Duryea شهردار کیت ماس به نظر می رسد در تصدی


 2016 Joseph Saporito Sr. Lifetime of Service Award recipient, Keith Moss, stands with his wife, Patricia. Tony Callaio | File photo

2016 یوسف Saporito Sr. عمر از خدمات دریافت کننده جایزه کیت ماس در کنار همسرش پاتریشیا.

تونی Callaio | فایل عکس

<p>Duryea Borough Mayor Keith Moss, left, Joleen Lazecki, Pittston Tomato Festival committee, and Mayor Michael Lombardo of the City of Pittston, were on hand for the combined Greater Pittston Person of the Year Award and the Best of Greater Pittston Awards in 2018 at The Red Mill, Pittston.</p> <p>Tony Callaio | File photo</p>

Duryea قصبه شهردار کیت ماس, چپ, Kevin Lazecki, پیتستون گوجه کمیته جشنواره و شهردار Michael Lombardo شهر پیتستون بودند دست به ترکیب بیشتر پیتستون فرد جایزه سال و بیشتر پیتستون جوایز در سال 2018 در قرمز آسیاب پیتستون.

تونی Callaio | فایل عکس

<p>Duryea Mayor Keith Moss stands next to a bulletin board filled with thank you cards and letters from couples he had officiated their wedding ceremonies over the years. Moss estimates he’s married approximately 500 couples.</p> <p>Tony Callaio | For Sunday Dispatch</p>

Duryea شهردار کیت ماس در کنار تابلو اعلانات با تشکر از شما کارت و نامه از زوج او officiated مراسم عروسی خود را در طول سال. خزه برآورد او ازدواج 500 زوج.

تونی Callaio | برای اعزام یکشنبه

<p>Mayor Keith Moss of Duryea looks over a file from Duryea Borough manager Carolyn Santee.</p> <p>Tony Callaio | For Sunday Dispatch</p>

شهردار کیت ماس از Duryea به نظر می رسد بیش از یک فایل از Duryea قصبه مدیر کارولین سانتی.

تونی Callaio | برای اعزام یکشنبه

<p>Duryea Mayor Keith Moss operated a tractor ride during the Pittston City’s 2nd Annual Trick or Treat on Main Street. held in 2016.</p> <p>Tony Callaio | File photo</p>

Duryea شهردار کیت ماس عمل تراکتور سوار در پیتستون شهر 2 سالانه فوت و فن یا درمان در خیابان اصلی. برگزار می شود در سال 2016.

تونی Callaio | فایل عکس

DURYEA – نزدیک به نیمی از زندگی خود را, کیت ماس اختصاص داده شده خود را به خدمات عمومی برای اولین بار به عنوان یک عضو شورای برای دو دوره و در 19 سال گذشته به عنوان شهردار Duryea.

خزه زمان به تازگی به منعکس کننده وقت خود را در دفتر به مدت 28 سال اخیر.

چه آغاز شده به عنوان یک دره در سال 1983 از یک دوست و خزه در بر داشت خود را در یک رای گیری برای Duryea شورای.

پس از دو دوره در شورای در سال 2000 خزه ساخته شده است یک پیشنهاد برای شهردار این شهر به دلیل تمایل خود را به کار با اداره پلیس و رئیس روابط عمومی های منتخب در سال 2001.

“من علاقه مند بود در اداره پلیس و شهردار مسئول پلیس و روابط عمومی برای شهر و من فکر کردم این امر می شده اند یک چیز خوب برای جامعه پس از من مادام العمر ساکن Duryea,” خزه اعتراف کرد.

پس از انتخاب خزه رو از طریق منحنی یادگیری به عنوان او به نقش شهردار.

“آن یک منحنی یادگیری” خزه خندان از طریق پاسخ گفت. “به خصوص در سال 2011 زمانی که ما تا به حال سیل و شهردار مسئول اورژانس اظهارات. و شما باید برای ارسال آن به شهرستان و آن را خوب است برای هفت روز و متوجه شدم راه سخت است.”

ارسال سیل خزه گفت: 30 ساکنان ظ کت و شلوار در برابر او شخصا و به عنوان شهردار Duryea ادعا او عمدا آب گرفتگی بخشی از Duryea به منظور صرفه جویی در قسمت بالای خیابان اصلی.

“آن آغاز شده و با 30 نفر و 15 حمایت از کت و شلوار در نهایت” خزه گفت.

به دادگاه رفت و به عنوان بالا به عنوان دادگاه عالی که در آن تصمیم گرفته شد در خزه ” به نفع.

پس از سیل در سال 2011 خزه در حال اجرا در شهر جایی که او احساس می کند سخت ترین بخشی از در حال اجرا در اداره پلیس نگه داشتن افسران.

“من همیشه به حال چهار پر-زمان افسران پلیس بود و من به دو افسر رو به چهار و دست دو, دوباره, اما از آن پس من در تلاش برای رسیدن به چهار پر-زمان افسران” خزه گفت. “این خیلی سخت به کار با شورا و خدمات ملکی کمیسیون به سعی کنید به استخدام افسران.”

ماس گفت: این خدمات مدنی, قوانین و مقررات, گرفتن قصبه کمیته با هم و گرفتن متقاضیان است سه مانع او چهره در استخدام بیشتر افسران پلیس.

این قصبه در حال حاضر دارای هشت پاره وقت افسران کار با full-زمان تیم.

خزه خواهد بود و مجدانه به دور از چهار-تمام وقت نیروی پلیس برای آینده است.

“هدف من به عنوان شهردار بود که همیشه مردم از Duryea همیشه محافظت می شود و بهترین چیز برای 4,900 ساکنان Duryea, هر آنچه که من می تواند به آنها کمک کند. من همیشه خودم را در دسترس برای مردم Duryea,” خزه اعلام کرد.

در طول تصدی خود شهردار به عنوان دیده می شود جدید ماشین های پلیس از جمله یک SUV و فورد انتخاب کنید تا کامیون که در آن خزه ادعا Duryea شد و اولین شهرداری در وایومینگ ولی به امن یک کامیون برای بخش.

یکی از خزه بزرگترین شادی به عنوان شهردار اعلام کالینز, Miss., به عنوان یک خواهر شهرستان پس از شهر خود محو شد از طوفان کاترینا در سال 2003.

خزه رهبری تلاش برای جمع آوری پول برای کالینز با برگزاری چندین جمع آوری اعانه جمع آوری $25,000.

“ما تا به حال کالینز’ شهردار و همسرش در یکی از جمع آوری اعانه و به عنوان یک نتیجه, آنها دعوت خودم و همسرم و پسر عموی من Trina و دختر او را به Collins, می سی سی پی” خزه گفت. “شهردار درمان من افسانه ای. آنها به من چندین جایزه و کلید شهر همراه با اعلان.

“این یک افتخار برای انجام چیزی شبیه به آن.”

یکی دیگر از افتخار ماس طول می کشد به قلب یوسف Saporito Sr. عمر جایزه خدمات ارائه شده توسط یکشنبه اعزام.

“من بسیار افتخار در دریافت که (جایزه) اما تنها چیزی که شکست قلب من پدر و مادرم بودند و دور نیست که” خزه گفت. “من می دانم که آنها مشغول تماشای بیش از من و آنها بسیار افتخار می کنم.”

خزه شده است در یک ایالت کمیته به عنوان صندلی ایالتی پنسیلوانیا شهرداران ارتباط شهردار از سال کمیته. خزه شده است صندلی برای هشت سال گذشته.

“که یکی دیگر از بالا نقش من به عنوان شهردار; آن را بسیار بزرگ بالا” خزه اعتراف کرد.

نقش رئیس این فرصت را به سفر دولت در جلسه شهرداران و دیدن دیگر جوامع است.

“این یک افتخار برای دیدار با دیگر شهرداران از سراسر ایالت پنسیلوانیا” خزه اعتراف کرد. “من در ایری دو بار به عنوان مثال و برای یادگیری از دیگر شهرداران و برای دیدن آنچه که آنها انجام می دهند و چگونه آنها را در مورد همه چیز انجام شده است یک چیز خوب است.”

به عنوان Duryea شهردار خزه نزدیک کار ارتباط با دیگر شهرداران از شهرهای اطراف از جمله شهر پیتستون و شهردار Michael Lombardo.

“شهردار لمباردو یک مرد بزرگ و او به من آموخته زیادی در مورد چگونه برای رفتن در مورد همه چیز” خزه گفت. “او یک منبع بزرگ از دانش در همه زمینه ها.”

ماس گفت: او لذت می برد کمک به دیگر شهرداران مانند شهردار سریع از Hughestown شهردار Legg از جعل و لذت می برد کار با اواخر تونی Denisco شهردار سابق غرب پیتستون و شهردار فعلی تام Blaskiewicz.

اگر چه آن ممکن است به نظر می رسد که یک شهر شهردار یک کار تمام وقت نیست. خزه است به کار گرفته شده توسط Wilkes-Barre/اسکرانتون فرودگاه بین المللی برای 17 سال گذشته به عنوان یک تعمیر و نگهداری آتش نشان است.

“من برای دیدن همه نوع از همه چیز, کار در فرودگاه از جمله دیدن رئیس جمهور بوش, اوباما و معاون رئیس جمهور بایدن” خزه گفت. “بایدن در اینجا بود در Duryea با من درست بعد از سیل و راه می رفت در سراسر منطقه آب گرفتگی. که در بالا و او به من شخصی خود تعداد اگر من تا به حال نیاز به هر چیزی است.”

یکی از مطلق شادی ماس ” و ” انجام مراسم عروسی. او را برآورد انجام بیش از 500 مراسم در 19 سال گذشته.

“این باور نکردنی برای ایستادن وجود دارد و انجام یک مراسم عروسی برای مردم وجود دارد هیچ کلمه ای آن را فقط باور نکردنی” خزه گفت. “من نمی انجام مراسم برای لذت از آن است. من جدی در مورد آن و من برای این زوج با هم بمانند.”

یک عروسی خاص به ارمغان می آورد که اشک به خزه چشم است که او خواسته شده بود برای انجام یک عروسی برای یک زن او را با در Duryea.

“دوست خوب من می خواستم به ازدواج با دوست پسر خود که مبتلا به سرطان مغز و او می خواست به ازدواج با او است. آنها ازدواج به مدت پنج سال و او است که هنوز هم مبارزه با سرطان است. آن را بسیار لمس کردن” خزه گفت. “این یک داستان عشق.”

خزه است پسر مرحوم جورج و Arlene خزه و یکی از 10 خواهر و برادر. او یک دختر زیبا است و در حال حاضر دارای سه stepchildren با همسرش پاتریشیا.

“من انجام آنچه که من مجموعه ای را به انجام است و امیدوارم تا آن زمان من ترک. ما باید ما چهار پر-زمان ماموران در محل و من احساس می کنم من سمت چپ قصبه در شکل خوب با اداره پلیس” خزه گفت. “برای 18 ماه آینده, من به دنبال کسی را بیش از شهردار و هر کس را که من در اینجا خواهید بود برای آنها.”

خزه را ترک خواهد کرد در ماه ژانویه سال 2022.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>