جهان می تواند برنده جنگ علیه coronavirus اگر رهبران خود را در بخشی که مدیر می گوید

توسط برایان Niemietz

Coronavirus همه گیر است و بدتر به دلیل شکست خارج از اروپا و بخش هایی از آسیا است. اما سازمان بهداشت جهانی مدیر دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus می گوید آن را خیلی دیر نیست برای دریافت در مبارزه است.

بدون تماس با هر کسی و یا هر محل با نام Ghebreyesus گفت: برخی از کشورها مسئول در اداره خود از وقوع و در حال بازگشت به کسب و کار با خیال راحت. او همچنین گفت: چندین کشور در حال رفتن در جهت اشتباه است. وجود حالات مختلف بازی در سراسر جهان که مدیر گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در لندن است.

“اولین وضعیت کشور بودند که هشدار و آگاه” Ghebreyesus گفت. “آنها آماده و در پاسخ به سرعت و به طور موثر به مورد اول است.”

او گفت: مکونگ منطقه اقیانوس آرام کارائیب و بخش هایی از آفریقا سقوط کرد و به آن دسته. دکتر همچنین اعتبار بسیاری از اروپا که در آن “رهبری قوی” پس از شیوع اولیه کمک کرد تا مدیریت یک وضعیت است که می توانست بدتر است.

پس از آن وجود دارد دو دسته است.

یکی دیگر از وضعیت در حال پخش کردن است که در کشورهایی که در ابتدا در واکنش به شیوع سپس شروع به هل دادن به بازگشایی بیش از حد به زودی.

نهایی وضعیت “آن دسته از کشورهایی که در شدید انتقال فاز از شیوع” او گفت:. “ما شاهد آن در سراسر آمریکا و جنوب آسیا و چند کشور در آفریقا است.”

به نام او که آمریکا به “کانون ویروس” اشاره کرد که بیش از نیمی از جهان را در موارد کشف شده است. با توجه به Ghebreyesus این نیمکره غربی باید نگاه شرق برای راهنمایی.

“ما می دانیم که از اول دو موقعیت است که آن را هرگز خیلی دیر به این ویروس را تحت کنترل حتی اگر شده است وجود مواد منفجره انتقال,” او گفت:.

که معتقد است که حتی در مکان های که در آن اعداد خونتان قرار دادن بازگشایی محدودیت در جای خود کمک خواهد کرد که مبارزه با این ویروس مرگبار است. Ghebreyesus روشن ساخته است که که “متعهد به همکاری با همه کشورها” برای پایان دادن به معضل جهانی است که آلوده نزدیک به 13 میلیون نفر در سراسر جهان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

“به من اجازه دهید بلانت” Ghebreyesus گفت: پس دوباره با تاکید بر اهمیت ثابت رهبری است. “بیش از حد بسیاری از کشورها به رهبری در جهت اشتباه است. این ویروس همچنان دشمن شماره یک اما اقدامات بسیاری از دولت ها و مردم را منعکس نمی کند این است.”

او مقصر “پیام های مخلوط” از برخی از رهبران جهان برای تضعیف تلاش های جامعه جهانی و

“آن را ندارد به این ترتیب” Ghebreyesus گفت: “هر رهبر و هر دولت و هر فرد تنها” به انجام بخشی خود را.

ایالات متحده را به اطلاع سازمان ملل متحد هفته گذشته از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قصد ترک که. آمریکا بدهکار که نزدیک به 200 میلیون دلار در پرداخت حق عضویت رفتن به ماه جولای به NPR.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را متهم کرده است که از حال به کندی واکنش نشان می دهند و همچنین نشان دادن طرفداری به چین که در آن coronavirus اعتقاد بر این است که آغاز شده است.

تهمت هم شده است هدفمند برای دست زدن به او از همه گیر توسط منتقدان در خانه و خارج از کشور.

یک ABC اخبار نظرسنجی منتشر شده در هفته گذشته نشان می دهد 67 درصد از آمریکایی ها ایران از رئيس جمهور در پاسخ به این بیماری همه گیر.

©2020, New York Daily News

بازدید از نیویورک دیلی نیوز در

توزیع شده توسط

—–

عکس (برای کمک به با تصاویر تماس با 312-222-4194): CORONAVIRUS-اکسیژن-دریافت

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>