‘سقوط شهر: هنگ کنگ’: طرح توسط هنگ کنگ آزادی کاریکاتوریست

در تابستان 2019, ناآرامی بود گیج هنگ کنگ در حساب از بحث استرداد عمل می کنند. در خانه اش در هنگ کنگ کاریکاتوریست لیو Guangcheng به تماشای پخش زنده از اعتراض. یک صحنه خاص که او را آشفته ساخته و او را از طریق شکستن درونی خود مبارزه بود که او را دیدم یک کمک های اولیه پاسخگوی اخراج بر توسط پلیس هنگ کنگ با استفاده از یک beanbag دور که پر سر و صدا از طریق او چشم راست. از آن پس او متوجه او تا به حال برای ایجاد یک پایه و استفاده از مهارت های هنری او به گسترش این کلمه در مورد اعتراضات به سایر نقاط جهان است. او نام خود را با این نسخهها کار “اراذل و اوباش تنها استبداد” شد و آنها به طور گسترده ای توزیع شده بر روی اینترنت است.

سقوط شهر: هنگ کنگ رسما در تایوان در جولای 8. آن است که تایوان برای اولین بار مجموعه ای از نقاشی های هنری در موضوع هنگ کنگ ضد استرداد شد. این کتاب 200 صفحه ای شامل 5 کوتاه صفحات کمیک و 32 تیز تک صفحه ای طرح شده توسط لیو Guangcheng با استفاده از یک 5B مداد.

لیو آثار نگاه تصفیه شده و ساده اما بیرون کشیدن احساسات قوی. خود را طرح می گویند خیلی بیشتر از هزار کلمه است. آنها نقل مکان کرد Cheng Li-چون تایوان وزیر سابق فرهنگ, مدیر وانگ Xiaodi رئیس تایوان ملی فیلم, مرکز Lan Zuwei از تایوان و دیگر افراد مشهور. همه آنها توصیه می کنند لیو کار می کند.

(Image: Studio Incendo via flickr CC BY 2.0 )

پس از اینکه پلیس به ضرب گلوله یک پرستار در چشم لیو Guangcheng شروع به استفاده از مهارت های هنری او به گسترش این کلمه در مورد اعتراض در هنگ کنگ به بقیه جهان. (تصویر: استودیو Incendo از طریق فلیکر CC BY 2.0 )

در سال های اخیر 30 ساله لیو Guangcheng مورد ستایش قرار داد توسط هنگ کنگ رسانه ها به عنوان “یک ستاره جدید در طنز صنعت است.” در ابتدای ضد استرداد اعتراض لیو بود فقط یکی از معترضان که به خیابان ها ریختند. او همیشه عینک سیاه و سفید لباس راه می رفت و در سکوت با معترضان. او ترک ورود به “مغازه های آبی” که به حمایت از پلیس مانند مک دونالد Yoshinoya و Genki سوشی در هنگ کنگ و تصمیم به سرپرستی “زرد مغازه” متعلق به کسب و کار محلی مردم است که پشتیبانی ضد استرداد جنبش است. پس از بازگشت به خانه لیو را خاموش و خود را در لباس سیاه و سفید و همچنان خود را عادی کار نقشه کشی در میز خود را.

اما پس از او را دیدم هنگ کنگ پلیس شلیک کمک های اولیه پاسخگوی در چشم او بود عمیقا شوکه شده که او تصمیم به ایجاد یک تغییر. او نشان داد که اگر او تا به حال ساخته شده است این تصمیم در آن روز او نمی توانست تولید خود را پس از آن سیاسی کار می کند. در این پست اسکریپت توسط نویسنده از سقوط شهر: هنگ کنگلیو توصیف فرایند خلاق برای این سری از آثار که میرسد کل هنگ کنگ ضد استرداد تظاهرات برای تقریبا یک سال.

لیو گفت: به یاد او که در طول سال: “ما بارها و بارها به دنبال استاندارد و خط پایین از چیزهایی که تا به عقب نشینی به نقطه بدون بازگشت است.” او با نگرانی ادامه داد: “ما تا به حال گفت: به خودمان چند بار در تظاهرات سایت آن است که تاریکترین قبل از سپیده دم. اما یک سال بعد نه تنها سحر وارد آسمان تبدیل شده است و حتی تیره تر است.”

با افتخار با استفاده از نام واقعی او

با استفاده از نام واقعی خود را با این نسخهها کار بزرگ برای دستیابی به موفقیت های لیو Guangcheng و او از ترس نیست. او به ذکر است که او امیدوار است به استفاده از ارتباطات خود قدرت را به طور مستقیم. اگر چه آن است که نسبتا امن برای ایجاد ناشناس موارد نگرانی که وجود دارد عدم قدرت و نفوذ خود در انجام کارهایی که در راه است.

لیو گفت که با نگاهی به صحنه مبارزه در هنگ کنگ یکی از چیزهایی که او را ببینید امید عبارات هنری توسط هنرمندان مختلف. “عبارات خود را به نظر می رسد قوی تزریق برای مردم هنگ کنگ به ما گفتن که ما نه به تنهایی و نه ضعیف. تصور کنید اگر هنرمندان مانند او Yunshi هوانگ Qiusheng Huang Xiaoming Lin, Xi, Ruan Minan و دیگران نمی ایستادگی خود را با استفاده از نام واقعی اما به جای تولید آثار خود را در حالی که دراز کشیده پایین و با استفاده از نام های نادرست و غلط حساب آنچه را که فضای امروز مبارزه بود ؟ این امر می تواند نا امید کننده است. من خوشحالم که آنها می ترسند از توتالیتاریسم مایل به نشان دادن شجاعت خود و حتی بیشتر به راه رفتن با هنگ کنگ مردم است.”

پس از لیو Guangcheng به طور مداوم تساوی صحنه های مختلف از مقاومت است. او ایجاد خود کار می کند و در همان زمان تساوی آنچه که او می بیند و می شنود در ضد استرداد جنبش اعتراضی و همچنین به عنوان تخیل خود را در مورد آینده است.

(Image: Screenshot / YouTube)

لیو Guangcheng معتقد است آثار هنری است که قدرت را به امید به هنگ کنگ مردم است. (تصویر: Screenshot / YouTube)

با استفاده از یک 5B مداد برای نشان دادن هنگ کنگ خون و اشک

پس از تلاش لیو در نهایت تصمیم به قرعه کشی با یک مداد است. او گفت که او دوست دارد با مداد از 4B به 6B. در میان آنها میزان مصرف برای 5B مداد بالاترین است. به او 5B مداد ابزاری است که منعکس کننده صادقانه صحنه در نقاشی به عنوان وجود دارد اتاق را برای اصلاح. بنابراین او شروع به قرعه کشی با یک 5B مداد و سپس با استفاده از کامپیوتر برای انجام ساده پس از تولید.

لیو هم خود را پنهان نمی بدبینی در مورد آینده دلار هنگ کنگ است. در ماه اکتبر سال گذشته او ایجاد یک سری در “هنگ کنگ در 2028” برای Hong Kong Ming Pao جمعه بخش ویژه. آینده در این سری بسیار غم انگیز است به حدی که نمی توان آن را در کلمات بیان. تشخیص صورت کنترل جامعه و کتاب است که شما می خواهید به عنوان خوانده شده دیگر نمی تواند جزئیات آزادانه. آن را برای تلفن های موبایل جان زنگ یادآوری جهان: “اگر چیزی با ارزش را از دست داده است, از آن خواهد شد برای همیشه رفته.”

یکی از آثار او به تصویر می کشد خسته کننده و سخت کار کردن روزانه یک کارگر دفتر به امضای کار و بازگشت به خانه و پس از آن به خواب رفتن است. طنز تصاویر کوچکتر و کوچکتر تا زمانی که مردم در داخل به نظر می رسد له مانند اشکالات و آنها تقریبا ناپدید می شوند. وجود دارد تنها یک جمله در نسخه کامل طنز: “پرداخت وام مسکن را بیش از 30 سال” به معنی کارگر باید تجارت 30 سال کار در ازای کوچک قفس که خانه او.

نیز وجود دارد یک مناقصه لحظه ای که لیو ترسیم صحنه تجربه خود را در تایوان گوش دادن به کنسرت در گردشگاه, احساس, احساس رایگان هوایی و داشتن شادی که قادر به خواندن آزادانه.

در سال گذشته لیو Guangcheng پذیرفته شده در مصاحبه اختصاصی با یک رسانه و خبرنگار. خبرنگار پرسید لیو چرا قلممو در دست خود را تبدیل به قلم مو در برابر استرداد. بخاطر آن بود که هنرمندان باید مسئولیت های اجتماعی? لیو گفت: “من فکر می کنم آن است که مسئولیت یک هنرمند اما مسئولیت یک شهروند. از سن جوان ما آموزش و پرورش نظام آموزش ما در مورد مراقبت از چیزهایی که در اطراف ما اما فقط برای القای ما را به مطالعه سخت پول و خوبی زندگی می کنند. این است که درست است؟”

نگاهی به وضعیت کنونی پس از امنیت ملی قانون تصویب شد لیو دوباره نوشت: “نکته مهم این است که به زندگی می کنند اما مهم تر این است, فراموش نکنید که برای زندگی خود را با قصد اصلی.”

(Image: Screenshot / YouTube)

هنگ کنگ کاریکاتوریست لیو Guangcheng. (تصویر: Screenshot / YouTube)

‘سقوط شهر: هنگ کنگ’ برای خوانندگان در کشورهای دیگر

در آغاز این سال Li Yalun این editor-in-chief of Gaea کتاب فرهنگی کمیک بخش ملاقات لیو در دعوت و فریب درست, transocean تصویری. در این جلسه آنها تصمیم به انتشار افتاده شهر: هنگ کنگ. برای لیو Guangcheng این کتاب شامل طرح ها از هنگ کنگ بار و آن را نیز در دسترس برای خوانندگان در تایوان و کشورهای دیگر

لیو گفت: “من امیدوارم که از طریق نقاشی قبل از آن خیلی دیر شده است ما بگویید داستان از ما در هنگ کنگ مردم را به کسانی که هنوز زندگی در آزادی و برابری و لازم نیست به صورت توتالیتر سرکوب. در علاوه بر این به برانگیختن توجه جهان به دلار هنگ کنگ, من امیدوارم که افرادی که استفاده می شود به آزادی و برابری خواهد بود هوشیار و مشارکت فعال تر در جامعه خود را دارند.”

به عنوان جان آدامز گفت: “شما هرگز نمی دانید چه مقدار از آن را هزینه نسل من برای حفظ آزادی خود را. من امیدوارم که شما از آن استفاده خوب.”

ترجمه شده توسط Chua سال قبل از میلاد و ویرایش شده توسط Michael Segarty

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

آب در طب چینی و فکر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>