از هسته زمین: معروف الماس امید

الماس امید است یکی از معروف ترین جواهرات در جهان است. اعتقاد به سرچشمه گرفته و در هند آن است که در حال حاضر به نمایش گذاشته شده در موزه ملی تاریخ طبیعی در واشنگتن دی سی یک گزارش جدید نشان می دهد که الماس امید ممکن است تشکیل داده اند نزدیک به سیاره هسته.

نزدیک به هسته

همه الماس طبیعی تشکیل عمیق در زیر سطح زمین اما به دور از هسته زمین است. در بهترین حالت به طور منظم الماس واقع در حدود 90 تا 125 مایل زیر سطح. آنچه متفاوت است در مورد الماس امید است که آن را “فوق العاده عمیق” سنگ با توجه به یک مطالعه ارائه شده در Goldschmidt ژئوشيمی کنفرانس. تحقیقات نشان داده یک ماده معدنی به نام bridgmanite در الماس از همان نوع به عنوان الماس امید.

Bridgmanite مشترک است معدنی است که می تواند بر روی زمین است. اما آن وجود ندارد در هر دو پوسته زمین یا حتی گوشته فوقانی. “آنچه که ما در واقع در الماس زمانی که آنها رسیدن به [این] سطح نیست bridgmanite اما مواد معدنی سمت چپ زمانی که آن را می شکند به عنوان فشار کاهش می یابد… پیدا کردن این مواد معدنی به دام افتاده در یک الماس بدان معنی است که الماس خود را باید متبلور در عمق که در آن bridgmanite وجود دارد بسیار در اعماق زمین” اوان اسمیت از موسسه گوهرشناسی امریکا گفت که در گزارش زنده علم.

(Image: Screenshot / YouTube)

Bridgmanite مشترک است معدنی است که می توان در زمین های پایین تر گوشته. (تصویر: Screenshot / YouTube)

وجود bridgmanite بدان معنی است که الماس امید شکل گرفته در منطقه به نام پایین تر گوشته است که یک مایع منطقه شروع می شود که از 410 کیلومتر زیر سطح زمین و گسترش به مایع هسته بیرونی. هنگامی که آن را برای اولین بار کشف شد الماس امید تخمین زده شده است وزن 122.2 قیراط. تنها پس از آن قطع شد آیا الماس عبور متعدد جمع مانند فرانسه خانواده سلطنتی قبل از پایان دادن به در موزه آمریکا. هر چند الماس امید خود را مطالعه نشده محققان بررسی مشابه الماس از آفریقای جنوبی و کشف bridgmanite زمانی که بررسی آن زیر نور لیزر. الماس امید است که به سادگی یک نسخه بزرگتر از این نوع است.

در علاوه بر این به الماس امید, محققان همچنین دریافتند که معروف Cullinan Diamond نیز همراه از منطقه بین پایین تر گوشته و هسته بیرونی زمین است. یک 124-عیار سنگ به نام CLIPPIR الماس شبیه به کوللینن بود مورد مطالعه را به این نتیجه می رسند. این Cullinan Diamond دارای رکورد بزرگترین الماس تا کنون یافت توزین بزرگه 3,106.75 قیراط که کشف شده است. الماس بود برش به اندازه های کوچکتر با یکی از بزرگترین بخشی از ملکه الیزابت دوم تاج جواهر مجموعه است.

حقایق جالب

الماس امید است این مرکز از یک جنجال به لطف یک داستان در مورد یک نفرین است که می گوید هر کسی که صاحب آن خواهد شد در نهایت دیدار با بدبختی. بسیاری بر این باورند که نفرین یک اختراع خارق العاده ایجاد شده به افزایش درخواست تجدید نظر از گوهر و در نتیجه افزایش ارزش آن است. برخی از صاحبان قبلی رفته اند ورشکسته شده و گردن زده شده است عزل و یا دچار بیماری است. بسیاری از دیگران زندگی مرفه حادثه زندگی می کند. در واقع موسسه اسمیتسونیان است که صاحب جواهر پس از سال 1958 می گوید که الماس را بر آنها آورده موفق باشید.

(Image: Screenshot / YouTube)

الماس امید است که گفته می شود نفرین شده است و هر کسی که صاحب آن خواهد شد در نهایت دیدار با بدبختی. (تصویر: Screenshot / YouTube)

الماس نام خود را از Henry Philip امیدوارم که یکی از صاحبان قبلی. الماس امید است طبقه بندی شده به عنوان یک نوع llb الماس معنی است که این سنگ معمولا به نظر می رسد آبی رنگ است. اما هنگامی که نور اطراف الماس خاموش است این الماس را قرمز phosphoresce پس از اثر برای حدود یک یا دو دقیقه. در واقع این یکی از راه های متخصص استفاده می کند برای تایید اینکه آیا خاص الماس llb الماس یا نه.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

دیدار با سریعترین ابررایانه جهان: Fugaku

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>