تجاری چین افزایش می یابد به عنوان اقتصاد بازیابی از ویروس رکود

توسط جو مک دونالد

پکن (AP) — چین-واردات از ایالات متحده کالا افزایش 10.6% در ماه ژوئن بیش از یک سال پیش و تجارت جهانی نیز افزایش یافته در تازه ثبت جهانی دوم بزرگترین اقتصاد است که به تدریج در دوره نقاهت بعد از بیماری همه گیر کوروناویروس.

چین واردات جهانی افزایش یافت 3 ٪ به $167.2 میلیارد و بازگشت به 3.3 درصد کاهش و آداب و رسوم و داده ها نشان داد سه شنبه. صادرات نیز با 0.4% کاهش به $213.6 میلیارد و بهبود بیش از ماه قبل 16.7 درصد انقباض.

این کشور در تجارت جهانی مازاد $بود 46.4 میلیارد دلار است.

واردات کالا از آمریکا افزایش یافته و به 10.4 میلیارد دلار با وجود تعرفه های بالاتر که تحمیل شده بود در مبارزه با واشنگتن بر تجارت و فن آوری است. صادرات به ایالات متحده به دست آورد با 1 ٪ کاهش به $39.8 میلیارد دلار است.

چین که در آن همه گیر آغاز شد و در ماه دسامبر برای اولین بار بود عمده اقتصاد را تعطیل و به مبارزه با ویروس ها و برای اولین بار شروع به مبارزه برای بازگرداندن کسب و کار عادی فعالیت پس از حزب حاکم کمونیست اعلام پیروزی بر شیوع این بیماری در ماه مارس است.

کارخانه چینی فعالیت رو به بهبود است اما مصرف کنندگان مضطرب ممکن است بیش از زیان کار هستند و تمایلی به ارتکاب به خرید های بزرگ. پیش بینی هشدار صادرات هستند به احتمال زیاد به عنوان تضعیف تقاضای جهانی برای فولاد ماسک و دیگر لوازم پزشکی انگلیس و آمریکا و اروپا خرده فروشان لغو سفارشات.

شاخص های پیشرو “نشان می دهد که صادرات شروع خواهد شد به قرارداد دوباره قبل از اینکه طولانی,” مارتین راسموسن از اقتصاد سرمایه گفت: در یک گزارش. واردات “باید در ادامه به سطح شیب دار تا,” او گفت: همانطور که دولت خرج می کند و بیشتر برای حمایت از رشد اقتصادی و تقاضای مصرف کننده.

اقتصاد چین کاهش 6.8 درصد در سه ماهه اول آن بدترین عملکرد از حداقل اواسط دهه 1960 بود. حزب حاکم رد شده اعلام یک رشد اقتصادی هدف برای این سال اما بخش خصوصی پیش بینی طیف وسیعی از پایین تک رقمی به انقباض.

برخی از پیش بینی های مطرح شده چشم انداز خود را کمی پس از فعالیت کارخانه در ماه مه بهبود بیش از حد انتظار است.

صادرکنندگان نیز با مانع با توجه به ایالات متحده افزایش تعرفه بر کالاهای چینی در مبارزه با بیش از پکن تکنولوژی جاه طلبی و مازاد تجاری. دو طرف امضا توافق نامه در ماه ژانویه به تعویق انداختن مجازات بیشتر اما افزایش های اعمال شده در اوایل ماند در محل.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>