ژاپن می گوید coronavirus می افزاید: به تهدید امنیت توسط چین

توسط MARI یاماگوچی

توکیو (AP) — چین هل دادن سخت تر به ادعاهای ارضی در منطقه ای دریاها و حتی با استفاده از coronavirus همه گیر برای گسترش نفوذ خود و استراتژیک برتری نما یک تهدید بیشتر به ژاپن و منطقه دولت ژاپن گفت.

در این گزارش برجسته دولت دفاع اولویت تصویب شد نخست وزیر ژاپن کابینه در روز سه شنبه کمتر از یک روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را رد کرد تقریبا همه پکن قابل توجهی دریایی ادعا می کند در دریای چین جنوبی در بیانیه ای به احتمال زیاد به تعمیق ایالات متحده-چین ریفت.

این آبه دولت دفاع کاغذ سفید 2020 برجسته چه پتانسیل چینی و کره شمالی تهدید به ژاپن در تلاش برای افزایش بیشتر آن دفاع میکند. زیر آبه ژاپن به طور پیوسته افزایش بودجه دفاعی و قابلیت و خریداری پرهزینه آمریکا زرادخانه.

وزیر دفاع تارو Kono به تازگی اوراق استقرار یک جفت از پرهزینه ایالات متحده در زمین-بر اساس موشک متوقف کردن سیستم با توجه به مسائل فنی و آبه به سرعت اعلام کرد قصد خود را برای تجدید نظر در ژاپن دفاع دستورالعمل احتمالا اجازه می دهد ژاپن به فراتر از آن متعارف دفاع-تنها نقش تحت ژاپن-ایالات متحده و اتحاد امنیتی از جمله بحث در مورد امکان دستیابی به یک حمله پیشگیرانه قابلیت.

کاغذ سفید را متهم کرد چین با استفاده از تبلیغات از جمله پخش كردن, دروغ, درباره گسترش coronavirus.

“این COVID-19 همه گیر ممکن است در معرض و تشدید رقابت استراتژیک میان کشورهای قصد ایجاد منطقه ای و بین المللی سفارشات بیشتر ترجیح داده شده به خود را دارند و برای گسترش نفوذ خود می باشد”. “ما نیاز به سازمان دیده بان نزدیک حرکت خود را با نگرانی جدی بر امنیت ملی است.”

به عنوان شواهد, یک, ژاپنی, وزارت دفاع رسمی اشاره کرد یک مقام وزارت خارجه تا به حال ارسال شده در توییتر در مارس متهم نظامی ایالات متحده از گسترش coronavirus در ووهان و چینی رسانه ها تبلیغ داروهای گیاهی موثر COVID-19 درمان است. او در صحبت به شرط ناشناس ماندن با استناد به بخش قوانین.

گزارش سالانه گفت: چین “خستگی ناپذیر” تحت فشار قرار دادند به “تغییر وضع موجود” در دریاها از جمله ارسال 3,000 تن class دولت عروق به آبهای اطراف ژاپن-کنترل مورد مناقشه در شرق دریای چین سلیمان به نام Senkaku در ژاپنی. پکن همچنین ادعای جزایر و تماس آنها Diaoyu.

چین نیز به دنبال آن یک جانبه تلاش در دریای جنوب چین و حتی بیشتر به شدت و حتی گسترش آن در منطقه فعالیت به دور از دریا یک نگرانی مشترک جامعه بین المللی در این گزارش گفت:. دریای چین جنوبی مشکل “به طور مستقیم بر صلح و ثبات در اقیانوس هند و آرام منطقه است.”

“چین در حال حاضر دارای قابلیت های آن می کند و تلاش به طور یک جانبه تغییر وضعیت موجود در بسیاری از مکان های ما باید از نزدیک درک آنچه که چین قصد دارد” Kono گفت: در یک کنفرانس خبری در روز سه شنبه.

این گزارش همچنین ذکر شده کره شمالی را ادامه داده و توسعه هسته ای و سلاح های دیگر برنامه است.

شمالی است که “خستگی ناپذیر به دنبال به طور فزاینده پیچیده و متنوع حالت حمله و به طور پیوسته تقویت و بهبود آن حمله قابلیت” این گزارش گفت:. آن گفت: کره شمالی از ماه مه سال 2019 راه اندازی کرده است سه نوع جدید کوتاه برد موشک های بالستیک است که با استفاده از سوخت جامد و پرواز در ارتفاعات پایین تر از متعارف خود موشک است که می تواند نقض ژاپنی سیستم دفاع موشکی.

به عنوان ژاپن در روابط با کره جنوبی را فرو برد و به پایین ترین سطح به تازگی بیش از زمان جنگ, تاریخچه کنترل صادرات و مسائل ارضی این گزارش باعث سئول در اعتراض به ژاپن ادعا می کند بیش از یک مجموعه کوچک از کره جنوبی-کنترل جزایر بین کشورها است. این گزارش اشاره به این جزایر که بخشی از سرزمین های که حل نشده باقی می ماند.

سخنگوی وزارت امور خارجه کیم در-chul با صدور بیانیه ای خواستار توکیو به “فورا” حذف چنین ادعاهایی از این گزارش گفت که این جزایر به نام Dokdo در کره و Takeshima در ژاپن و کره جنوبی در خاک توسط قوانین بین المللی.

___

AP نویسنده کیم تانگ-hyung در سئول, کره جنوبی در کمک به این گزارش.

دنبال کردن Mari یاماگوچی در توییتر در

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>