منچستر سیتی در افغانستان 2 سال محرومیت از لیگ قهرمانان

توسط گراهام دانبار

ژنو (AP) — منچستر سیتی با موفقیت در لغو دو سال محرومیت از لیگ قهرمانان اروپا در روز دوشنبه در یک تعجب آور حقوقی پیروزی.

دادگاه داوری ورزشی شهرستان را تایید کرد درخواست تجدید نظر در برابر یک هشتم بان اما تحمیل یک 10 میلیون یورو ($11.3 میلیون دلار) جریمه در باشگاه برای عدم همکاری با محققان مستقل.

برخی از یوفا اتهامات متهم شهرستان از شکستن امور مالی قوانین قدمت چندین سال بود “زمان ممنوع” دادگاه گفت.

CAS قصد دارد به انتشار جزئیات نوشته شده حکم در روز.

این تصمیم توسط سه قاضی تخلیه تیم مربی پپ گواردیولا برای بازی در مرحله گروهی لیگ قهرمانان فصل آینده است. مورد تاثیر نمی گذارد شهرستان محل در این فصل رقابت ها که رزومه ماه آینده.

شهر پیروزی تضمین ده ها میلیون دلار در یوفا جایزه پول فصل آینده است. همچنین محافظت در برابر بازیکنان ترک به دنبال نهایی لیگ قهرمانان اروپا با یک باشگاه دیگر.

رونالدو تا به حال متعهد به ماندن در منچستر “بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد” در دادگاه.

“باشگاه استقبال پیامدهای امروز حاکم به عنوان یک اعتبار باشگاه و موقعیت و بدن از شواهد وجود دارد که آن را قادر به ارائه” شهر در بیانیه ای گفت.

یوفا مجازات مرد شهرستان در ماه فوریه برای “نقض جدی” مالیه نظارت بر قوانین و عدم همکاری با محققان. این اتهامات شامل است که شهر متعلق به ابوظبی, خانواده سلطنتی, گمراه, UEFA بیش از چندین سال برای دیدار با مالی یکپارچگی قوانین شناخته شده به عنوان بازی جوانمردانه مالی مورد نیاز برای ورود به اروپا مسابقات باشگاه.

شهر را تکذیب کرد تخلف و گفته است: “شواهد انکار ناپذیر” این ادعا درست نیست.

“CAS جایزه تاکید کرد که بسیاری از اتهام نقض گزارش Adjudicatory مجلسی از (یوفا باشگاه سرمایه گذاری, پنل) بودند یا نه تاسیس و یا زمان ممنوع” دادگاه گفت.

شهر را برنده خواهد شد بالا بردن شک و تردید در مورد آینده UEFAs Financial Fair Play, برنامه ایجاد شده در سال 2009.

منچستر سیتی می پیوندد پاریس سنت ژرمن و آث میلان در شکست یوفا در CAS در دو سال گذشته.

فوری حاکم آمد و یک ماه پس از سه روز جلسه برگزار تصویری پیوند بین سوئیس و انگلستان است. کامل حکم جزئیات شواهد متخصص شهادت شهود و قضات’ دلایل بعید است منتشر شود حداقل برای چند هفته.

UEFA-منصوب محققان باز یک مورد بعد از باشگاه به بیرون درز ایمیل ها و اسناد از مسئولان شهرستان منتشر شده توسط مجله آلمانی اشپیگل در ماه نوامبر سال 2018 است. آنها به احتمال زیاد به دست آمده توسط یک هکر از پرتغال.

منتشر شده شواهد به نظر می رسد برای نشان دادن شهر فریب یوفا توسط اغراق معاملات حمایت مالی از 2012-16 و مخفی منبع درآمد مربوط به دولت مورد حمایت شرکت ها در ابوظبی.

شهر هرگز مورد مناقشه اسناد معتبر اما استدلال شواهد و مدارک به سرقت رفته بود و گزارش از متن.

یوفا قبلا امضا شده در شهرستان را ارائه حساب های پس از 2014. که در سال یوفا جریمه شهرستان 20 میلیون یورو ($22.6 میلیون دلار) از آن لیگ قهرمانان پول جایزه در موج اول ارزیابی باشگاه های اروپا’ امور مالی.

یوفا می توانید انتخاب کنید برای به چالش کشیدن CAS حکم در سوئیس دیوان عالی کشور است. تجدید نظر فدرال در CAS موارد به ندرت موفق می شوند و تنها در نظر گرفتن باریک اساس روش قانونی است.

یوفا تصمیم به ایجاد FFP سیستم 11 سال پیش پس از بحران مالی جهانی برای نظارت بر امور مالی 200-plus باشگاه است که واجد شرایط هر سال برای آن مسابقات است. باشگاه ها باید با رویکرد شکستن حتی در تجاری درآمد و هزینه های نقل و انتقال و حقوق. حامی معاملات مربوط به صاحبان ثروتمند باید در نمایشگاه از نرخ بازار است.

___

بیشتر AP فوتبال: https://apnews.com/Soccer و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>