5 دلیل که چرا شما باید خندق قهوه برای Matcha

هنگامی که مردم می خواهند به کار ساعت دیگر, بسیاری از را انتخاب کنید به نوشیدن قهوه برای کمک به آنها هشدار باقی بماند. اما کافئین موجود در قهوه همراه با مجموعه خود را از معایب. برای مثال آن می تواند به افزایش سطح قند خون در بدن و همچنین باعث افزایش سطح انسولین و کورتیزول هورمون استرس. به این ترتیب, شما باید سعی کنید جایگزین مانند مسابقه — زمین ریز پودر چای سبز برگ. در اینجا پنج دلیل که چرا شما باید سعی کنید matcha.

بهتر ‘بالا’

“قهوه کافئین بالا افتضاح به بار بیشتر ویران کردن بر روی بدن است. این شروع می شود با یک انفجار و به پایان می رسد در یک تصادف. قهوه باعث خوشه در آدرنالین قند خون و سطح انسولین که به نوبه خود ایجاد jitteriness عصبانیت و حداقل برای من اغلب دیوانه چنگال گرسنگی. مسابقه در مقابل یک کار بهتر از ایجاد آرامش و هوشیاری تنها با یک چهارم کافئین. وجود دارد هیچ خوشه و سقوط آن را فقط می آید به آرامی و برگ فقط به عنوان به آرامی” با توجه به مبارکه Matcha.

چنین matcha بهتری “بالا” برای فرد نوشیدن آن با توجه به این واقعیت است که آنها نمی خواهد رنج می برند عواقب ناشی از کافئین سنبله. پس از مسابقه سرشار از L-theanine شفا کافئین می شود و در بدن ذخیره می شود برای مدت زمان طولانی تر. در واقع می توان آن را تا 3 ساعت برای محتوای کافئین در مسابقه برای دریافت توسط بدن جذب می شود, کمک به فرد باقی می ماند انرژی دیگر.

(Image: lindahprt22 via wikimedia CC BY-SA 4.0)

آن را می توانید تا 3 ساعت برای محتوای کافئین در مسابقه برای دریافت توسط بدن جذب می شود کمک به شما انرژی باقی می ماند دیگر. (تصویر: lindahprt22 از طریق ویکیمدیا CC BY-SA 4.0)

تقویت خلق و خوی

Matcha را افزایش می دهد ترشح دوپامین و سروتونین بالا بردن سطح آنها در بدن است. این انتقال دهنده های عصبی کمک در برقراری ثبات در خلق و خوی و به حداقل رساندن احساس افسردگی نتیجه حصول اطمینان که شما باید ذهنیت مثبت. L-theanine شفا عمل به عنوان یک اثر آرام بخش بر ذهن و کاهش نشانه های اضطراب و استرس است. این ترکیبات همچنین می توانید تقویت امواج مغزی آلفا است که آرامش ذهن و از بین بردن هر گونه طولانی خواب آلودگی.

از دست دادن وزن

قهوه نمی تواند افزایش متابولیسم بدن و سوزاندن کالری در یک سرعت سریع. مانند آن است که استفاده زیادی برای مردم رعایت معمول از دست دادن وزن. در مقابل, matcha را قادر می سازد تا بدن برای سوزاندن کالری تا 4 برابر سرعت عادی ساخت آن بسیار عالی مورد مصرف در طول یک کاهش وزن, رژیم.

افزایش عملکرد مغز

مسابقه نشان داده شده است برای بهبود عملکرد مغز در مطالعات مختلف. در یک مطالعه که 23 نفر شرکت کننده در تعداد کمی از شرکت کنندگان داده شد matcha چای یا میله در حالی که باقی مانده بودند ارائه شده با دارونما چای یا میله. محققان کشف کردند که افرادی که مصرف matcha محصولات تبدیل به توجه بیشتر به یک سری از وظایف را در حالی که همچنین نشان دادن بهبود حافظه و زمان واکنش. L-theanine شفا در مسابقه شناسایی شده اند برای تقویت مغز, موج آلفا فعالیت است.

(Image: Marco Verch via flickr CC BY 2.0 )

محققان کشف کردند که افرادی که مصرف matcha محصولات تبدیل به توجه بیشتر نشان دادن بهبود حافظه و زمان واکنش. (تصویر: مارکو Verch از طریق فلیکر CC BY 2.0 )

خواص ضد سرطان

هزاران نفر از مردم در سراسر جهان از سرطان رنج می برند و سرب پریشان زندگی است. مسابقه می تواند کمک به محافظت از شما را از این وضعیت پس از آن حاوی سطوح بالایی از epigallocatechin-3-gallate (EGCG) است که یک نوع از کاتچین است که شناخته شده است به قوی خواص ضد سرطان. لوله آزمایش مطالعات نشان داده اند که EGCG می تواند موثر باشد در برابر سرطان است که بر پوست و کبد و ریه و پروستات سلول. ترکیب گفته شده است که باعث بیماری به نام آپوپتوز که جان کردن سلول های بدخیم و در نتیجه مانع از رشد سلول های سرطانی در بدن است.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

امپراتور Kangxi خانواده کلمات قصار نشان چینی سنتی تمدن

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>