دفاع: اتهام تیمبوکتو جهادی ممکن است نامناسب برای ICC محاکمه

توسط مایک CORDER

لاهه هلند (AP) — دفاع وکلا به اتهام افراطی اسلامی گفت: دادگاه جنایی بین المللی قضات جمعه که او مبتلا به اختلال استرس پس از سانحه و می تواند نا مناسب برای محاکمه به اتهام که او ای اداره وحشیانه رژیم اسلامی در تیمبوکتو پس از القاعده مرتبط شورشیان تصرف تاریخی مالی کویر شهرستان در سال 2012.

به عنوان دادگاه Al Hassan Ag عبدل عزیز Ag محمد Ag محمود رو در جریان دفاع وکیل Nicoletta Montefusco گفت که قضات باید با تعیین یک کارشناس برای ارزیابی تناسب اندام خود را برای محاکمه.

Montefusco گفت: دفاع وکلا نمی تواند ملاقات با مشتری خود را چهره به چهره به مدت چهار ماه به دلیل COVID-19 محدودیت و هنگامی که آنها در نهایت او را ملاقات نمود آنها “احساس خطر” با وضعیت خود.

یک متخصص است که پس از آن تا به حال یک مشاوره تلفنی با ” حسن نامه نوشت هفته گذشته گفت که او “تجربه تجزیهای ویژگی های است که نتیجه از بدرفتاری شدید,” Montefusco گفت. دفاع وکلا قبلا به دادگاه گفت که آل حسن شکنجه شد در حالی که در بازداشت در مالی قبل از او فرستاده شده بود به لاهه.

وکلا استدلال می کنند که اختلال تجزیهای باعث اختلال در آل حسن حافظه از حوادث.

قضات موکول مورد برای 45 دقیقه در نظر گرفتن این مسئله است.

Al Hassan که نشسته در دادگاه با پوشیدن یک ماسک صورت سفید و روسری متهم به دخالت در جرم از جمله تجاوز جنسی, شکنجه, ازدواج اجباری و برده داری جنسی از مارس 2012 تا پایان ماه ژانویه سال 2013.

او بلافاصله وارد یک درخواست به عنوان آزمایشی آغاز شده و قبل از رفتن به یک جلسه بسته بنابراین قاضی می تواند به عنوان خوانده شده تمام اتهامات بدون قرار دادن قربانیان در معرض خطر با داشتن هویت خود خوانده در دادگاه باز.

Al Hassan گفته بود یک عضو کلیدی در مغرب اسلامی, گروه های افراطی با لینک کلیک کنید برای القاعده برگزار شد که قدرت در شمال مالی ، دادستان ها می گویند مغرب اعمال وحشیانه رژیم در تیمبوکتو ساکنان از جمله شلاق, قطع عضو و ازدواج های اجباری است.

“Al Hassan متهم به اعمال قدرت و عملکرد روزانه درون اسلامی و پلیس” گفت: قاضی آنتوان Luis-Mbe Mindua.

فرانسه-رهبری عملیات نظامی در سال 2013 مجبور آل حسن و دیگران از قدرت هر چند عناصر را ادامه داد و به مرحله حملات متعدد در مالی و نیروهای بین المللی.

محاکمه باز در برابر یک پس زمینه از تنش های سیاسی در مالی پس رقابت انتخابات مجلس. روز یکشنبه معترضان غارت یک ساختمان متعلق به رئیس جمهور ابراهیم Boubacar Keita سیاسی حزب.

در این آزمایش مورد دوم در ICC مربوط به مغرب وحشیانه اشغال تیمبوکتو. یک عضو از گروه احمد آل Faqi Al Mahdi شد به اعدام محکوم و در سال 2016 و محکوم به نه سال حبس برای حمله نه قبور و مسجد در این شهرستان در سال 2012. در جلسات قبلی Al Mahdi گناه التماس کرد و ابراز ندامت برای نقش خود در رهبری تخریب.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>