است که شورای حقوق بشر سازمان ملل پنل نوار چین از آن مشارکتی وضعیت.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

چرا هنگ کنگ فعال جاشوا وانگ پایین پا از خود را طرفدار دموکراسی گروه

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>