آخرین: در انتظار نتیجه آزمون توله’ راس پرش تمرین

توسط آسوشیتد پرس

آخرین اثر از شیوع کروناویروس در ورزش در سراسر جهان:

___

Chicago Cubs مدیر David Ross پرش است این تیم صبح روز دوشنبه تمرین زیرا او انتظار خود را تکمیل و در نتیجه از شنبه coronavirus آزمون.

این تیم می گوید پنج ردیف 1 افراد نیز از دست رفته این تمرین برای همین دلیل. ردیف 1 با توجه به بیس 2020 عملیات دستی شامل بازیکنان و دیگر در میدان پرسنل.

“از فراوانی از احتیاط ما فکر می کنم آن را حس می کند برای شش نفر از ما را به صبر برای وضوح” راس گفت: در یک نسخه. “موقعیت های شبیه به این شده اند نگران کننده شاخص از مثبت نتیجه آزمون به تاریخ.”

توله می گویند باید وجود داشته باشد “بیشتر وضوح” بعد از آن در روز.

___

ساحل اقیانوس اطلس کنفرانس به تعویق افتاد مجازی خود فوتبال کیکآف رویداد رسانه ای است.

لیگ می گوید: این رویداد برای پیش نمایش هر یک از تیم های’ چشم انداز به عنوان سقوط اردوگاه های آموزشی به تاخیر افتاد تا اطلاع ثانوی. این رویداد سه روزه در اصل برنامه ریزی شده برگزار می شود آغاز ژوئیه 21.

ACC می گوید آینده تصمیم گیری ها و اطلاعیه ها را “در زمان مناسب.”

___

پاتریوت لیگ اتحاد پیوست آیوی لیگ در لغو سقوط های ورزشی از جمله فوتبال به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

بخش من کنفرانس می گوید که هنوز مشخص نیست که آیا زمستان و بهار رقابت های ورزشی برگزار خواهد شد و که آن را در نظر برگزاری پاییز ورزشی در ترم دوم. لیگ آیوی ساخته شده مشابه اعلام هفته گذشته است. پاتریوت لیگ اولین کنفرانس در مسابقات فوتبال بخش فرعی است که رقابت در فوتبال کاسه زیربخش برگشتی را به حالت تعلیق در آن فصل است.

ارتش و نیروی دریایی رقابت در Patriot لیگ در بسیاری از ورزش ها از جمله بسکتبال, اما نه در فوتبال. پاتریوت لیگ گفت: ارتش و نیروی دریایی معاف از سقوط ورزش, لغو, که همچنین شامل زنان فوتبال و والیبال.

ورزشکاران مجاز خواهد بود برای تمرین و آموزش با مربیان و تیم تاسیسات “ارائه شده ایمنی و بهداشت شرایط حمایت از چنین فعالیت های” کنفرانس گفت.

___

سوئیس باشگاه فوتبال زوریخ می گوید آن را زمینه یک زیر 21 تیم به سعی کنید برای صرفه جویی در این فصل از لغو چون اولین-تیم جدا در صفحه اصلی.

زوریخ بازی در روز شنبه به تعویق افتاد به دلیل متعدد بازیکنان و کادر آزمایش مثبت برای coronavirus.

باشگاه می گوید آن را به بازی سه شنبه در مقابل مقام سوم بازل با انتخاب بازیکنان جوان از آن نسخه پشتیبان تهیه فهرستی.

زوریخ نیز به عنوان مدعی پسران جوان و سانکت گالن و می گوید آن را می خواستم برای جلوگیری از این لیگ بودن باطل.

10 تیم در حال حاضر بازی در اواسط هفته و در تعطیلات آخر هفته به پایان فصل در اوت. 2 و دیدار با یوفا مهلت برای رقابت های اروپایی نوشته است. معلوم نیست وقتی زوریخ می توانید بازی را دوباره برنامه ریزی شده بازی برابر تصمیم با خود شماست.

زوریخ در مکان ششم اما در مشاجره به کسب لیگ اروپا ورود با اتمام چهارم.

___

بیشتر AP ورزشی: و

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>