زمان برای ایجاد ماسک اجباری ؟ این را نه فقط ما بحث

توسط آنجلا چارلتون و DANICA KIRKA

پاریس (AP) — در میان فراگیر پسرفت اجتماعی فاصله بریتانیا و فرانسه در حال وزن, آیا به نیاز مردم به پوشیدن ماسک در اماکن عمومی.

دانشمندان می گویند این دو کشور دولت باید انجام شود به طوری که تا کنون پس از آنها شروع به کاهش مستندات — مانند بسیاری از دیگر کشورهای اروپایی را – به جای افشای جمعیت خود را به خطر عفونتهای از جرم رقص احزاب و تابستان مسافرانی که فکر می کنیم دیگر چیزی برای نگرانی در مورد.

آیا برای ایجاد ماسک اجباری نیست فقط یک موضوع بحث در ایالات متحده, که در آن .

نخست وزیر بوریس جانسون خواست ساکنان انگلستان دوشنبه به سایش پوشش صورت در مغازه ها و دیگر تنگ فضاهای داخلی — اما متوقف کوتاه از آن را اجباری کند.

منتقدان را متهم جانسون دولت از عدم ارائه وضوح در ماسک-پوشیدن در روز از او آغاز شد که این پیشنهاد در صورت پوشش آن لازم نیست. پس از نخست وزیر و سپس عکس پوشیدن یک در یک فروشگاه وزرای دولت به نظر می رسد در تلویزیون اصرار انتخاب شخصی در ماسک موضوع است.

در همین حال فرانسه به دولت گفت: آن را با توجه به نیاز به ماسک در همه داخل سالن و اماکن عمومی در میان نشانه هایی از یک افزایش کوچک در تایید ویروس موارد – و یک قطره بزرگ در هوشیاری. دانشمندان فرانسوی را تحت فشار قرار دادند برای چنین مورد نیاز در روزهای اخیر به عنوان خانواده crisscross این کشور برای تعطیلات تابستان اما دولت باقی مانده است محتاط.

محلی و شهرداران در حال حاضر آغاز شده که نیاز به ماسک به ویژه در مدیترانه شهر زیبا که در آن تصاویری از هزاران نفر از مردم در یک فضای DJ عملکرد این آخر هفته باعث سراسر کشور نگرانی است.

در جای دیگر در اروپا که در آن ویروس منحنی تا حد زیادی پهن کردن ماه پیش اکثر دولت ها ماسک اجباری به عنوان به زودی به عنوان آنها شروع به بازگشایی اقتصاد خود نیاز به استفاده از آنها در مغازه ها و دیگر فضاهای عمومی و در حمل و نقل عمومی. برخی از ملت ها تحمیل کرده اند ماسک نیاز به شیوع بیماری های جدید در سال های اخیر ظهور روز و یا هفته.

بریتانیا و فرانسه که به گزارش برخی از جهان بالاترین تعداد coronavirus موارد و مرگ و میر در زمان آرامش بیشتری نگرش معرفی ماسک و نه نیاز به آنها را.

حداقل تا به حال.

“به عنوان ویروس پایین می آید در بروز و ما باید بیشتر و موفقیت بیشتر من فکر می کنم در صورت پوشش یک نوع بیمه اضافی همه ما می تواند استفاده از آن را متوقف کند در حال آمدن به عقب و متوقف کردن آن از کنترل خارج شود دوباره” جانسون گفت. “برای اینکه کاملا روشن من فکر می کنم که پوشش صورت را یک ارزش واقعی در فضاهای محدود و من فکر می کنم درک می کند که.”

ماسک مورد نیاز می تواند کمک به دولت در گرفتن این کشور در مسیر بازگشت از رکود شدید در ماه های مارس و آوریل به تنهایی انگلستان رشد اقتصادی 25 درصد. بسیاری از اقتصاددانان فکر می کنم بیکاری می تواند بیش از دو برابر به بیش از 3 میلیون در این سال, سطح, آخرین دیده می شود در 1980s.

صحبت با خبرنگاران در سفر خود به لندن آمبولانس خدمات جانسون گفت: مردم “باید شروع به فکر کردن در مورد بازگشت به کار” اگر کارفرمایان خود را ساخته اند محل کار خود را امن در برابر coronavirus.

فشرده اینکه ماسک باید اجباری Johnson پاسخ داد: “ما به دنبال این راهنمایی. ما خواهد بود گفت: کمی بیشتر در چند روز آینده.”

در فرانسه هفته پیش. در حالی که استفاده از ماسک و اجتماعی فاصله گرفتند نسبتا گسترده در این کشور سخت, صفحه اصلی دوره زندان و در ابتدا پس از آن به پایان رسید بسیاری از مردم فرانسه باید پس از بازگشت به عادی — صرف نظر کردن از, ماسک از سرگیری گونه-بوسیدن و جمع آوری در کافه های شلوغ.

در حالی که دانشمندان تقسیم شدند در استفاده از ماسک در اوایل بیماری همه گیر دانش جدید در مورد ویروس تغییر کرده است که.

“تعدادی از مطالعات جدید و سیستماتیک بررسی را متقاعد بسیاری از محققان و مقامات بهداشت عمومی است که باید آنها را فرسوده از جمله کسانی بودند که شک و تردید چند ماه پیش. شواهد رو به رشد بالقوه هوابرد انتقال این ویروس می افزاید: به این مورد صورت پوشش” دانشگاه ادینبورگ بهداشت عمومی استاد لیندا Bauld گفت. “نشان آن است که” رفتار خوب ” به پوشیدن یکی کافی است.”

در خیابان های پاریس بسیاری از, اما نه همه — استقبال از ایده نیاز به ماسک.

دولت فرانسه “باید از آن ساخته شده ایم اجباری داخل خانه حق دور” مانند همسایه اسپانیا و ایتالیا گفت: 50 سال پیر پائولو لورنزو که می گوید او معمولا می پوشد یک ماسک هنگامی که او خانه را ترک می کند. “در حال حاضر آن را برای رفتن به یک کمی پیچیده است.”

با این حال جیمز رودریگز 23 ساله و فکر می کند با پوشیدن یک ماسک باید یک انتخاب شخصی است. “ما نباید مجبور به پوشیدن چیزی اگر ما احساس نمی راحت با آن و یا اگر ما مشکل در تنفس,” او گفت:.

___

Kirka گزارش از لندن است. آرنو پدرام در پاریس و خبرنگاران در سراسر اروپا کمک کرده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>