Patriot لیگ punts در سقوط فوتبال به عنوان SEC در دیدار با

توسط رالف D. RUSSO

پاتریوت لیگ پیوست آیوی لیگ در دوشنبه punting در فوتبال و سقوط دیگر ورزشی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس در حالی که برگزاری امیدوارم که این بازی را می توان ساخته شده است.

پاتریوت لیگ گفت: آن 10 بخش مدارس نیز نمی خواهد رقابت در مردان و زنان, فوتبال زنان, والیبال و هاکی روی چمن. کنفرانس شورای اسلامی از رئیس جمهور گفت: لیگ را در نظر بازی آن در فصل زمستان و بهار صورت امکان.

“واقعا دشوار تصمیم” پاتریوت لیگ کمیسر جنیفر Heppel گفت. “هیچ کس خوشحال است. خوشحال کلمه ای است که در نوع خود از میان رفته است از پنجره.”

این کنفرانس عمدتا شامل مدارس خصوصی واقع در شمال شرقی است که محدود ارائه کمک هزینه های تحصیلی ورزشی. پنسیلوانیا رقبای Lehigh و لافایت شده 155 بار بیش از هر حریف را در تاریخ فوتبال کالج.

ارتش و نیروی دریایی نیز Patriot لیگ, اعضای, اما نه در فوتبال.

Heppel گفت: اخبار در مورد ایالات متحده’ ناتوانی در کنترل این بیماری همه گیر بیرون آمدن از ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته افزایش نگرانی در Patriot لیگ در مورد توانایی خود را با خیال راحت به انجام ورزش های نجومی.

“که واقعا موجب بسیاری از فردی صحبت از” چه شما فکر? که در آن شما هستند ؟ چگونه ممکن است ما بهترین شروع به فکر می کنم در مورد حرکت رو به جلو ؟ ” او گفت:. “و که منجر به بیشتر های جمعی مکالمات هفته گذشته است.”

پاتریوت لیگ رقابت در بخش من ردیف دوم فوتبال کالج (FCS) مانند بر خلاف لیگ آیوی پاتریوت لیگ شرکت در FCS برگشتی.

“البته شما توجه داشته باشید” Heppel گفت: از پیچک تصمیم. “هنگامی که تصمیم گیری ساخته شده است که مانند پیچک ساخته شده است که تا به حال ساخته شده است قبل از اینکه شما می خواهید به درک چرا که اطلاعات ارزشمند است.”

بعد از آن دوشنبه ملی تاریخ و کالج ورزشی انجمن اعلام کرد که داشتن در فصل پاییز و برنامه ریزی برای حرکت به فوتبال و ورزش های دیگر به بهار.

در ضمن در بالای ورزشی کالج, Southeastern Conference مدیران ورزشی در فرد ملاقات کرد در بیرمنگام آلاباما به بحث در مورد چگونه SEC می توانید یک فصل فوتبال به عنوان COVID-19 موارد سنبله در سراسر بسیاری از جنوب.

“روشن است که در شرایط فعلی مربوط به COVID-19 باید بهبود یابد و ما ادامه خواهد داد تا از نزدیک نظارت بر تحولات در اطراف این ویروس به صورت روزانه” SEC کمیسر گرگ سنکی در بیانیه ای گفت: بعد از جلسه.

جلسه برنامه ریزی شده بود در حالی که در آمد اما تنها چند روز پس از آن و گفتند که بازی کنفرانس-تنها برنامه این سقوط در فوتبال و تعدادی از ورزش های دیگر.

“ما اعتقاد داریم که در اواخر ماه جولای ارائه خواهد شد بهترین وضوح برای ساخت تصمیم گیری های مهم پیش رو از ما” سنکی گفت.

SEC football media روز غیر رسمی شروع فصل برای بسیاری از طرفداران برنامه ریزی شده بود برای آغاز این هفته, اما به همه گیر و همه FBS کنفرانس برای برگزاری آن رویدادهای آنلاین در این سال است. حتی برخی از کسانی که برای SEC و ACC — در حال حاضر در خود نگه دارد.

برخی از برنامه های در حال گام برداشتن به سمت بازی و حتی شروع فوتبال فصل در زمان. دوشنبه اولین روز NCAA مجاز بازیکنان فوتبال برای شرکت در اجباری فعالیت های تیم با مربیان از جمله unpadded پیاده روی را از طریق شیوه های.

از آن تیم ضربه زمینه با بازیکنان و مربیان پوشیدن پوشش صورت و سپر برای کمک به جلوگیری از گسترش ویروس.

Pac-12 تیم های فوتبال باید صبر کنید. هفته گذشته کنفرانس رئیس جمهور با تاخیر اجباری فعالیت های تیم برای Pac-12 ورزشکاران اذعان لیگ به احتمال زیاد تاخیر شروع فصل پاییز ورزش.

ایالت آیووا مدیر ورزشی جیمی پولارد در گفت: این مدرسه در تلاش است تا تعادل سلامت و ایمنی ورزشکاران را با شدید مالی پیامدهای نداشتن یک فصل فوتبال.

“اگر ما قادر به بازی های ورزشی این سقوط دو و میدانی بخش متحمل حدود 40M در هزینه های تهی دست در شش ماه آینده” پولارد نوشت.

کالج, فوتبال, فصل برنامه ریزی شده بود برای شروع با یک تعداد انگشت شماری از nonconference بازی — سه شامل Pac-12, تیم — on Aug. 29 قبل از کامل تخته سنگ در اطراف تعطیلات آخر هفته روز کارگر از سپتامبر. 3-7.

پاتریوت لیگ هفت مدارس که در بازی فوتبال: Bucknell کلگیت, Lehigh, Lafayette, صلیب مقدس و وابسته به اعضای جورج تاون و فوردهام. آن را ندارد یک دلار چند جریان درآمد های متصل به آن فصل فوتبال.

“خاص مالی جنبه ای از آن نمی آمد به مکالمات” Heppel گفت. “نبود یک عامل در تصمیم گیری ما. و اگر این بدان معناست که آن را آسان تر بود من نمی دانم. چرا که آن را هنوز هم لعنتی خیلی سخت است.”

چه پاتریوت لیگ کند که یکی از کالج فوتبال ترین طبقه رقابت.

Lehigh و لافایت واقع در 17 مایل از هم جدا در شرق پنسیلوانیا شروع به بازی در سال 1884 گاهی اوقات به عنوان بسیاری از سه بار در یک فصل است. تنها در سال 1896 بود که رقابت نه پس از آن آغاز شد.

ارتش و نیروی دریایی در بازی فوتبال کالج بالاترین ردیف بخش من بودند و معاف از پاتریوت لیگ تصمیم گیری در مورد سقوط دیگر ورزش است. پاتریوت لیگ شورای اسلامی گفت: خدمات آکادمی اجازه خواهد داشت به دنبال رقابت در این ورزش است که در آن آنها معمولا رقابت در این کنفرانس از جمله فوتبال و والیبال به عنوان مدارس’ رهبران را مشاهده کنید مناسب.

___

دنبال رالف D. روسیه در https://twitter.com/ralphDrussoAP و گوش دادن در https://podcastone.com/AP-Top-25-College-Football-Podcast

___

بیشتر AP college football: https://apnews.com/Collegefootball و https://twitter.com/AP_Top25

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>