رویداد در پیتستون افتخارات کسانی که به COVID-19


 Pastor Samuel Washington, of the Perspective Church, talks about the lives of COVID-19 victims at the amphitheater located behind the Pittston Library on Sunday. Fred Adams | Times Leader

کشیش ساموئل واشنگتن از دیدگاه کلیسا, مذاکرات در مورد زندگی COVID-19 قربانیان در سالن آمفی تئاتر واقع در پشت پیتستون کتابخانه در روز یکشنبه.

Fred Adams | زمان رهبر

<p>Pastor Samuel Washington talks about the lives of COVID-19 victims on Sunday.</p> <p>Fred Adams | Times Leader</p>

کشیش ساموئل واشنگتن, مذاکرات در مورد زندگی COVID-19 قربانیان در روز یکشنبه.

Fred Adams | زمان رهبر

<p>Pittston City Main Street Manager Mary Kroptavich and Mayor Michael Lombardo bow their heads as Pastor Samuel Washington leads a prayer for the victims of COVID-19 at the amphitheater located behind the Pittston Library on Sunday.</p> <p>Fred Adams | Times Leader</p>

پیتستون شهر خیابان اصلی مدیر مری Kroptavich و شهردار Michael Lombardo تعظیم سر خود را به عنوان کشیش ساموئل واشنگتن منجر دعا برای قربانیان COVID-19 در سالن آمفی تئاتر واقع در پشت پیتستون کتابخانه در روز یکشنبه.

Fred Adams | زمان رهبر

پیتستون – Rev. ساموئل واشنگتن گفت: کسانی که حضور یک “COVID زندگی موضوع” ارائه در روز یکشنبه که در زندگی از همه رنگ به همان اندازه مهم است.

کشیش از دیدگاه کلیسا است که عمدتا آفریقایی-آمریکایی گفت که او نگران است که زمانی که سیاه و سفید زندگی می کند موضوع در زمان جلو و مرکز پس از مرگ جورج فلوید است که کسانی که رنج می برند از COVID-19 و خانواده خود را فراموش شدند.

“زمانی که موضوع نژادپرستی به سر آمد و به نظر می رسید مانند COVID زندگی بودند زیر فرش جاروب به عنوان اینکه COVID درگذشت با مرگ یک فرد,” او گفت:. “یک میزبان از افراد خود را از دست داده مادران و خاله و عمو. COVID مراقبت می کند چه رنگ شما هستند.”

تمام زندگی او گفت: در حال مقدس است.

“داشتن مقدس زندگی بدان معنی است که شما ساخته شده در تصویر خدا” او گفت: “قلب من است عمیقا در مورد کسانی که بر این باورند که آنها فراموش شده اند.”

پیتستون شهردار مایک Lombardo که او نیز صحبت کرد در این مراسم که در سالن آمفی تئاتر پشت پیتستون کتابخانه گفت: آن را به حال شده است یک چالش برانگیز سال شخصا و به عنوان شهردار این شهر است.

لمباردو گفت: این شهرستان تعطیل به سرعت پس از اعلام coronavirus همه گیر شده بود و تنها دو موارد گزارش شده.

یکی از آن موارد این بود که از یک زن مسن زندگی در مسکن ارشد که همسایگان با دقت قرار دادن مواد غذایی در خارج از درب خود را به مطمئن شوید که او تا به حال به اندازه کافی به غذا خوردن در حالی که او مریض بود و نمی توانست او را ترک آپارتمان ،

شخصا لمباردو از دست مادر است ماه گذشته یک زن است که او به عنوان “سخت به عنوان ناخن.”

لمباردو گفت: مادر او همیشه خود را تنظیم قطب نما “با توجه” اما “نه به علت شمال یا جنوب به دلیل” اما “انجام کار درست است.”

او گفت که به اعتقاد او مطابق با پادمان برای جلوگیری از گسترش COVID یکی از کسانی که “انجام کار درست” اقدامات است که ارائه یک فرصت برای نشان دادن احترام و نگرانی برای دیگران.

واشنگتن که به نام لمباردو “من شهردار گفت:” مرگ لمباردو این بود نمونه ای دیگر از مردم چگونه سوگواری از دست دادن یک دوست پس از عبور خود را و چگونه تمام زندگی بود ارزش.

“من شهردار پشت آنچه او می کند و حاضر است به رول تا آستین خود را برای دریافت کار انجام می شود” واشنگتن گفت. “ما در حال نورد از دست دادن خود را زیر فرش زیرا دیگران چیزهایی که اتفاق افتاده است.”

لمباردو گفت: اگر چه تنها حدود 20 نفر جمع شده بودند برای این رویداد آن را هنوز هم یک فرصت عالی برای شروع یک گفت و گو.

و لمباردو گفت: او همیشه باز است به همه مردم او را خدمت می کند.

“وجود دارد هیچ مشکلی برای بزرگ یا کوچک” او گفت:. “هنگامی که ما نمی آدرس آنها تمایل به بزرگتر. هنگامی که ما در مورد آنها را می دانیم ما می تواند کار بر روی آنها و گفت و گو آغاز می شود.”

واشنگتن گفت که او موافق با لمباردو را “حق با او بود: انجام کار درست است. درست می گویند.”

سازمان Bob قیمت که حضور دیدگاه کلیسا و داوطلبان به عنوان یک پاسخ اضطراری توصیف این سال به عنوان “منحصر به فرد است.”

قیمت به تازگی انتخاب شده به عنوان یک Dupont عضو شورای و گفت: اولین فرمان است که او تا به حال ارائه شده بود را تعطیل قصبه.

“چه کسی می توانست تصور می کردند که من برای اولین بار اقدام خواهد بود به بسته قصبه پایین,” او گفت:.

اما قیمت فکر تجلیل پاسخ اضطراری و کسانی که منفی نهفته COVID خواهد بود یک فرصت بزرگ برای مردم شروع به آمدن هم البته پوشیدن ماسک و حفظ اجتماعی فاصله.

این رویداد گفت: همچنین در حال زندگی می کنند جریان در کلیسا Facebook صفحه.

“آن زمان برای یک بیت از یاد کسانی که قربانی با توجه به COVID,” او گفت:.

هر دو لمباردو و واشنگتن را تشویق شرکت کنندگان مطابق با بخشنامه دولت در مورد ایمنی پس از همه گیر.

واشنگتن ذکر شده هر دو رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و رژیم صهیونیستی است. تام گرگ گفت: آنها نیاز به احترام به رهبران.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>