عواقب ناشی از هند ممنوعیت برنامه های چینی

در ماه ژوئن دولت هند ممنوع 59 چینی برنامه های زیر مرز درگیری بین ارتش های دو کشور. هند اقدام یکی از سخت ترین تا کنون گرفته شده در برابر چینی شرکت های فن آوری با یک کشور در حال توسعه و آسیب رساندن عواقب به پکن جاه طلبی برای تسلط جهانی فن آوری بخش.

چینی برنامه اثر

با توجه به دولت هند از برنامه های چینی پیدا شد به فعالیت مشغول بودند که علیه منافع کشور خود امنیت و نظم عمومی. با توجه به وزارت الکترونیک و IT (MeitY) آن را تا به حال دریافت شکایت های متعدد در مورد این نرم افزار سرقت و انتقال اطلاعات کاربر به سرور های خارج از کشور.

“تلفیقی از داده های خود را و معدن پروفایل توسط عناصر دشمن به دفاع و امنیت ملی هند است که در نهایت impinges بر حاکمیت و یکپارچگی هند است که یک ماده بسیار عمیق و نگرانی فوری که نیاز به اقدامات اضطراری… وجود داشته است مواج نگرانی در جنبه های مربوط به امنیت اطلاعات و حفظ حریم خصوصی از 130 کرور [1.3 میلیارد] سرخپوستان. ذکر شده است که به تازگی از این نگرانی ها نیز تهدیدی برای حاکمیت و امنیت کشور ما” MeitY گفت: همانطور که در گزارش اقتصادی بار.

چینی دولت ساخته محجبه تهدیدات است که ممکن است این موضوع به سازمان تجارت جهانی. کارشناسان بر این باورند که این می تواند روی حیله و تزویر امر است. هند را مسدود کرده است برنامه های چینی بر این اساس که آنها یک تهدید امنیتی. سازمان تجارت جهانی به احتمال زیاد به هر گونه قدرت به زور هند برای لغو این ممنوعیت است. در بالا از آن خود چین بازرسان متعدد خارجی وب سایت. مانند کشورهای دیگر ممکن است نه حمایت چین است. مثلا هر دو ایالات متحده آمریکا و فرانسه حمایت کرده اند هند حرکت می کند. در واقع ایالات متحده است که گفته می شود به طور فعال به فکر ممنوع کردن چینی برنامه های رسانه های اجتماعی.

(Image: Screenshot / YouTube)

چینی دولت ساخته محجبه تهدیدات است که ممکن است این موضوع به سازمان تجارت جهانی. (تصویر: Screenshot / YouTube)

برای برنامه های چینی از دست دادن بازار هند خواهد بود یک ضربه بزرگ. به روشنی در هند تنها باعث می شود تا بخش کوچکی از این برنامه درآمد. اما پتانسیل آینده از هند بسیار عظیم که بیش از 2 یا 3 دهه این کشور را به خوبی ممکن است تبدیل به یک منبع درآمد. با ممنوعیت دولت هند خرد از جمله امکانات آینده از برنامه های چینی. ترکیبی از ایالات متحده و هند نیز خواهد آمد در سراسر به عنوان یک چالش غیر قابل عبور به چین به این دو کشور ممکن است با هم کار کنند برای ایجاد یک بین المللی اکوسیستم اینترنت رایگان است که از کمونیست چین تحت تاثیر برنامه ها و وب سایت ها.

دولت چین شده است یک طرفدار قوی این ایده است که ملت و دولت باید کامل قدرت حاکم بر اینترنت در درون مرزهای آن آن را به عنوان مناسب می داند. رژیم نمی خواهد پیش بینی کرده اند که این ایده را دوباره به نیش خود شرکت تا به زودی.

ByteDance از دست دادن

به گفته منابع نزدیک به مدیریت ارشد ByteDance این شرکت که صاحب Infinite هند برنامه ممنوع خواهد شد در نتیجه از دست دادن درباره ما 6 میلیارد دلار. در علاوه بر این به Infinite, دو, دیگر برنامه های این شرکت ممنوع شده است در هند — ویگو تصویری و Helo. اما Infinite است که این شرکت تنها بزرگترین منبع درآمد و پایگاه کاربر در هند. در سه ماهه اول سال 2020 هند دانلود Infinite 611 میلیون بار حسابداری برای بیش از 30 درصد از بازار جهانی به اشتراک بگذارید.

(Image: Screenshot / YouTube)

ByteDance این شرکت که صاحب Infinite قرار است برای از دست دادن در اطراف ما 6 میلیارد دلار با توجه به هند برنامه ممنوعیت. (تصویر: Screenshot / YouTube)

ممنوعیت Infinite آمده است به عنوان یک برکت و رحمت به تکنولوژی به عنوان بخش شهروندان به طور فزاینده ای تعویض به برنامه جایگزین. یک برنامه به نام “Chingari” به دست آورد از 10 میلیون دانلود فقط در 22 روز افزایش توسط Infinite بان. یکی دیگر از جایگزین “عدلیه” عبور از 10 میلیون دانلود در حدود یک هفته است.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

ممنوعیت CCP اعضا از دریافت کارت سبز آمریکا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>