پیتستون مرد پلیس در جنایت و تجاوز اتهاماتپیتستون — پلیس شهرستان دستگیر و یک مرد از ویلکس-بار ، پس از 13 سال ادعا کرد که او مورد تجاوز قرار گرفته در سال گذشته است.

Jeffrey S. Andrzejewski 32, Spruce Street باقی مانده آمریکا روز شنبه برای عدم $250,000 قید وثیقه و پس از او arraigned دوشنبه شب توسط قاضی منطقه الکساندرا Kokura Kravitz در پیتستون به اتهام تجاوز به عنف قانونی تجاوز جنسی تشدید زشت حمله غیر ارادی منحرف مقاربت جنسی زشت حمله و فساد از افراد زیر سن قانونی.

پلیس دستگیر Andrzejewski پس از او ادعا کرد که برخورد جنسی با رضایت طرفین بود.

با توجه به شکایت کیفری:

پلیس با آغاز تحقیقات در اواخر ماه مه زمانی که دختر گزارش او تجاوز جنسی در داخل یک آپارتمان در ریورویو مانور در اکتبر 2019. دختر همراه با مادر خود را زمانی که او گزارش اتهام جرائم جنسی.

دختر سوال شد توسط پزشکی قانونی مصاحبه در Luzerne County کودکان مرکز دفاع در Wilkes-Barre.

در طول مصاحبه دختر ادعایی او ماندن در آپارتمان و انجام مشق شب در حالی که نشسته بر روی نیمکت به عنوان Andrzejewski شنبه در یکی دیگر از نیمکت.

او ادعا کرد Andrzejewski نگه داشته و نزدیک شدن به او و او نگه داشته در حال دور شدن از او.

Andrzejewski در زمان کتاب از دختر دست و شروع به بوسیدن او شکایت می گوید.

دختر گفت: پزشکی قانونی مصاحبه او میگفتم Andrzejewski “نه” و او قرار داده و دست خود را بر دهان او را برای جلوگیری از جیغ او به عنوان تجاوز به او, با توجه به شکایت.

پلیس در شکایت خود اظهار داشت از دختر گزارش Andrzejewski متوقف شد زمانی که او موفق به دریافت یک پیام متنی یا تماس تلفنی برای کمک به حمل در مواد غذایی را از شخص دیگری که ساکن در آپارتمان.

او گفت مقامات Andrzejewski آگاه بود او 13 سال در زمان به دلیل دیگری پسر ساکن در آپارتمان همان سن او.

پلیس مورد سوال Andrzejewski روز دوشنبه هنگامی که او ادعا کرد که برخورد جنسی رضایت طرفین بود. او گفت که پلیس آنها شروع به صحبت کردن در مورد پورنوگرافی و دختر به او گفت که او تا به حال شده است با مردان مسن و برداشت خود را از ناحیه تناسلی که تحریک او شکایت می گوید.

Andrzejewski شکایت می گوید: پلیس گفت به اعتقاد او دختر 15 ساله.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>