تجلیل از 39 سال و خاموش کردن یخ


 In this photo shot by former Times Leader photographer Pete G. Wilcox, reporter Mary Therese Biebel crawls off the ice of a frozen lake after interviewing two anglers. The unusual little episode is just one of many adventures she’s experienced in 39 years of working for the newspaper.

در این شات عکس با زمان سابق رهبر عکاس پیت G. فروردین خبرنگار مری ترزا Biebel می خزد کردن یخ دریاچه منجمد پس از مصاحبه دو ماهیگیران تفننی. این کمی غیر معمول قسمت است تنها یکی از بسیاری از ماجراهای او با تجربه در 39 سال کار برای روزنامه.

در اوایل این هفته من شوهر من پرسید اگر او می تواند به راحتی در پیدا کردن “که عکس از من خزنده در سراسر یخ.”

یک یا دو دقیقه بعد, عکس باز بود در علامت گذاری به عنوان صفحه نمایش کامپیوتر.

این یک تصویر از اوایل ژانویه 2011, شات با زمان سابق رهبر عکاس پیت G. فروردین در یک روز زمانی که من تا به حال مصاحبه با دو یخ ماهیگیران در دریاچه یخ زده در Frances Slocum پارک دولت در شهرستان کینگستون.

من می خواستم به آن نگاه کنید زیرا امروز نشانه من 39 سالگرد در برابر رهبر. این روزنامه آورده من در هیئت مدیره در تابستان سال 1981 زمانی که من هنوز یک دانشجو در کالج کینگ.

اما من فکر می کنم در مورد تمام ماجراهای یک خبرنگار می تواند خودرا برای امتحان اماده به 39 سال به نحوی است که کمی عجیب و غریب گردش در یک بعد از ظهر زمستانی مبالغ بسیار از این کار شده بود.

برای من این به معنای مواجهه با افرادی که نمی خواهید به صحبت کردن با رسانه ها تداوم تا زمانی که من پیدا حاضر منابع تطبیق زمانی که وضعیت آن و زمانی که همه گفته و انجام داده, داشتن یک خنده خوب در خودم.

انتساب است که در زمان پیت و من به فرانسیس Slocum است که برای بازگرداندن یک داستان و عکس از افرادی که در خارج از منزل تجربه برخی از آب و هوای بسیار سرد.

همانطور که من به یاد بیاورید چند نفر بودند و در مورد دو نفر که پیاده روی با شور و نشاط از طریق پارکینگ به حال دست تکان دادند ما دور است. بدون تبلیغات لطفا.

ما تصمیم به رویکرد یخ ماهیگیران بعدی امید برای بهتر موفق باشید.

پیت strode به سمت وسط دریاچه در استواری شیوه با وجود سطح صاف مرتب کردن بر اساس مانند Thumper در فیلم Bambi.

من دنبال خیلی بیشتر کمرویی و از آنجایی که من تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است به دست آورد قابل اعتماد مجموعه ای از کشش ایدز که لغزش بیش از چکمه های من و زندگی من تغییر من به زودی متوجه شدم که می خواهم پیشرفت بهتری اگر من crawled شده.

بنابراین من هل من نوت بوک به کیف پول من و هل دادن آن جلوتر از من روی دریاچه یخ زده در سطح من crawled شده به ماهیگیران تفننی.

فشار و خزیدن. فشار و خزیدن.

ماهیگیران تماشای این روش غیر معمول با کنجکاوی و حس کردم ما بود در مورد به درو بهره مند شوند. بعد از این همه مشکل پیت و (به خصوص) من از طریق رفتن به آنها را در رسیدن به این بچه ها نمی خواهد که قلب به موج ما را با یک “هیچ نظر.”

آنها می خواهم به ما بگویید که چگونه ضخیم یخ بود و چه ماهی شد, گاز گرفتن. آنها می obligingly به نظرات خود را در آب و هوا. آنها نمی شی به تصاویر.

آنها کمک به ما بگویید و ما سپاسگزار خواهد بود.

پس از این مصاحبه پیت ارائه شده را به آرنج من و کمک من به ساحل اما من کاهش یافته گفتن او من احساس امن تر رفتن همان راه من می خواهم آمد. “این راه من اصلا دور به سقوط” من فلسفه است.

بنابراین او رفت جلوتر و سپس تبدیل به اطراف و شات دیوانه عکس که او ایمیل فرستاده شده را علامت. برای مجموعه خود را.

من هرگز واقعا در زمان یک شانس خوب در تصویر تا این هفته. این نشان می دهد که ماهیگیران تفننی در انتظار اندک اندک خوردن. این نشان می دهد که صفحات من نوت بوک, فانینگ مانند پر از بالای کیف من. آنچه من می خواهم بهترین نگاه در چهره من. من محض خنده از نشاط.

و این که تقریبا مبالغ تا 39 سال گذشته.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>