پانداهای غول پیکر در حال آسیب پذیر گونه است. با توجه به جهانی حیات وحش سازمان (WWO) وجود دارد فقط 1800 نفر از این موجودات در سمت چپ وحشی. چه چیزهایی که حتی سخت تر است که آنها را به همسر کار سختی است. لو لو و Ying Ying, یک مرد و زن پاندا در اقیانوس پارک وحش در هنگ کنگ زندگی می کردند با هم برای بیش از 10 سال اما آنها هرگز جفت. که در حال حاضر تغییر کرده است.

جفت گیری موفقیت

به گفته مسئولان باغ وحش آنها تلاش کرده اند به هر دو پانداهای mate تا کنون از سال 2010. با این حال تمام تلاش خود را به پایان رسید تا برای چیزی به عنوان پانداها به ندرت نشان داد هر گونه علاقه در هر یک از دیگر. فصل جفت گیری از پاندا می آید بین ماه های مارس و آوریل هر سال است. و فقط مثل همیشه مقامات در lookout برای نشانه هایی از جفت گیری این سال است. جای تعجب آنها شروع به دیدن بسیاری از این نشانه ها.

در ماه مارس Ying Ying آغاز شده صرف زمان بیشتری در آب در حالی که لو لو شروع می روم بوی علائم در Ying Ying زیستگاه. لو لو نیز به طور جدی برای جستجو Ying Ying را بوی. به زودی مقامات کشف کردند که پاندا شدند cuddling و جفتگیری با یکدیگر است. به گفته مایکل بوس, مدیر اجرایی, برای جانورشناسی عملیات و حفاظت در اقیانوس, پارک, حادثه آورده تشویق در باغ وحش پس احتمال بارداری بالاتر با جفت گیری از تلقیح مصنوعی. “ما امیدواریم که به خرس فوق العاده بارداری اخبار به هنگ Kongers این سال و بیشتر را در کمک به حفاظت از این گونه های آسیب پذیر او گفت:” به سی ان ان.

آن را بسیار دشوار است برای گرفتن پانداها به همسر است. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

متاسفانه بارداری در پانداها تنها می تواند شناسایی از طریق سونوگرافی حدود 14 تا 17 روز قبل از تحویل. مانند این خواهد بود یک مدت طولانی قبل از ما دریافت تایید که آیا جفت گیری موفقیت آمیز بوده است. پاندا بارداری اغلب گذشته برای حدود 10 ماه. مشکل در حفظ پانداها در اسارت تا حد زیادی وجود دارد خود را به دلیل دست و پا گیر جفتگیری روند.

زن پانداها تنها تخمک گذاری یک بار در سال است که بیش از حد برای یک دوره بسیار کوتاه. اگر این مرد را در این پنجره کوچک دیگر شانس بارداری را تنها یک سال بعد. برخی از پانداهای نر نیز مبارزه با درستی نصب این زن در طول فرایند پرورش بیشتر denting گونه’ نرخ تولد. هنگ کنگ کاربران رسانه های اجتماعی در زمان اخبار را با شادی پس از آن می آید در میان دو تیره events — COVID-19 همه گیر و افزایش کمونیست دخالت.

پاندا حقایق

یک فرد بالغ غول پاندا می تواند وزن تا 100 پوند است و قادر به رشد تا 1.5 متر ارتفاع. بالغ پانداهای اغلب بیشتر وقت خود را صرف غذا خوردن با تقریبا 14 ساعت اختصاص داده شده برای فعالیت است. در یک روز پانداها می توانید بخورید تا 38 کیلو بامبو. آنها تا حد زیادی انفرادی موجودات است. خواه مرد یا زن-آنها معمولا از هم جدا زندگی می کنند به جز برای کوتاه فصل پرورش است.

پانداها می توانید بخورید تا 38 کیلو بامبو در هر روز. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

زمانی که متولد می شوند پانداهای خود را یاد رنگ سیاه و سفید. آنها رنگ صورتی. تنها سه هفته پس از تولد برای انجام این موجودات شروع ورزشی, سیاه و سفید نگاه کنید. برخی از پانداها را یک رنگ قهوه ای به جای سیاه و سفید است که کاملا یک اتفاق نادر است. پاندا شروع به بالا رفتن از درختان زمانی که آنها فقط 7 ماه. آنها نیز بسیار عالی شناگران است.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

موسیقی سنتی: کره ای فلوت

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net