بلاروس میله اصلی رقبا از انتخابات ریاست جمهوری

توسط YURAS KARMANAU

مینسک بلاروس (AP) — انتخابات مقامات بلاروس در روز شنبه منع دو رقیب اصلی استبدادی رهبر الکساندر لوکاشنکو از در حال اجرا در این تابستان در انتخابات ریاست جمهوری.

کشور کمیسیون مرکزی انتخابات مجاز پنج نامزد در انتخابات انکار نقاط به والری Tsepkalo و ویکتور Babariko و از بین بردن هر گونه رقابت جدی برای لوکاشنکو که به دنبال یک ششم مدت پس از یک ربع قرن در قدرت است.

Babariko رئیس سابق روسیه متعلق به بانک جمع آوری بیش از 400 ، 000 امضا در حمایت از نامزدی خود را چهار برابر بیشتر از حداقل مورد نیاز — بود اما آمریکا در ماه گذشته در پول شویی اتهامات عنوان شده علیه.

انتخابات در روز سه شنبه اشاره کرد تناقضات در Babariko مالی بیانیه افشا و دخالت خارجی سازمان — روسیه-متعلق به Belgazprombank او استفاده می شود به سر در مبارزات انتخاباتی خود به عنوان دلایل محرومیت او از انتخابات. Babariko تیم گفتند که مسابقه این تصمیم در دادگاه.

Tsepkalo سفیر سابق ایالات متحده و بنیانگذار موفقیت بالا پارک علم و فناوری فرستاده شده 160,000 امضا در دادخواست به رای گیری برای Aug. 9 انتخابات اما این کمیسیون گفت: تنها 75,000 معتبر بودند — کمتر از 100.000 مورد نیاز است. مقامات رد Tsepkalo شکایت محکوم کردن این حکم به عنوان مغرضانه.

رای گیری در میان دیگران خواهد شد از ویژگی های سوتلانا Tikhanovskaya همسر زندانی محبوب اپوزیسیون وبلاگ نویس سرگئی Tikhanovsky. Tikhanovsky شده است زندانی با اتهام حمله به یک افسر پلیس و متوقف شده است به طور فعال در مبارزات انتخاباتی از ترس از سرکوب بیشتر.

تحلیلگران می گویند که هیچ یک از نامزد باقی مانده یک تهدید به 65 سال لوکاشنکو که اجرای ملت از 9.5 میلیون نفر با یک مشت آهنین بی وقفه سرکوب مخالفان سیاسی و رسانه های مستقل. اما عدم رقابت ممکن است تضعیف مشروعیت خود را هر دو در خانه و خارج از کشور.

“وجود دارد هیچ بیشتر حال تعلیق در مبارزات اما برای لوکاشنکو سوال از مشروعیت ناشی می شود و نه تنها در داخل کشور بلکه در خارج از کشور بیش از حد چرا که کشورهای غربی به رسمیت نمی شناسد مانند انتخابات” مستقل مینسک بر اساس تحلیلگر سیاسی والری Karbalevich گفت.

مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری در سال جاری موجب تنش در بلاروس میان شیوع کروناویروس و تضعیف اقتصاد است. مقامات این کشور تصمیم به تحمیل یک مستند در طول همه گیر و سرکوب مخالفان نامزدها بدستآمده خشم و باعث تظاهرات.

“جایگزین رهبران در زندان هستند و ما در حال ارائه به پایین همان جاده ای که در حال حاضر منجر به مجموع فقر و غیرقابل کنترل اپیدمی” گفت: تاتیانا reutskaya را یک زن 38 ساله ،

___

این داستان درست شده است نشان می دهد که خارجی سازمان گفته های درگیر در Babariko انتخاباتی نیست نامش ذکر نشده. نام آن را Belgazprombank یک روسیه متعلق به بانک او استفاده می شود به سر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>