دلاور مقامات پیدا کردن یک COVID-19 معدن طلا — در فاضلاب

توسط KRYS’TAL گریفین دلاور اخبار مجله

قلعه جدید دلم. (AP) — قلعه نو شهرستان روش جدید برای ردیابی coronavirus برآورد میزان موارد مثبت است گسترده تر از آزمایش های دولت نشان داده است.

استراتژی ناشی از یک همکاری جدید شهرستان قلعه آثار عمومی و موسسه تکنولوژی ماساچوست راه اندازی به نام Biobot تجزیه و تحلیل ترافیک. راه اندازی جستجوهای نمونه های فاضلاب به صورت قطعاتی از COVID-19 به برآورد که چگونه بسیاری از مردم در یک منطقه باید این ویروس.

بازگشت در اواسط ماه آوریل نمونه از ویلمینگتون تصفيه خانه فاضلاب که جلب فاضلاب از بیش از 400 ، 000 نفر در سراسر شهرستان قلعه نو فرستاده شد و به دانشگاه MIT برای تجزیه و تحلیل Biobot. آوریل 14 نمونه نشان داد که اختلاف زیادی بین تعداد آزمایشگاه تایید موارد و تعداد افراد آلوده برآورد Biobot.

پس از آن قلعه نو شهرستان ایجاد کرده است یک صفحه وب است که توضیح می دهد که چه Biobot پیدا کرده است در این منطقه است. داده ها را فراهم می کند مقدار برآورد شده از COVID-19 موارد شناسایی شده در یک نمونه سایت و برآورد ميزان شيوع (برآورد موارد به عنوان یک درصد از جمعیت).

این Delaware.Gov Coronavirus داده داشبورد نشان می دهد که تعداد کل موارد مثبت برای شهرستان قلعه نو رسیده 5,489 از ژوئن 26.

با توجه به Biobot برآورد با استفاده از فاضلاب داده ها از منطقه شهرستان قلعه نو تا به حال 28,665 موارد مثبت از ژوئن 24. این تعداد بیش از پنج برابر بیشتر از آنچه ذکر شده است در ایالت دلاور وب سایت رسمی.

قلعه جدید/شیر سرخ/داد و بیداد تپه منطقه حدود 4,200 موارد برابر 11 درصد از جمعیت به این منطقه است. به Greenville/السمر/نیوپورت منطقه به شرح زیر با برآورد 2,100 موارد برابر 8 درصد از این منطقه را از جمعیت.

آبی مناطق از جمله شمال شهرستان قلعه نو کل سیستم فاضلاب خرس/گلاسکو/Churchmans منطقه و منطقه جنوب کانال تخمین زده می شود 20,690 موارد در مجموع برابر 9.5 درصد از آنها در ترکیب جمعیت.

باقی مانده تست سایت های هایلایت بنفش بود باید بین 20 تا 1000 برآورد موارد ترک بندر پن و بیشتر نیوآرک/پیک کریک/هککسین منطقه با برآورد موارد 0% شيوع.

New Castle County اجرایی مت مایر گفت: سه گل از Biobot همکاری هستند به برآورد که چگونه بسیاری از مردم به این ویروس; تعیین اینکه آیا تعداد موارد افزایش و یا کاهش و کشف کردن که در آن نقاط قرار دارد.

دو چیز جدید شهرستان قلعه مقامات می خواهید به یادگیری از استفاده از فاضلاب در حال تست که در آن شهرستان است و در مورد منحنی معنی که چگونه بسیاری از موارد وجود دارد که هفته به هفته و جایی که در شهرستان کسانی که غلظت موارد قرار دارد.

اگر چه به فاضلاب داده ها را فراهم می کند نیست یک پاسخ قطعی آن است که هنوز مفید در ارائه اطلاعات با ارزش امتیاز به گفته مقامات. این شهرستان دارای حدود 100 درمان پستهای سراسر شهرستان و از آنجا اولیه فاضلاب نمونه دو ماه پیش حدود 12 از آنها متمرکز شده و برای تست.

شمال shoveler اردک در طول Delmarva پرندهشناسی جامعه کریسمس سالانه تعداد پرنده در شهر ویلمینگتون را تصفيه كنند.

با گرفتن یک مطالعه از این پستهای مقامات می تواند تقریبی تعداد موارد در یک منطقه داده شده بر اساس مدفوع شدند. اگر وجود دارد شیوع در یک مکان و آن را تشخیص داده شده است برای چند ماه تعداد قابل توجهی از مردم می تواند از دست دادن زندگی خود را مایر گفت: اما زندگی را می توان نجات داد اگر شیوع شناسایی شده است هر چه زودتر.

“البته ما نمی باید قابلیت آزمون هر فرد در شهرستان با استفاده از سیستم فاضلاب در هر هفته” مایر گفت. “اما این به ما می دهد برخی از اندازه گیری و آن را بسیار مفید به عنوان یک شاخص.”

اگر یک پست در یک منطقه خاص را نشان می دهد بالا خواندن این داده ها می تواند مورد استفاده قرار گیرد به مرکز توجه در محل با تست بیشتر سایت ها و تشویق مردم به قرنطینه برای محدود کردن گسترش یافته است. بدون فاضلاب و نظارت بر آن را به سه یا چهار هفته برای همین آمار به وجود می آیند از استاندارد تست شیوه های.

از نمونه های فاضلاب در حال حاضر کمک مقامات تصمیم می گیرید که در آن به جای بزاق تست سایت برای کوروناویروس. تا کنون مقامات ایجاد درایو 10-تست مکان در سراسر شهرستان است که حرکت در اطراف در هر هفته. آنها رایگان هستند و باز به هر عضو و در حال انجام در همکاری با دلاور بخش بهداشت عمومی و دلاور سازمان مدیریت اضطراری.

گذشته از COVID تست مسئولان باید با استفاده از فاضلاب داده ها را تعیین در مورد چه چیزی برای انجام با پارک ها و کتابخانه های مختلف و امکانات دیگر.

نیروی اصلی اصلی فاضلاب خط در شهرستان قلعه نو. این شهرستان در حال آزمایش فاضلاب به تلاش برای پاسخ سریع تر به شیوع کروناویروس.

به عنوان محدودیت های سست این داده ها می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای دیدن اگر بازگشایی منجر به افزایش موارد در یک منطقه داده می شود.

“دقیق تشخیص زود هنگام موجب صرفه جویی در زندگی” مایر گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>