رسانه ها: بدن دوربین تصویری در Floyd مورد باید ساخته شده

توسط امی FORLITI

مینیاپولیس (AP) — ائتلافی از اخبار رسانه ها به دنبال دسترسی عمومی به بدن دوربین های ثبت شده توسط افسران سابق متهم در مرگ جورج فلوید در حالی که وکلای مدافع برای افسران در حال پرسیدن که بدون نظم در این مورد برداشته شود با توجه به اسناد دادگاه ظ روز شنبه.

وکلای مدافع برای ائتلاف سازمان های رسانه ها از جمله آسوشیتد پرس, درخواست قاضی پیتر کاهیل به بلافاصله بدن دوربین ویدئوها از توماس خط و جواد Kueng موجود برای کپی کردن. آن فیلم بودند با دادگاه واصل هفته گذشته توسط لین, وکیل, اما تنها .

دادگاه کارکنان گفت: رسانه های خبری که این فیلم خواهد بود در دسترس ساخته شده در نامشخص تاریخ برای مشاهده تنها و که آن را نمی تواند کپی شود و یا ثبت شده است. رسانه وکیل Leita واکر اعتراض به این فرد توسط-انتصاب مشاهده فقط و گفت: این نقض قانون مشترک, قوانین, دسترسی عمومی به سوابق و متمم اول قانون اساسی.

واکر گفت: رسانه های خبری این رسانه ها می خواهند این فیلم را فورا در دسترس است برای کپی کردن “به طوری که آن را ممکن است به طور گسترده ای مشاهده شده نه فقط توسط کسانی که زمان و امکانات برای بازدید از دادگاه در جهانی همه گیر اما با همه اعضای عمومی در مورد اجرای عدالت در یکی از مهم ترین و پربیننده ترین موارد این دولت شاید این کشور تا به حال دیده می شود.”

یک مرد سیاه و سفید بود که دست به دستبند, درگذشت مارس 25 بعد از درک چوین سفید افسر پلیس فشرده زانو خود را در برابر فلوید گردن برای نزدیک به هشت دقیقه به عنوان فلوید گفت که او نمی تواند نفس بکشد. چوین است به اتهام قتل درجه دوم و سوم-قتل عمد و قتل نفس. Tou Thao خط و Kueng متهم هستند با کمک و معاونت در جرم دو قتل درجه دوم و قتل نفس. تمام چهار افسران اخراج شدند.

بدن دوربین ویدئوها و متن واصل شد هفته گذشته توسط لین وکیل ارل گری به عنوان بخشی از یک حرکت به خط مورد را رد کرد. خاکستری گفت: در آن زمان که او می خواست این ویدئوها به عمومی— ارشاد کاهیل به موضوع تهوع سفارش روز بعد که محروم از وکیل و احزاب از بحث در مورد. در دادگاه تشکیل پرونده پنج شنبه, خاکستری, گفت که او می خواهد تهوع سفارش برداشته استدلال نظرات خود را نمی حکم محدود سفارش.

وکلای مدافع برای چوین, Thao و Kueng همچنین گفت: در خود دادگاه براده است که باید برداشته شود. چوین وکیل اریک نلسون گفت که در حالی که دادگاه ممکن است مشروع بهره در کاهش pretrial تبلیغات برای جلوگیری از بدسم هیات داوران در چند هفته گذشته چوین نامیده شده است یک قاتل و برخی از مقامات دولتی باید اشاره به این مورد به عنوان یک “قتل است.”

نلسون استدلال کرد که پس از بیش از شش هفته از یک طرف داستان دادستان تنها کسانی هستند که باید بهره مند از pretrial تبلیغات. او نوشت که “قانون اساسی حق برخورداری از یک محاکمه علنی و منصفانه توسط یک بی طرف هیئت داوران متعلق به متهم — و نه دولت.” او گفت: این امر می تواند دشوار برای پیدا کردن pretrial تبلیغات در چوین را به نفع.

Thao وکیل باب Paule نوشت که اظهارات دخالت نمی عادلانه و بی طرفانه دولت عدالت تا زمانی که هر کس به شرح زیر کاهیل را زودتر هشدار. در ژوئن 29 مورد از محاسن این مورد شواهد و احساس گناه یا بی گناهی.

Kueng را وکیل تام Plunkett اضافه شده است که فیلم باید ساخته شده و گفت که انکار دسترسی منجر به ناعادلانه تصویر از شواهد و ناقص گزارش رسانه های خبری.

Walker نوشته است که اطرافیان تصویری نشان چوین زانو در Floyd گردن شده است به طور گسترده ای توزیع شده است و هیچ دلیلی برای این باور است که ساخت بدن فیلم دوربین به راحتی قابل دسترس برای عموم و رسانه ها را مادی تاثیر انصاف از یک محاکمه است.

“در واقع با انتشار متن بدون همراه فیلم این است که مرتب کردن بر اساس از افشای تدریجی را تهدید می کند که نه تنها به مردم را از جمله پتانسیل منصفه بلکه برای از بین بردن اعتماد عمومی را در سیستم قضایی,” او نوشت.

واکر اشاره کرد که نوشته شده و رونوشت تنها قطاری از چه کسی گفت و نه اقدامات است. متن نمی تصرف غیر کلامی صداهای تن صدا و یا عناصر دیگر. علاوه بر این واکر گفت: “رونوشت از خط و Keung بدن دوربین فیلم متفاوت در لحظات حیاتی از روبرو می شوند. اجازه می دهد روزنامه نگاران برای کپی کردن فیلم به تماشای آن چندین بار رونویسی آن و مقایسه آن با ریز نمرات و زمان تمبر از اطرافیان تصویری کمک خواهد کرد که خبرنگاران قطعه با هم یک مطلب کامل داستان واکر گفت.

“به عنوان روز ناآرامی در شهرهای دوقلو نشان داد آن مهم و حیاتی است که باید اعتماد به نفس کامل در روند و نتیجه این تعقیب کیفری” او گفت:.

___

به دنبال امی Forliti در توییتر http://www.twitter.com/amyforliti

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>