آسیا امروز: یکی دیگر از سنبله به ارمغان می آورد هند گذشته 900,000 موارد

دهلی نو (AP) — هند تعداد coronavirus موارد شروع به پریدن کرد و توسط یکی دیگر از 28,000 در روز سه شنبه و به سرعت در حال نزدیک شدن به 1 میلیون.

این 28,498 موارد گزارش شده در 24 ساعت گذشته در زمان ملی در مجموع به 906,752. موارد شروع به پریدن کرد تا 100000 در چهار روز.

وزارت بهداشت همچنین گزارش دیگری 553 مرگ و میر در 24 ساعت گذشته, گرفتن مجموع تلفات به 23,727.

هند تا حد زیادی برداشته در سراسر کشور خود را مستند و ویروس منتشر شده است در یک معنی داری باعث چندین شهرهای بزرگ به اعمال جزئی مستندات.

جنوب شهر پونا آغاز شده و 10 روز مستند روز سه شنبه در تلاش برای شکستن زنجیره ای از عفونت. تنها ملزومات از جمله شیر و مغازه ها و داروخانه ها پزشکان و درمانگاه و اورژانس خدمات اجازه خواهد داشت باز است.

هشت نفر از هند 28 متحده از جمله بدترین ضربه ماهاراشترا تامیل نادو و دهلی نو حساب برای نزدیک به 90% از موارد.

هند سومین بدترین آسیب دیده کشور از نظر عفونت و تنها پشت در ایالات متحده و برزیل است.

در دیگر تحولات در منطقه آسیا و اقیانوس آرام:

— مقامات تایلند در تجدید نظر در قوانین حاکم بر بازدید کنندگان از خارج از کشور پس از شکست در غربالگری منجر به آلوده خارجی نما یک خطر برای سلامت عمومی است. دولت گفت: دیپلمات ها خواسته خواهد شد که برای ماندن در دولت-نظارت قرنطینه به مدت 14 روز به جای خود جدا. و آن این است که تعویق انداختن تازگی اجازه ورود سه دسته از بازدید کنندگان خارجی بنابراین این روش برای آنها را می توان تغییر داد. مواردی که باعث نگرانی درگیر یک عضو مصری گروه نظامی و دختر جوان از یک دیپلمات خارجی که خانواده اش پس از بازگشت از سودان. مقامات تایلندی لغو فرود مجوز برای هشت مصر پرواز و برخی از مدارس و بازار بسته شد در شرق استان که در آن مرد مصری ممکن است تا به حال تماس با ما.

— استرالیا کوئینزلند دولت سفت و مجازات کسانی که شکستن coronavirus قرنطینه قوانین. کوئینزلند معاون برتر استیون مایلز گفت: در حال حاضر جریمه برای شکستن اجباری 14-روز هتل قرنطینه برای برخی از بازدید کنندگان و یا دروغ گفتن در مورد محل نگهداری آنها ممکن است کافی مجازات است. حداکثر مجازات خواهد شد در حال حاضر بالاتر خوب یا تا شش ماه حبس. کوئینزلند بازگشایی مرزهای خود به همه اما ویکتوریا دولت ساکنان دو هفته پیش. ویکتوریا مرکز استرالیا اخیر شیوع اضافه 270 عفونت های جدید یک شبه به آن بیش از 4000 فعال موارد است. ویکتوریا شهر ملبورن است که در زیر شش هفته مستند سعی کنید برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

— کره جنوبی گزارش 33 مورد جدید از COVID-19 به عنوان نخست وزیر خواستار هوشیاری پیش از فصل تعطیلات تابستان. ارقام اعلام شده از سوی کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری به ارمغان آورد و caseload به 13,512 موارد از جمله 289 مرگ و میر. نخست وزیر چانگ Sye-kyun مردم خواست برای جلوگیری از مناطق شلوغ حفظ فاصله با دیگران و پوشیدن ماسک به عنوان آنها سفر به سواحل و مناطق دیگر در طول فصل تعطیلات.

— چین گفت: تعداد زیادی از مردم در درمان COVID-19 در کشور کاهش یافته است به فقط 297 با تنها سه مورد جدید از coronarvirus گزارش همه آورده شده از خارج از کشور است. جدید مرگ و میر اعلام شد, ترک کل در 4,634 از 83,605 موارد این بیماری است. یک جفت از کارشناسان سازمان بهداشت جهانی در چین روز دوشنبه به ترتیبات برای رسیدگی به چگونگی بیماری همه گیر ممکن است پس از گسترش این ویروس برای اولین بار در شناسایی مرکزی چین در شهر ووهان در اواخر سال گذشته.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>