ممنوعیت CCP اعضا از دریافت ما کارت سبز

پسر Reschenthaler عضو U. s. House of نمایندگان پیشنهاد کرده اند که ممنوعیت تمام اعضای جامعه چینی پارتی (CCP) از گرداندن مراکز فساد یک کارت سبز که اجازه می دهد تا آنها را برای زندگی و کار در ایالات متحده است. این قانون به نام “پایان چینی کمونیست تابعیت قانون” به دنبال تغییر ایالات متحده مهاجرت و ملیت.

ممنوعیت CCP اعضای

“CCP همچنان به شرکت در تهاجمی و بی پروا رفتار در صحنه جهانی از جمله سرقت آمریکایی مالکیت معنوی نقض قوانین تجارت بین المللی ارتکاب جرم و نقض حقوق بشر و اخیرا عدم عمل و مسئولانه به اشتراک گذاری اطلاعات است که می تواند شامل مرگبار COVID-19 همه گیر… روشن است اعضای CCP ما را به اشتراک بگذارید آمریکایی آرمان ها و ارزش ها. ما نباید اجازه آنها را به لذت بردن از تمام امتیازات که با اینکه یک شهروند آمریکایی” Reschenthaler گفت: در یک بیانیه.

پسر Reschenthaler می خواهد ایالات متحده برای جلوگیری از CCP اعضا از گرفتن کارت سبز. (تصویر: ویکیپدیا / CC0 1.0)

در حال حاضر ایالات متحده مهاجرت و ملیت ممنوع است و افرادی که عضو و یا وابسته به کمونیست و یا توتالیتر احزاب از دریافت یک کارت سبز. مشکل این است که قانون خاص به اندازه کافی با توجه به کدام حزب کمونیست عضویت آن است که صحبت کردن در مورد. این یک راه گریز است که اجازه می دهد تا CCP اعضای برای دریافت اقامت دائم در ایالات متحده “End کمونیست چین در قانون شهروندی” مشخص خواهد شد که مردم مربوط به “چینی از حزب کمونیست و یا جانشین آن” نمی توان اجازه تابعیت در امریکا است. در حال حاضر یک فرد فسخ عضویت در حزب و یا داشتن رابطه با یک شهروند ایالات متحده هستند معاف از تابعیت بان. با Reschenthaler پیشنهاد قوانین این معافیت نیز حذف خواهد شد.

Reschenthaler همراه با نماینده مجلس جیم اردن نیز با ارسال نامه ای به دولت پاسخگویی دفتر حسابرسی عمومی ژن Dodaro درخواست او را برای بررسی این فرکانس که با آن چینی رژیم کمونیستی است که با استفاده از ویزای آمریکا برنامه ای برای فعال کردن اعضای خود را برای به دست آوردن ورود به ایالات متحده است. در این نامه هشدار داده است که این افراد ممکن است مطرح به عنوان گناه مهاجران خواهد شد اما به احتمال زیاد بندر طرح نابکار در برابر امریکا است. نامه ای بود به خصوص در مورد سوء استفاده از برنامه EB-5.

نماینده مجلس جیم اردن نگران است CCP اعضای نفوذ آمریکا است. (تصویر: ویکیپدیا / CC0 1.0)

ایجاد شده در سال 1990 EB-5 برنامه اجازه خارجی ها برای تبدیل شدن به شهروندان آمریکایی اگر آنها مایل به سرمایه گذاری و ایجاد شغل در آمریکا علاوه بر سرمایه گذار اعضای خانواده خود را نیز واجد شرایط برای کارت سبز. برای دریافت تابعیت در این شیوه حداقل 10 شغل باید ایجاد شود. در این نامه آمده است که حتی اگر هدف از EB-5 شد برای تشویق سرمایه های خارجی و سرمایه گذاری را به U. S, CCP ممکن است با استفاده از آن برای به دست آوردن آن اعضای مستقر در امریکا است. بین سال 2012 تا سال 2018 تقریبا 80 درصد از EB-5 ویزای اعطا شد به چینی-منبع متقاضیان است.

هنگ کنگ ویزا محدودیت

در اواخر ماه ژوئن وزارت امور خارجه ایالات متحده اعلام کرد محدودیت های ویزا در CCP مقامات که در حال شناسایی شد که در پایان استقلال و آزادی از هنگ کنگ. این تصمیم به شرح زیر پکن حرکت برای پیاده سازی امنیت ملی قانون در هنگ کنگ است که این شهر تحت کنترل کامل از سرزمین اصلی رژیم کمونیستی. وزیر امور خارجه مایک Pompeo اعلام کرد که محدودیت های اعمال خواهد شد به هر دو موجود و سابق CCP مقامات.

قوانین جدید تصویب شده در بخش 212(a)(3)(C) قانون مهاجرت و ملیت. مجلس سنای آمریکا نیز تصویب یک لایحه است که اعمال تحریم بر شرکت ها یا افراد است که حمایت پکن از تلاش برای درهم شکستن هنگ کنگ استقلال. اگر یک بانک است که به انجام کسب و کار با کسی که پشتیبانی از سرکوب در هنگ کنگ استقلال دولت ایالات متحده ممکن است تصمیم به قطع دسترسی به همتایان آمریکایی خود و همچنین دلار آمریکا در معاملات.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

کمونیست ها پاره کردن پرچم نماز تبتی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>