استرالیا اعلام کرد تمدید ویزای برای Hongkongers

دولت استرالیا اعلام کرده است که آن را به اعطای یک فرمت از 5 سال برای دارندگان ویزای هنگ کنگ است. تصمیم می آید را در بازگشت از پکن حرکت برای پیاده سازی امنیت ملی قانون در هنگ کنگ وجود ساکنان به شدت اعتراض در برابر آن.

کمک به Hongkongers

“اگر شما یک ویزای موقت دارنده ویزای شما تمدید خواهد شد به اضافی پنج سال از امروز علاوه بر این زمان شما در حال حاضر شده است در استرالیا با یک مسیر به اقامت دائم در پایان این دوره… و ما همچنین ارائه پنج سال ویزا با یک متقاضی برای آینده هنگ کنگ متقاضیان به صورت موقت ویزای موضوع را به جلسه یک به روز رسانی مهارت های لیست و مارک مناسب, تست” نخست وزیر اسکات موریسون گفت: به عنوان گزارش شده توسط نگهبان. تصمیم گیری است و انتظار می رود به نفع تقریبا 10,000 دارندگان ویزای موقت در حال حاضر ساکن در استرالیا.

دولت نیز به دنبال به جلو به القا صادرات کسب و کار در هنگ کنگ به تغییر, به استرالیا, به خصوص اگر این کسب و کار باید از این پتانسیل برای ایجاد فرصت های شغلی برای شهروندان استرالیا. دیده بان حقوق بشر از دولت خواسته تا اطمینان حاصل شود که حفاظت ارائه شده برای Hongkongers توان بالای موجود انسانی سهمیه. در غیر این صورت مردم در حال فرار از جنگ زده کشورهای مانند افغانستان و سوریه را مجبور به رقابت با Hongkongers برای ویزا.

حزب کمونیست چین (CCP) تهدید استرالیا با پیامدهای ناگوار اگر آن را فراهم می کند به پناهگاه فرار Hongkongers. در واقع وزارت خارجه چین تمسخر جاری دولت استرالیا برای درک نیست که چگونه کشور را رنج می برند از لحاظ اقتصادی با رفتن در برابر منافع رژیم کمونیستی. بسیاری از احزاب سیاسی حمایت کرده اند دولت تصمیم به کمک Hongkongers. کار خواسته است به دولت اجازه می دهد تا Hongkongers در حال حاضر در استرالیا به باقی می ماند در کشور اگر آنها می ترسند از رفتن به سرزمین مادری خود.

The Chinese Communist Party (CCP) threatened Australia with harsh consequences if it provides shelter to fleeing Hongkongers. (Image: Screenshot / YouTube)

حزب کمونیست چین (CCP) تهدید استرالیا با پیامدهای ناگوار اگر آن را فراهم می کند به پناهگاه فرار Hongkongers. (تصویر: Screenshot / YouTube)

موریسون همچنین نشان داد که استرالیا را به حالت تعلیق موجود در آن معاهده استرداد با هنگ کنگ. پس از معاهده ساخته شده با دلار هنگ کنگ در حالی که آن را مستقل دموکراسی معقول است که دولت استرالیا می خواهد به لغو توافقنامه با توجه به این که این شهر استقلال است که به تدریج فرسایش. در حال حاضر استرالیا ندارد استرداد پیمان با چین است. این موریسون دولت نیز خود را به روز رسانی هشدار سفر به چین اشاره به این که مسافران ممکن است در معرض خطر بازداشت خودسرانه در این کشور آسیایی حتی اگر آنها هیچ جرمی مرتکب شده اند.

اختلافات تجاری

در ضمن اختلاف تجاری بین چین و استرالیا به نظر می رسد نشان می دهد هیچ نشانه ای از پایان دادن به هر زمان به زودی. با استرالیا که مایل تحقیقات مستقل به منشاء COVID-19 و تصمیم گیری به پناهگاه فرار Hongkongers پکن در نظر گرفتن مراحل سخت به لحاظ اقتصادی مجازات استرالیا. رژیم کمونیستی ممکن است در تلاش برای ایجاد استرالیا یک مثال از آنچه که اتفاق می افتد زمانی که کشورهای وابسته به صادرات به چین در برابر پکن منافع.

چین با افزایش تعرفه ها در استرالیا واردات گوشت گاو. تعرفه نرخ 4.8 درصد اما برای باقی مانده از سال 2020 استرالیا صادرکنندگان را مجبور به پرداخت نرخ تعرفه از 12 درصد است. بازگشت در ماه مه واردات گوشت گاو از 4 عمده تامین کنندگان استرالیا ممنوع اعلام شد به دلیل “رعایت مسائل.” با توجه به داده ها از استرالیا در بخش کشاورزی تقریبا 27 درصد از استرالیا صادرات گوشت گاو شد حمل به چین در ماه ژانویه این سال است.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

بازگشت در ماه مه واردات گوشت گاو از 4 عمده تامین کنندگان استرالیا ممنوع اعلام شد و با توجه به رعایت مسائل.’ (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

اما در ماه ژوئن این تعداد کاهش یافت و به 18 درصد. برخی از کارشناسان ترس که صادرات ممکن است سقوط بیشتر با توجه به ارزان و گوشت گاو منابع در آمریکای جنوبی است. علاوه بر گوشت گاو و سایر محصولات استرالیا نیز در حال هدفمند توسط رژیم چین امیدوار است که این کشور را تحت فشار به رقص به لحن.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

عواقب ناشی از هند ممنوعیت برنامه های چینی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>