دالاس به دنبال شروع با همه دانش آموزان در مدرسه با محدودیت


 Dallas High School is seen in a file photo. Dallas School District Operations Manager Jason Rushmer told the School Board Monday that schools will re-open Aug. 26 with an ‘in-person restricted’ plan, meaning all students will be on campus ‘with significant modifications.’ Times Leader file photo

دالاس دبیرستان دیده می شود در یک فایل عکس. دالاس مدرسه مدیر عملیات منطقه Jason Rushmer گفت: هیئت مدیره مدرسه شنبه که مدارس دوباره باز خواهد Aug. 26 با یک فرد محدود’ طرح به این معنی که همه دانش آموزان را در پردیس با تغییرات قابل توجهی.’

بار رهبر فایل عکس

دالاس TWP. تاکید همه چیز می تواند تغییر Dallas مدرسه مدیر عملیات منطقه Jason Rushmer گفت: هیئت مدیره مدرسه و هر کسی مشاهده نشست ماهانه آنلاین شنبه که مدارس دوباره باز خواهد Aug. 26 با یک “فرد محدود” طرح معنی همه دانش آموزان را در دانشگاه “با تغییرات قابل توجهی.”

دقیق تغییرات هنوز در حال نهایی Rushmer گفت: اما به لطف رژیم صهیونیستی است. تام گرگ سفارش در صورت ماسک دانش آموزان و معلمان خواهد بود با پوشیدن آنها هر زمان که یک فاصله از 6 فوت در بین مردم نمی تواند حفظ خواهد شد که در بسیاری از کلاس های درس. Rushmer با اشاره به دولت اجازه نمی دهد که مدارس ساخته شده با فضای بیش از حد برای دانش آموزان, بنابراین بسیاری از کلاس های درس برگزار نمی تواند 24 نفر در حالی که حفظ آن از راه دور.

بدنسازی صندلی برای وعده های غذایی

برنامه های در حال انجام به استفاده از سالن های ورزشی برای صندلی اضافه در طول وعده های غذایی است که باید به دانش آموزان اجازه می دهد برای حفظ فاصله زمانی که آنها حذف ماسک برای خوردن یا نوشیدن اما دانش آموزان نمی شود مجاز به نشستن نزدیک به هم در جدول و صحبت کردن با دوستان است.

راهرو به احتمال زیاد یک طرفه و تلاش مانند داشتن معلمان به جای دانش آموزان سوئیچ اتاق خواهد شد گرفته شده برای نگه داشتن دانش آموزان با همان گروه در طول روز است.

منطقه در حال سرمایه گذاری در مطابق با اصول بهداشتی تجهیزات از جمله الکترواستاتیک عفونی که سرپرست تام دافی گفت: نگاه مانند یک کوله پشتی و اجازه می دهد تا مطابق با اصول بهداشتی در مناطق بزرگ به سرعت. سنتی ضد عفونی کننده نیز در دسترس خواهد بود برای استفاده دانشجویان.

نمایش درمانی در حال حاضر اجرا شده است برای بازگشت دو و میدانی با دانش آموزان پر کردن فرم در صفحه اصلی قبل از بازگشت به دانشگاه در این ماه. سوال از اینکه آیا یک دانش آموز بوده و در تماس نزدیک با هر کسی که تا به حال COVID-19 یا دارای هر یک از علائم.

برنامه حمل و نقل

حمل و نقل به طور مشابه در حال کار کردن با برنامه ای برای استفاده الکترواستاتیک عفونی در وسایل نقلیه برای نگه داشتن اعضای خانواده با هم به عنوان آنجا که ممکن است به صندلی اختصاص داده و نه اجازه می دهد کودکان به حرکت در اطراف یک بار نشسته و اجباری ماسک پوشیدن.

Rushmer اشاره کرد یک نظرسنجی از خانواده های پیشنهادی وجود خواهد داشت و کودکان کمتر در نظر گرفتن اتوبوس به عنوان پدر و مادر بیشتر گفت: آنها را به ترتیب برای حمل و نقل خصوصی. اما او همچنین با اشاره به نظرسنجی که در حال حاضر در مورخ و برنامه های در حال انجام برای انجام یک جدید.

اتوبوس و وانت و رها کردن بار ممکن است بیشتر مبهوت و دافی گفت: این منطقه است که به دنبال پدر و مادر داوطلب برای کمک به نگه داشتن دانش آموزان جوان نقاب دار و نشسته است. او همچنین گفت: گزینه های پیمانکاری بیشتر وسایل نقلیه تحت بررسی است.

چهره سپر

در مورد ماسک های منطقه در تلاش است از چهره سپر به عنوان یک گزینه از آنجا که آنها سفر با دانش آموز, دافی گفت. او افزود که این ماسک موظف به اجرا گذاشته خواهد شد از طریق این منطقه موجود انضباطی روش.

Rushmer گفت: بخش مهمی از منطقه آماده سازی در میان همه گیر است و آماده می شود تا به سرعت “pivot” در میان یکی از چهار حالت یادگیری: از راه دور-تنها با تمام مدارس بسته ترکیبی با حدود نیمی از دانشجویان در محوطه دانشگاه در یک زمان به اجتماعی فاصله آسان تر در فرد محدود روش در حال حاضر انتخاب شده و فرد با محدودیت های کمتری.

دافی گفت: اگر یک طرح ترکیبی است که با استفاده از آن می توان کنترل شده تر از این سیستم را با هم در آخرین دقیقه در ماه مارس زمانی که مدارس دستور داده شد بسته شده است. منطقه معلمان خواهد موضوع تکالیف و کار با دانش آموزان از راه دور در همان درس دانش آموزان را در کلاس در هر روز.

او اشاره کرد که در حالی که این منطقه دارای اینترنتی برنامه مدرسه است که اجرا را از طریق شخص ثالث با شرکت های ثبت شده درس که همیشه شامل منطقه معلمان هر چند آنها هم تراز با ناحیه برنامه درسی است.

قرارداد مصوبات

در یک مربوط به حرکت هیئت مدیره مورد تایید قرارداد با GoGuardian برای انواع آموزش آنلاین خدمات از جمله توانایی برای نظارت و فیلتر دانشجویی وب فعالیت اطلاعیه فرستاده شده به مدیران این منطقه در بخش صنعت و پدر و مادر. هزینه $17,835.

این هیئت همچنین تایید توافق با حمل و نقل ارائه دهنده G. Davis, Inc. در مورد پرداخت برای کشش از آخرین سال تحصیلی زمانی که هیچ دانش آموزان منتقل شدند و با توجه به دولت دستور بسته شدن مدرسه آغاز مارس 16 و پایدار از طریق مدرسه در سال است. دولت تصویب یک قانون نیاز منطقه به پیمانکاران پرداخت اما اجازه دو طرف به مذاکره شرایط برای تغییرات با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

این “توافقنامه” تایید دوشنبه لولا چگونه فدرال چک Protection Program (PPP) با این نسخهها کار برای G. دیویس. مشخصات فنی این برنامه قرض پول به G. دیویس برای حفظ کارکنان در حقوق و دستمزد هر چند وام بخشوده خواهد شد و اگر G. دیویس ثابت می کند و آن را مطابق با تمام قوانین و مقررات مربوط.

منطقه موافقت به پرداخت G. دیویس $295,000 برای مدت قرارداد از مدارس بسته شدند. منطقه خواهد شد به $167,000 که اگر G. دیویس “بخشش وام نرم افزار نشان می دهد که PPP صندوق های وام است که نیاز به بازپرداخت خواهد شد مورد استفاده قرار گیرد برای هزینه های خاص مرتبط با مدرسه منطقه حمل و نقل در مدرسه بسته شدن دوره است.”

فوتبال تفاهم نامه مورد تایید

و تصویب هیات مدیره یک یادداشت تفاهم (MOU) با اتحادیه است که کمک می کند تا راه را برای یک طرح برای تغییر مدرسه فوتبال برنامه از co-ed به تیم های جداگانه برای دختران و پسران. تحت تفاهم نامه دو تیم هر دو مربیان پرداخت می شود همان است که در حال حاضر تحت قرارداد برای مدرسه فوتبال.

در یک لیست طولانی از مربیگری مورد تایید قرار ملاقات بعد از آن در جلسه آن چهار موقعیت شد و باز با پرداخت هزینه برای سر مربی هر تیم در مجموعه $3,450 و دستیار مربی پرداخت در مجموعه $2,218.

رسیدن به علامت Guydish در 570-991-6112 و یا در توییتر @TLMarkGuydish

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>