کارشناسان حقوقی بررسی سیاه مینه سوتا زندگی نوجوان حکم

توسط رابین مک داول

مینیاپولیس (AP) — پانل مستقل ملی کارشناسان حقوقی بررسی خواهد شد محکومیت یک آفریقایی آمریکایی محکوم شده به عنوان یک نوجوان به زندگی در زندان برای قتل یک دختر کوچک اصابت یک گلوله ولگرد دانشگاه مرکز در محکومیت غیر قانونی و مستقر در نیویورک بی گناهی پروژه روز دوشنبه اعلام کرد.

Myon Burrell, 34, صرف نزدیک به دو دهه در پشت میله های زندان. در مورد او اسیر منافع گسترده ای برای اولین بار در سال 2002 بازداشت و دوباره در این سال پس از سن. ctq تبلیغ آن در طول اجرا خود را برای ریاست جمهوری ایالات متحده. او با استفاده از آن به عنوان یک مثال از اینکه چگونه به عنوان بالا دادستان در شهرستان Hennepin او کمک کرد پیدا کردن عدالت برای آمریکایی آفریقایی جامعه خشم با خشونت اسلحه و مرگ بی معنی Tyesha ادواردز, an 11-year-old, سیاه, دختر کشته شده در حالی که انجام مشق شب در اتاق ناهار خوری میز.

پس در این تحقیقات که با اشاره به امکان غیر قانونی اعتقاد Klobuchar گفت: عدالت این است که نه تنها مورد مجازات گناه اما محافظت از بی گناه. او روز دوشنبه گفت که او مورد استقبال و حمایت خواهد پنل است که امیدوار است انتشار یافته توسط پایان سال. این سناتور همچنین گفت که او می خواهم برای دیدن شکل گیری یک اعتقاد یکپارچگی واحد و صدور حکم هیئت بررسی به نگاه به دیگر برنامه به طور بالقوه ناقص موارد است.

بری Scheck از بنیانگذاران پروژه بی گناهی و یکی از اولین طرفداران برای محکومیت یکپارچگی واحد در سراسر کشور به نام بررسی بارل مورد مهم گام اول است.

او و لورا Nirider — co-مدیر مرکز در محکومیت غیر قانونی که منجر به تلاش برای شناسایی و انتخاب آینده نگر اعضای پانل — به عنوان مشاوران به عنوان تیم به نظر می رسد در شواهدی که منجر به بارل اعتقاد و تناسب حکم او.

“اعتقاد و صداقت را که به نظر غیر خصمانه فرایند است که به دنبال همکاری از دادستان مدافعان و پلیس” گفت: Scheck که یک متخصص در بهترین شیوه در محکومیت یکپارچگی و هدایت کمک خواهد کرد پانل. “بهترین شیوه امروز شامل در نظر گرفتن بیش از حد جملات و همچنین به عنوان یک بررسی از گناه یا بی گناهی و انصاف از دادگاه.”

“در پایان CIUs اغلب این سوال را بپرسید پس از بررسی تمام شواهد” اگر ما تا به حال شناخته شده است همه از این در زمان ما به اتهام متهم خواهد ما را دستگیر کرده و او را در وهله اول?'”

Nirider یک مینه سوتا, مادری, که نشان دهنده نوجوانان بودند که به ناحق محکوم به جرائم از جمله برندان Dassey موضوع از Netflix جهانی سری “ساخت یک قاتل گفت:” پنل پر شده است با برخی از این کشور قانونی ذهن از جمله دولت سابق دادستان کل, رهبر یکی از اولین محکومیت یکپارچگی واحد در کشور و گذشته رئيس جمهور از ملی بی گناهی شبکه.

این همچنین شامل چندین دولت و کارشناسان ملی در, نژاد, صدور حکم و سیستم عدالت کیفری, او گفت:.

از کشته شدن توسط پلیس در ماه مه در جنوب مینیاپولیس گوشه فروشگاه فقط سه بلوک از کجا Tyesha به ضرب گلوله کشته شد — قرار دادن یک نور افکن در مینه سوتا و سابقه طولانی خود را از نژادی و بی عدالتی است.

بسیاری از اعضای دولت آفریقایی جامعه احساس این سیستم در برابر آنها انباشته از زمان دستگیری و اتهامات واصل به طول جملات خود را.

1990s و 2000s منجر به بالاترین میزان حبس تا کنون دیده در امریکا و جوان مردان بودند به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار.

تا حد زیادی بی اعتبار نظریه در مورد یک remorseless, نوجوان جنایتکاران لقب “superpredators” — منجر به یک سه برابر تعدادی از جوانان انداخته به امکانات هزاران نفر از آنها را محکوم به زندگی است. اکثریت قریب به اتفاق آمریکایی آفریقایی تبار بودند. در حالی که این روند را آغاز کرده است به کسانی که در حال حاضر محکوم در زندان باقی می ماند که در آن بسیاری خواهد شد به احتمال زیاد می میرند.

پری Moriearty استادیار در دانشگاه مینه سوتا قانون مدرسه گفت: دولت به مدت طولانی بالید خود را در پیشرو سیستم کیفری, اما این درست نیست وقتی که می آید به مجازات جوان آمریکایی آفریقایی تبار مردان است.

“سیاه و نوجوانان در مینه سوتا در حال هشت برابر بیشتر احتمال دارد محاکمه به عنوان بزرگسالان از سفید نوجوانان و ما آنان را فوق العاده سخت جملات” او گفت:. “حتی به عنوان متحده در سراسر کشور در حال رها کردن زندگی جملات برای نوجوانان ما همچنان به اجازه زندگی بدون آزادی مشروط و یا معادل آن. ما در راه ما را به تبدیل شدن به یک پرت.”

Burrell, 16 در زمان Tyesha کشتن است صبورانه و گفت او حتی در صحنه است.

یک yearlong هواداران یافت می شود وجود دارد هیچ مدرکی سخت — تفنگ بدون اثر انگشت DNA — ارتباط او را به جرم و جنایت.

نظارت نوار که بارل گفت: پلیس خواهد روشن او هرگز کشیده از جام غذایی همان فروشگاه است که به نام پلیس به اتهام تلاش برای تصویب یک تقلبی $20 bill. بسیاری از دولت را مورد اتکا در زندان خبرچینان چند تن از آنان را پس از recanted. و مرد دیگر اعتراف کرده به تیراندازی کرد و گفت بارل بود و نه حتی در حال حاضر.

پانل بررسی بارل را مورد پشتیبانی از چندین مینه سوتا سازمان از جمله مینیاپولیس NAACP این پروژه بی گناهی از مینه سوتا و آیتالله سیستانی از ایالت مینه سوتا و اعضای پانل.

Klobuchar روز دوشنبه گفت که او تا به شده است برای دفاع از یک نقد و بررسی برای ماه می باشد.

“به من گفت: آقای بارل خانواده در اوایل این سال اگر هر گونه بی عدالتی انجام شد در تلاش برای عدالت برای Tyesha ادواردز باید آن را خطاب به او گفت:” در ایمیل و بیانیه. “این تحقیق یک گام مهم رو به جلو و من به طور کامل حمایت از کار این برجسته پنل.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>