جام نسکار rookie کول کاستر برنده در ناراحتی در کنتاکی


 Cole Custer (41) celebrates after winning a NASCAR Cup Series race Sunday in Sparta, Ky. AP photo

کول کاستر (41) جشن پس از پیروزی یک جام نسکار سری مسابقه یکشنبه در اسپارت, Ky.

عکس از آسوشیتدپرس

<p>Cole Custer, top, celebrates with his crew after winning a NASCAR Cup Series race Sunday in Sparta, Ky.</p> <p>AP photo</p>

کول Custer, بالا, جشن, با خدمه خود را پس از برنده شدن در یک جام نسکار سری مسابقه یکشنبه در اسپارت, Ky.

عکس از آسوشیتدپرس

SPARTA, Ky. — کول کاستر دیدم باز و با کمک از یک دوست فشرده طریق برای تحقق لحظه از مسابقه حرفه ای.

کاستر شد اولین rookie به طور منظم به پیروزی در جام نسکار سری در نزدیک به چهار سال افزایش به سرب در چهار گسترده final-دامان تقلا یکشنبه در کنتاکی جاده سریع السیر.

کوین Hoffman و مارتین Truex جونیور بودند میگیرد در کنار هم برای سرب در دامان 266 نهایی راه اندازی مجدد هنگامی که کاستر — با فشار از مت DiBenedetto در خارج ساخته شده و حرکت خود را از ششم پلاک 41 استوارت-هاس مسابقه فورد. به عنوان رهبران مفتول در کویل در نوبت 1, Custer, تضعیف جلوتر و outlasted Truex را تویوتا.

“من می دانستم که من فقط به حال برای رسیدن به بالا” گفت: Custer که منجر به دو بار برای پنج دور — اول از جوان خود را حرفه ای. “بالا نورد بسیار خوب است و پس از من گذشته و من در سوم گفتم من فقط برای گرفتن یک شات و انجام آنچه من می توانم در اینجا.’

“و آن را به پایان رسید تا 4 (Hoffman) و 19 (Truex) رو با هم کمی بود و من قادر به استفاده از آن است.”

ساخت 20 سری شروع 22 ساله کاستر جشن با frontstretch فرسودگی شغلی به عنوان خدمه خود را با خوشحالی زد و به او خوش آمد می گوید.

او اولین rookie برای برنده شدن یک غیر-باران-کوتاه مسابقه پس از خوان پابلو مونتویا در سال 2007. Brad Keselowski برنده یک مسابقه در سال 2009 ترور Bayne در سال 2011 و جاستین هیلی در سال 2019 در حالی که هنوز مسابقه تمام فصول. هر سه می شده اند و طبقه بندی شده به عنوان rookies به حال آنها شده است رقابت یک سال کامل. کریس Buescher برنده باران-کوتاه مسابقه در ماه اوت 2016 در حالی که رقابت برای rookie از سال است.

کاستر همچنین برنده در کنتاکی در ماه ژوئیه گذشته در Xfinity سری.

مت Kenseth به نوبه خود 4 چرخش مجبور نهایی احتیاط و ایجاد فرصت برای کاستر پیروزی.

DiBenedetto سوم شد و Hoffman چهارم — هر دو در فردس. Kurt Busch برنده سال گذشته پنجم شد.

“من خوب راه اندازی مجدد و کنجکاو آنچه که او قرار بود به انجام” DiBenedetto گفت: در مورد کمک به Custer. “هنگامی که او کشیده به بالا گفتم آره که یک حرکت خوب از سمت راست وجود دارد.’ و من فقط تصمیم به پرتاب او از من نمی توانستم به خارج است.

“این به او کمک کرد تا برای رسیدن به پیروزی است و من با او شوخی که او به من مدیون $100. اما او یک کار بزرگ است.”

نهایی صد دور ایجاد مقدار زیادی سرب تغییرات اما هیچ چیز مانند final 20 که در آن Hoffman, Truex, Blaney همه عکس های خود را.

حتی هفت بار قهرمان جام Jimmie Johnson — پشت در پشت چرخ پس از از دست رفته در هفته گذشته مسابقه در ایندیاناپولیس زیر مثبت coronavirus آزمون — در حال اجرا بود در سه اواخر با یک شانس برای برنده شدن. چرخش به جلو کشش چمن در دامان 255 راه اندازی مجدد خود را به پایان رسید تلاش و خود را به سمت چپ پلاک 48 باشگاه 18th در نهایی خود را کنتاکی شروع می شود.

جانسون روز نبود کامل مجسمه نیم تنه. آهنگ به نام یکی از آن ورودی Jimmie Johnson بلوار و یک بنر بر روی زمین زیر کشت تونل ورودی را بخوانید “با تشکر از شما 48.”

نژاد را فتنه تکان دهنده نیست به نگرانی در اطراف محور کنتاکی روز اولین مسابقه پس از Kenseth برنده باران به تعویق افتاد رویداد در سال 2013. در حالی که آن را مورد علاقه برندگان قبلی — از جمله پنج جام قهرمانان که در ترکیب نه برنده — فرصت وجود دارد.

Aric Almirola ساخته شده پرونده او در شروع به هل دادن قطب-نگهدار Kyle Busch به جلو از خارج و تعقیب در اوایل دور قبل از مصرف بیش از نه دور بعد و تهدید به فرار از آن است. Almirola led 128 از اول 137 دور — نزدیک به 40 بیش از او باعث شده است که تمام فصل.

Blaney و DiBenedetto خود را در زمان نوبت در جبهه قبل از Keselowski به ارث برده و آن را در گودال در طول جاده سبز-پرچم گودال چرخه. که نمی آخرین طولانی به عنوان Truex سرعت من کاین او را در آخرین مرحله راه اندازی مجدد و در زمان بیش از 181 به امید سومین کنتاکی برنده شدن در چهار سال.

Truex داد و آن را یک اجرای خوب در برابر Hoffman اما به جای حل و فصل برای تماشای کاستر را به نفع خود.

“41 (کاستر) فقط با یک سر بزرگ بخار و هیچ راهی وجود دارد من خواهد بود قادر به جلوگیری از آن” Truex گفت. “او فقط در جای مناسب در زمان مناسب, من حدس می زنم.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>