هوانگ زونگ انتخاب عدالت به جای خود زندگی

عاشقانه از سه امپراطوری چینی رمان که توصیف دورانی است که در آن یک گروه از جنگ سالاران تقسیم چین به چندین جداگانه متحده و جنگ است که خروشان در میان آنها است. برخی از رهبران شدید بود و بلند پروازانه اما برخی مانند هان ژوان به حال پستی در شخصیت خود را.

بودن نسبت به رهبر خود را کم و بی رحمانه اقدامات برخی از مردم را انتخاب کنید عدالت به جای وفاداری. هوانگ زونگ جانباز کلی کار برای هان ژوان شد یک نمونه.

زمانی که ژنرال Guan Yu بود دستور داد برای حمله به چانگشا, Han ژوان, ریاست رئیس دستور کلی هوانگ زونگ به بیرون رفتن و دیدار با او در نبرد به عنوان او ديده از gatehouse. دو مرد یکدیگر جنگیدند برای یک روز کامل با نه یکی به زمین.

بعد از جنگی بین آنها ادامه داد: برای 50 یا 60 دور, اما هنوز هم هیچ یک از طرفین می تواند تسلط. دو ارتش تحسین هماهنگ است. با سریع ضربه طبل, Guan کشید تا کمر اسب خود و به موجب آن به جلو برای حمله به هوانگ دوباره. هوانگ نیز سوار بر اسب با اسب برای دفاع از خود است.

به عنوان به زودی به عنوان Guan اختیار داشت خود به کار گرفته چاقو و آماده برای برش هوانگ او ناگهان شنیده ام صدای پشت سر او. به دنبال بازگشت او را دیدم که هوانگ بود در حال سقوط از اسب خود را که تصادفا. Guan بلافاصله خود را برگزار اسب پشت خود را مطرح چاقو و فریاد زد: “من زندگی خود را نجات! تغییر اسب خود را به مبارزه در حال حاضر!”

(Image: Screenshot / YouTube)

Guan Yu اختیار داشت خود به کار گرفته چاقو و آماده برای برش هوانگ. (تصویر: Screenshot / YouTube)

فورا هوانگ کشیده اسب خود را تا شروع به پریدن کرد بر روی پشت خود و فرار از طریق دروازه. هنوز هم از gatehouse Xuan شوکه شد و پرسید: چرا اسب تصادفا. هوانگ گفت: “این اسب بوده است در نبرد برای یک مدت زمان طولانی پس از آن ساخته شده است یک اشتباه است.”

Xuan گفت: “شما یک استاد کماندار. چرا شما نمی او شلیک با فلش?” هوانگ گفت: “اگر من مبارزه Guan دوباره من وانمود خواهد کرد که به شکست می شود فریبنده او را به پل معلق و او شلیک با فلش.”

Xuan ارسال هوانگ جدید اسب او را به ادامه مبارزه. پس از ابراز قدردانی خود را به ژوان, هوانگ عقب نشینی و فکر کردم: “Guan بود پس شايسته است که او را بکشند من. چگونه می توانم او شلیک ؟ اما اگر من نمی کشتن او من را نقض سفارشات من.” هوانگ فکر این معمای تمام شب.

روز بعد در سحرگاه مردم گزارش داد که Guan شده بود در حال انتظار برای مبارزه در خارج از دروازه. هوانگ رهبری نیروهای نظامی در خارج از دروازه برای رفتن به مبارزه با Guan. به عنوان Guan حال مبارزه برای دو روز و موفق به شکست هوانگ او کمی مضطرب است. اما او خود را نگه داشته و چانه زدن بر روی اسب و مبارزه با هوانگ.

پس از جنگ حدود 30 دور هوانگ وانمود به شکست و فرار کرد. Guan تعقیب بعد از او. هوانگ به یاد فضل که Guan ارائه شده او را با قتل او در روز قبل از. هوانگ نمی تواند تحمل به ساقه Guan بلافاصله. هوانگ باز تعظیم اما شات بدون فلش. در جلسه زه صدای Guan dodged به طور غریزی اما او را دیدم هیچ فلش در پرواز است.

Guan با عجله پس از هوانگ و دوباره هوانگ شات Guan بدون فلش. بنابراین Guan فکر می کردم که هوانگ نمی خواهد او را بکشند و همچنان به تعقیب او بدون توجه به ایمنی خود را. زمانی که Guan با نزدیک شدن هوانگ ایستاده بر روی پل معلق جلب کرد تعظیم و شات Guan با فلش. به عنوان به زودی به عنوان رشته زده پیکان, پیکان بود که با هدف Guan کلاه منگوله.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

هوانگ زونگ عمدا شات tassle از Guan کلاه. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

مقابل ارتش فریاد هماهنگ است. Guan شوکه شده بود چیدن پیکان و بازگشت به کمپ نظامی بلافاصله. Guan به این درک رسیدم که هوانگ قادر به عکسبرداری با دقت فوق العاده است. هوانگ تنها خود را به ضرب گلوله کلاه منگوله بود که یک پاداش برای در امان بودن توسط هوانگ روز قبل از.

Xuan سپس دستور زیردستان خود را به تصرف هوانگ. هوانگ گفت: “من بی گناه هستم!” Xuan با عصبانیت گفت: “من شما را برای سه روز. شما جرات به دروغ به من ؟ شما آنقدر خودخواه است که شما نمی مبارزه سخت روز قبل از دیروز. دیروز شما سقوط کردن اسب به عنوان آن را تصادفا و Guan کشتن نیست بنابراین شما باید تبانی با او. امروز شما دو بار وانمود به او شلیک توسط قابل توجه زه و بار سوم شما فقط شات خود را کلاه منگوله. پس چگونه می تواند به شما می گویند شما نمی تبانی کردن با دشمن ؟ اگر من نمی کشتن شما به ارمغان خواهد آورد من مشکل در آینده!”

سپس Xuan دستور داد جلاد به اجرای هوانگ در خارج از دروازه. ژنرال التماس کرد با Xuan. Xuan گفت: “کسانی که از من بپرسید ببخش هوانگ خواهد بود به عنوان گناه به عنوان او است!”

هوانگ باید شناخته شده عواقب ناشی از قتل نمی Guan. اما او تصمیم گرفت تا عدالت به جای زندگی خود را. او سزاوار به معروف به طور کلی در تاریخ و رفتار به عنوان یک الگو برای نسل های آینده است. وفاداری و عدالت, عدالت است که همیشه انتخاب اکثر فرماندهان نظامی.

یک فضیلت رهبر می تواند درک هوانگ درونی مبارزات اما متاسفانه ژوان, یک فرد کم شخصیت اخلاقی به طور طبیعی نیست آن را درک کنند. اگر Xuan تا به حال در امان هوانگ سخاوتمندانه هوانگ شده اند که وفادار به او. گفت: این بعد از آن بی فایده بود.

ترجمه شده توسط یوسف وو و edited توسط هلن

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

از هسته زمین: معروف الماس امید

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>