W-B به یاد مردم در مورد خطرات ناشی از رادون


 Therese Inverso shows off some rye that she is growing in her yard. She intends to thresh the chaff from the grain and use the grain for homemade rye bread. Mary Therese Biebel | Times Leader

ترزا Inverso نشان می دهد برخی از چاودار که او در حال رشد است در حیاط. او در نظر دارد برای thresh کاه از دانه و استفاده از غلات برای خانه نان چاودار.

مری ترزا Biebel | زمان رهبر

<p>Her Wilkes-Barre backyard includes a rainbarrel, many plants and the tops of rye plants that Therese Inverso has harvested with the intention of using them for homemade bread.</p> <p>Mary Therese Biebel | Times Leader</p>

او Wilkes-Barre, حیاط خلوت, شامل rainbarrel بسیاری از گیاهان و تاپس چاودار گیاهانی که ترزا Inverso برداشت با قصد استفاده از آنها را برای نان خانگی.

مری ترزا Biebel | زمان رهبر

<p>A black walnut from a neighbor’s tree fell into Therese Inverso’s yard and a tiny new tree has sprouted from the nut. Inverso dug it up to show a visitor.</p>

یک گردو سیاه و سفید از یک همسایه درخت سقوط کرد و به ترزا Inverso حیاط و کوچک جدید درخت جوانه زده است از مهره. Inverso حفر آن را به نشان می دهد یک بازدید کننده.

ترزا Inverso نمی دود و رژیم غذایی بسته بندی شده با خوراکیهای ارگانیک — همه چیز از bok choy به منداب به سبزی قاصدک — از باغ حیاط خلوت.

پس از 69 سال Wilkes-Barre ساکن شگفت زده بود در اوایل سال جاری هنگامی که یک توده روی پیشانی اش و درد در باسن او به رهبری او را به دنبال توجه پزشکی — و برای دریافت تشخیص سرطان ریه است که گسترش یافته بود.

“من خوش شانس هستم, هر چند” گفت: Inverso, یک معلم بازنشسته که به تدریس موسیقی در کشور به عنوان دور به عنوان جامائیکا و ایران. “من EGFR جهش (که مخفف گیرنده فاکتور رشد اپیدرمی و اشاره به یک پروتئین وجود دارد که در سلول سطوح) و درمان است که به یک قرص هر روز برای بقیه زندگی من است. که به کوچک شدن تومورها است.”

در حالی که او احساس خوش شانس و هنوز شدت برداشت او چاودار گندم و سیر گستره — بنابراین او می تواند با استفاده از دانه در خانه نان چاودار و گستره خانگی, پستو — Inverso گفت: در اوایل این هفته او می خواهد به مردم را آگاه تر از رادون نامرئی بی بو گاز رادیواکتیو است که آژانس حفاظت از محیط زیست اشاره می کند به عنوان علت سرطان ریه در افراد غیر سیگاری است.

او اذعان می کند او نمی تواند ثابت کند که چگونه او کردم مرحله IV سرطان ریه; اما او را قوی سازد.

با توجه به اداره حفاظت محیط زیست سایت, پنسیلوانیا است “یکی از جدی ترین رادون مشکلات در ایالات متحده است. حدود 40 درصد از پنسیلوانیا خانه های رادون سطوح بالای سازمان حفاظت محیط زیست اقدام دستورالعمل 4 picocuries در هر لیتر است.”

“دست پایین باهوش ترین چیزی که برای انجام شده است به خانه خود را به آزمون برای رادون بدون توجه به جایی که شما زندگی می کنند” این بخش توصیه می کند.

Inverso موافق صمیم و گفت: او مرتب پس از تشخیص او برای 2 روز آزمون ، اوایل مطالعه نشان داد 1.1 picocuries هر لیتر اما پس از تغییر در آب و آن ثبت نام در 2.9.

مشخصات فنی 2.9 زیر دستورالعمل سازمان حفاظت محیط زیست, اما آن را در زیر سازمان بهداشت جهانی توصیه که از سال 2009 بوده است که معادل 2.7 picocuries.

علاوه بر Inverso استدلال اگر سطح رادون می تواند در نوسان است تا به سرعت طی 2 روز تست چقدر ممکن است این نوسان در طول هفته یا ماه یا سال ؟

“رادون سطوح تغییر در همه زمان ها” اموزش گیلمور یک فروشنده از سوات محیط زیست یک رادون-کاهش کسب و کار با دفاتر در اللنتون گفت: روز شنبه در یک مصاحبه تلفنی.

“گاز آن و حرکت آن را در اطراف در جیب زیر زمین,” او گفت:. “در زمستان سطح می تواند دو دلیل زمین ممکن است منجمد و گاز در تلاش است برای تخلیه به دنبال مسیر کمترین مقاومت. که می تواند به زیر زمین خود را.”

گاهی اوقات مردم یک خانه برای بررسی رادون قبل از آنها آن را خرید گیلمور گفت: اما پس از آن فکر می کنم هرگز مورد آزمایش دوباره.

“من آزمون خانه من هر 2 یا 3 سال,” او گفت:.

سوات (خاک و آب و هوا Technologies) محیط زیست نیست انجام رادون تست گیلمور تاکید کرد اما در صحنه می آید پس از یک صاحب خانه می آموزد در مورد رادون مشکل و تماس این شرکت به دنبال از بین بردن آن است.

“ما در حال mitigators,” او گفت: توضیح این بهتر نیست که همان نهاد می گویند شما نیاز به یک محصول و سپس شما فروش آن محصول است.

Inverso شده است اجاره خانه خود را به طوری که او می داند که آن را نه او تصمیم گیری یا نه برای نصب یک کاهش سیستم. او فکر می کند او ممکن است به دنبال یک مکان جدید برای زندگی می کنند.

در عین حال او را برای رفتن به thresh او چاودار و برداشت — و یا به عنوان او ترجیح میدهد به آن تماس بگیرید اینسو انسو جمع کردن —گیاهان مختلف.

“من قرار داده قاصدک سبزی در سالاد,” او گفت: دادن یک بازدید کننده تور و به اندازه کافی اطلاعات او را صدا مانند Euell گیبونز. “من کنگر فرنگی بیت المقدس در همه جا … دیروز من پخته pigweed. خواهرم می گوید به آن تماس بگیرید, گل تاج خروس, چرا که برای تلفن های موبایل بهتر … من با استفاده از برخی تند برگ از ترب کوهی …”

“من نخود با استفاده از بامیه ساقه (از آخر فصل رشد) به صعود,” او گفت:, در ادامه تور. “من تا به حال ذرت در سال گذشته و نخود فرنگی در حال رشد کردن (مانده) cornstalk.”

“این داوطلب گوجه فرنگی.’ من آنها را که از آنجا که آنها می آیند تا خود را به ” او گفت: با اشاره به گوجه فرنگی پچ. “در تئوری من باید نازک آنها, اما من نمی.”

گرفتن یک استراحت به سرفه Inverso گفت: “من هرگز مورد استفاده برای سرفه شبیه به این.”

سپس او خودش کشیده کنار هم.

“… من آویشن و رزماری; شوید می آید تا خود را در آن … زمانی که گشنیز می رود به دانه دانه گشنیز … این مچاله و آن را به یک سالاد سبز …. شیرین ویلیامز شد شوهرم, گل مورد علاقه …”

یکی دیگر از شکستن او قرار داده و دست خود را به گلو او. “من آرزو می کنم من می تواند به توقف این سرفه.”

است رادون مشترک در معدن ذغال سنگ منطقه است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>