ستاره Polak, Canucks’ Baertschi نمی خواهد گزارش به NHL اردوگاه

توسط استفان stefanie marie

دالاس defenseman روم Polak و ونکوور به جلو سون Baertschi روز شنبه به پیوست لیست از بازیکنان که نمی تواند گزارش به اردوگاه های آموزشی برای از سرگیری NHL فصل.

Baertschi گفت: Canucks او می تواند انصراف از زیر کلگری defenseman تراویس Hamonic اطلاع رسانی شعله های آتش او نمی تواند بازی به خاطر دلایل خانوادگی ، Polak است نه در ستارگان’ فهرستی برای شروع آموزش به اردوگاه شنبه و یک تیم گفت: 34 سال کهنه نمی شود و حضور در این زمان.

پولاک در انتظار آزادی را که ماه گذشته توافق کردند که به یک معامله اهل جمهوری چک در فصل آینده و به خبرنگاران گفت: وجود او نبود برنامه ریزی در بازگشت به NHL اگر بازی از سر گرفته شد. Baertschi که صرف مقدار زیادی از این فصل در افراد زیر سن قانونی تحت قرارداد از طریق 2020-21.

“سون به ما اطلاع اواخر دیروز که او انتخاب کرده است به انتخاب کردن از NHL بازگشت به بازی, برنامه” Canucks مدیر کل جیم Benning گفت. “این یک تصمیم دشوار است اما در نهایت یکی از ما احترام و درک است.”

به Tampa Bay Lightning نمی خواهد که کاپیتان استیون Stamkos در 100% را برای, افتتاح اردوگاه به دلیل پایین بدن آسیب, اما آنها خوش او آماده خواهید بود هنگامی که بازی در راه در اوایل ماه اوت. GM Julien BriseBois گفت Stamkos به طور کامل بهبود از هسته عضله عمل جراحی در اوایل ماه مارس بود اما دوباره مصدوم شده داوطلبانه در طول تمرینات است.

“ما نمی باید یک جدول زمانی خاص برای زمانی که او خواهد بود یکی از شرکت کنندگان در کمپ اما ما انتظار داریم که او آماده خواهد شد در زمان بازی ها” BriseBois گفت. “او در اینجا, او, اسکیت روی او اخذ شده است درمان او شده است از آمدن به آمالی (Arena) انجام زمین خشک کار می کنند. اما او نمی خواهد یکی از شرکت کنندگان در روز یکی از اردوگاه های آموزشی.”

در حالی که Stamkos شانس بهتری از آماده بودن برای خلیج تمپا بازی بعدی از او را پس از عمل جراحی اگر برگشتی آغاز شده بود در اواسط ماه آوریل شعله های آتش را مجبور به مقابله بدون Hamonic زمانی که آنها باز سری خود را در برابر وینیپگ در اوت. 1.

Hamonic شد این بازیکن برای اولین بار به عموم را انتخاب کنید به بازی در نور COVID-19 بیماری همه گیر. Hamonic دختر در بیمارستان بستری شد در سال گذشته با مسائل تنفسی و او و همسر او نیز یک پسر بچه. سلامت خود را به نگرانی نیست به زودی 30 ساله را قریب الوقوع رایگان آژانس به رهبری او را به انتخاب کردن.

“من آرزو می کنم من می توانم توری تا من اسکیت و خارج وجود دارد مبارزه با مسدود کردن یک شات و کمک به تیم من برنده اما خانواده من است و همیشه خواهد آمد اول” Hamonic گفت. “بودن من بچه های کوچک’ پدر هر روز مهم ترین کار من است. من عاشق این بازی و تیم. این یک تصمیم گیری است که بسیار سخت است برای من.”

شعله های آتش مدیر کل براد Treliving گفت: “در حالی که ما را از دست تراویس در صف ما را در درک و احترام به تصمیم خود.”

رعد و برق در حال حاضر یک بیماری همه گیر ترساندن هنگامی که سه نفر از بازیکنان و کارکنان اضافی آزمایش مثبت برای رمان coronavirus ماه گذشته. مثبت نتایج آزمون مجبور تیم به امکانات خود را برای یک دوره کوتاه از زمان.

مینه سوتا وحشی که به صورت کناکز در دور مقدماتی حکومت کردن defenseman گرگ Pateryn به طور نامحدود با یک فوقانی بدن آسیب است. NHL معاون کمیسر لایحه دالی گفت: شنبه لیگ خواهد شد در نظر گرفتن بیش از آسیب و بیماری افشای از تیم به عنوان یک راه برای حفاظت از بازیکن حریم خصوصی.

___

برای اطلاعات بیشتر AP NHL پوشش: https://apnews.com/NHL و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>