AP وجود دارد: Edberg شکست بکر برای 1 ویمبلدون عنوان


 In this July 3, 1988, file photo, Sweden’s Stefan Edberg reaches to return to Boris Becker during the men’s singles final at Wimbledon. The game was delayed, started and abandoned for the night because of heavy rain. AP file photos

در این تاریخ 3 ژوئیه 1988, فایل, عکس, سوئد Stefan Edberg می رسد به بازگشت به بوریس بکر در مردان مجرد نهایی در ویمبلدون. این بازی با تاخیر آغاز شده و رها شده برای شب به دلیل باران های سنگین.

AP فایل عکس

<p>Stefan Edberg of Sweden holds his trophy on his head at Wimbledon after winning the men’s singles championship for the first time on July 5, 1988. Edberg defeated Boris Becker.</p> <p>AP file photos</p>

Stefan Edberg سوئد دارای جایزه خود بر روی سر خود را در ویمبلدون پس از برنده شدن در مردان مجرد قهرمانی برای اولین بار در جولای 5, 1988. Edberg شکست بوریس بکر.

AP فایل عکس

یادداشت سردبیرتاریخ تنیس است پر از رقابت فوق العاده و بسیاری یاد شده به دلیل ترکیب هیرو در فینال ویمبلدون. آسوشیتد پرس است و انتشار داستان در مورد یک تعداد انگشت شماری از این مسابقات در حالی که لغو چمن-دادگاه مسابقات گراند اسلم قرار بود ایفا کرده است. یکی از به یاد ماندنی رقابت شامل Stefan Edberg و بوریس بکر که در سه دوره متوالی به فینال ویمبلدون. داستان زیر را در مورد خود را به عنوان اولین بازی وجود دارد فرستاده شد جولای 4, 1988.

توسط اندرو WARSHAW

AP ورزشی نویسنده

ویمبلدون انگلستان — Stefan Edberg تعجب بوریس بکر با قدرت و دقت تنیس امروز برنده اول ویمبلدون عنوان با 4-6, 7-6 (7-2), 6-4, 6-2 پیروزی.

پس از باران بار دیگر برگزار شد تا نهایی سوم-کشت Edberg از سوئد برنده سومین اصلی قهرمانی توسط, ضرب و شتم بکر در سال 1985 و ’86 برنده ویمبلدون.

Edberg آورده تصاویر میهن بیورن بورگ به مرکز دادگاه. پیروزی در یک مسابقه تاریخی در دادگاه مرکز ساخته شده بود بر می بارند و پوشش دادگاه است که می توانست Borg افتخار.

و آن را به سوئد اول آن مردان قهرمانی در لیگ برتر مسابقات گراند اسلم پس از Borg تکمیل پنج در یک ردیف در سال 1980.

Edberg همچنین برنده اپن استرالیا در سال 1985 و 1987. خود را در ویمبلدون به پیروزی سوئد مردانه عناوین در هر سه گرند اسلم رویدادهای این ماه — Mats Wilander برنده استرالیا و فرانسه باز می شود.

نقطه نهایی در آمد در 40-30 در هشتمین بازی و تصویر بورگ هرگز قوی تر بود.

بکر شانس را به مدت طولانی در نظر گرفتن حداقل یک نقطه دیگر. او Edberg جدا شده در شبکه و می تواند انتخاب خود را به ضرب گلوله به عنوان او در نقل مکان کرد در یک چوگان از پشت سر قیف.

اما در پایان به سرعت به عنوان Becker ناودان توپ به خالص درست در مقابل Edberg.

این مرد سوئدی خود را انداخت بور با موهای پشت سر غرق به زانو و سپس سقوط بر روی پشت خود را. آن را به یاد می آورد Borg قطره به زانو خود را به عنوان او برنده عنوان در مرکز دادگاه در دورانی که او به تنهایی است.

Edberg است که به آن نقطه هنوز اما امروز یک روز آغاز شد که در بارندگی به پایان رسید و در آفتاب — او تا به حال بازی و قدرت ذهنی محروم بکر از حد-به دنبال سوم ویمبلدون عنوان.

این بازی در زمان دو ساعت و 52 دقیقه برای تکمیل در دادگاه. از برنامه ریزی شده شروع به نقطه نهایی آن به طول انجامید بیش از 27 ساعت.

باران در روز یکشنبه با تاخیر شروع مسابقه توسط 2 1/2 ساعت و بکر و Edberg بازی فقط 23 دقیقه قبل از باران, مجبور, برای اولین بار یک شبه قطع ویمبلدون مردان مسابقه قهرمانی.

Edberg آمد در یک نقطه از یک 4-0 منجر قبل از باران رسید. بکر steadied و کشیده بود به 3-2 زمانی که داوری جری آرمسترانگ معلق بازی و داور آلن میلز و سپس نام آن را برای شب.

این Becker مسئول ادامه داد: یک بار در این مسابقه از سر گرفته شد. پیچیده در اطراف 1 1/2-ساعت باران شکستن غرب آلمان پیچیده اولین مجموعه با در نظر گرفتن سه بازی در یک ردیف و برگزاری, خدمت در Edberg خطا مشبک پشت دست ضربه زدن.

بکر برگزار کردن سه شکستن امتیاز در بازی دوم از مجموعه دوم اما که او نقطه بالا.

بدون فرار از خدمت در مجموعه آن رفت و به یک tiebreaker که همه Edberg. او زوم به یک 5-0 رهبری قوی و قدرتمند در خدمت backhands دو تا از آنها را می بارند و یک crosscourt که بکر فقط لب و سر و صدا او را به قبل از سقوط چهره برای اولین بار به زمین.

Edberg پیچیده کردن tiebreaker, 7-2 با دو سرویس برندگان.

در حال حاضر آن را Edberg بود که در نورد.

او را شکست بکر برای یک 3-1 سرب در عشق و غرب آلمان شد تا نا امید در یک نقطه که او ناودان سر و صدا خود را به زمین. آورده است که یک هشدار از آرمسترانگ.

Edberg برگزار شد 4-2 در یک بازی است که نشان داد چقدر از یک شیار او در. بکر اخراج یک فورهند در Edberg در شبکه point blank. این مرد سوئدی فقط گیر کردن سر و صدا و flicked برنده شلیک به یک دادگاه علنی.

زمانی که بکر بود و برنده ویمبلدون او مشهور برای ساخت برنده شدن عکس پس از غواصی برای توپ و یا به دست آوردن تعادل خود را با somersaults. او در زمین خیلی دوشنبه, بیش از حد, اما معمولا پس از قطع و یا لغزش در حالی که در تلاش برای تعقیب Edberg گلوله عکس بیش از همه دادگاه.

Edberg برگزار شد برای سومین مجموعه در یک دادگاه فورهند شلیک و پمپ مشت خود را. او تا به حال بکر روی طناب بود و در مورد به ارائه حذفی ،

بکر راه می رفت به سمت راست پانچ خدمت هفتمین دو گسل به Edberg خدمات شکستن در اولین بازی از مجموعه چهارم.

بزرگ در خدمت و جامد می بارند نگه داشته به آینده از Edberg و او را شکست و دوباره برای یک 4-1 منجر به بکر اشتباهات شروع به آمدن سریع تر است. این دو برگزار شد در خدمت و سپس Edberg پیچیده آن را در اولین مسابقه خود را در نقطه.

اگر چه همه 15,500 بلیط های فروخته شده برای نهایی باقی مانده معتبر وجود دارد بسیاری از صندلی های خالی در اطراف مرکز دادگاه. بسیاری از طرفداران باقی مانده نشسته اند تحت انواع چتر رنگارنگ.

کوچه ها و راهروها در تمام انگلستان باشگاه به طور معمول وزوز با فعالیت بودند به طرز عجیبی آرام است.

با آب و هوا پیش بینی متناوب دوش برای بقیه روز و چشم انداز بی وقفه از اتمام مسابقه قهرمانی و سه دیگر ناتمام فینال نگاه تلخ.

اما آسمان اگر چه ابری شد روشن از تهدید فوری از باران به عنوان عمل در راه.

باران که امان هفته اول مسابقات گراند اسلم قبل از تبدیل کردن به طور منظم برای شش روز آمار با انتقام یکشنبه و از بین برود اما 22 دقیقه از این رویداد به اوج.

چهار و نیم ساعت بعد از بازی برنامه ریزی شده بود برای شروع بکر و Edberg کشیده خود را راکت به ابرها جدا و به طور خلاصه خورشید میدرخشید.

آنها با گرم شدن شروع به بازی شکست هر یک از دیگر خدمات است. سپس باران بازگشت و سوار بازیکنان با Edberg جلوتر 3-2.

“این به بعد ما همیشه مخوف پس ما رفت و به یکشنبه آخر” گفت: Chris Gorringe مدیر اجرایی همه انگلستان ، این مسابقات به پایان رسید و از روز جمعه پس از سال 1982.

“ما هیچ مجدد مثل ما که اگر نهایی شد برنامه ریزی برای شنبه” Gorringe گفت.

این اولین بار در ویمبلدون که سابقه بازی در فینال شده بود گسترش بیش از دو روز. این اتفاق افتاد به زنان نهایی فقط یک بار در سال 1902.

همچنین این اولین بار 16 سال است که یک ویمبلدون تک مسابقه قهرمانی شده بود تکمیل شده در برنامه. 1972 مردانه نهایی بین استن اسمیت و Ilie Nastase هرگز آغاز کردم و قرار شد برای 24 ساعت.

روز یکشنبه بارش باران نیز به عقب رانده سه دیگر نهایی.

مردان دو برابر نام شنبه پس از 2 1/2 مجموعه از سر گرفته فقط در زمان برای آمریکایی ها کن Flach و رابرت Seguso برای قرار دادن تا قهرمانی در برابر آندرس Jarryd و جان فیتزجرالد. ایالات متحده آمریکا جام دیویس جفت ارز برنده 6-4, 2-6, 6-4, 7-6 (7-3).

تنها دو بازی از این زنان دو برابر ضرب و شتم نهایی آب و در حالی که مخلوط دو برابر کردم هرگز آغاز شده است.

آن را به سمت چپ استفی گراف موفقیت در شنبه را نهایی به عنوان تنها عنوان تصمیم گرفت تا پایان منظم ویمبلدون دو هفته.

19-year-old West, آلمانی, ضرب و شتم Martina Navratilova 5-7, 6-2, 6-1 به تصرف او برای اولین بار در تمام انگلستان باشگاه تاج و ماندن در دوره برای گرند اسلم. او در حال حاضر دارای استرالیا و فرانسه عناوین و در حال حاضر تنها در ایالات متحده به مذاکره کنند.

Graf پیروزی نقش برآب Navratilova را به امید یک رکورد هفتم پیاپی ویمبلدون مجرد عنوان. آن را نیز متوقف شده برای این سال حداقل, چک-متولد آمریکا را پیشنهاد بی سابقه و نهم تک آهنگ تاج کلی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>