سارا جدول: خدمت به مواد غذایی و دوستی


 Sara’s Table is open from 9:30 to 11 a.m., and promotes a kind and social atmosphere, where guests can make friends and exchange recipes.

سارا جدول باز است از 9:30 تا 11 صبح و ترویج یک نوع و فضای اجتماعی که در آن مهمان می تواند دوستان و ارز دستور العمل های.

<p>Sara’s Table offers a variety of items, from fresh items to non-perishables, and offers patrons the opportunity to shop for their items, much like a normal grocery trip.</p>

سارا جدول ارائه می دهد انواع مختلفی از آیتم ها از آیتم های تازه به غیر شدنی و ارائه می دهد مشتریان این فرصت را به فروشگاه خود را برای موارد بسیاری مانند نرمال مواد غذایی در سفر.

در یک زمان که در آن هیچ گونه نگرانی در مورد قرار دادن غذا بر روی میز است یک نگرانی برای بسیاری از سارا جدول در Chaiken-کاروس شربت خانه مواد غذایی وجود دارد برای کمک به.

غذا آشپزخانه اجرا شده توسط فریدمن مرکز جامعه یهودیان در کینگستون فراهم می کند میوه ها و سبزیجات و همچنین دیگر غذا-آیتم ها در یک نوع و فضای دوستانه.

“این بخشی از همه چیز را ما انجام می دهیم” باربارا Sugarman, مدیر بزرگسالان و خدمات فرهنگی در JCC گفت: هنگامی که صحبت کردن در مورد سارا جدول.

سارا جدول پشتیبانی توسط هری و جانت واینبرگ بانک مواد غذایی و همچنین به عنوان کمیسیون فرصت های اقتصادی. حمایت از جامعه نیز قدردانی و پولی و در تاریخ مواد غذایی و کمک های مالی شما همیشه خوش آمدید.

در حالی که برخی از فرم های ثبت نام لازم برای حضور Sugarman در تلاش است تا این فرایند را به عنوان آسان به عنوان امکان پذیر است به خصوص در طول بیماری همه گیر.

“ما با کمیسیون فرصت های اقتصادی و واجد شرایط است که بر اساس اعلام درآمد بنابراین هیچ سوال پرسید گفت:” Sugarman. “حتی یک فرم را پر کنید اگر کسی مانند همسایه خود را غیر فعال است و نمی تواند به فروشگاه خود را.”

به طور معمول کاربران از سارا جدول خواهد این فرصت را به در آمده و فروشگاه برای خود ساخت تجربه بسیار معمول مواد غذایی در سفر. پس از شروع COVID-19 مربوط به محدودیت, اما, شربت خانه به اجرا در منظقه وانت مطابق با دستورالعمل دولت.

“با توجه به همه گیر شربت خانه آغاز شده منظقه وانت” توضیح Sugarman. “ما مردم است که به درایو به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که پیاده روی برای دریافت اقلام خود را و ما به افراد ارائه کند با حدود دو هفته ارزش غذایی صعود و آماده برای رفتن.”

Sugarman توضیح داد که پس از خاموش شدن ناگهانی در زمان اثر سارا جدول دیده می شود افزایش مشتریان جدید. در پاسخ به این مقدار بار مراجعان می توانند با مراجعه شربت خانه افزایش یافته است و از یک بار در ماه به هر زمان که نیاز است در حال حاضر.

“ما می دانیم هر یک از دیگر. مردم می دانند که ما با نام ما مورد فرزندان خود می دانم. آنها می آیند و پیدا کردن دوستان, بورس دستور العمل گفت:” Sugarman. “این یک فضای دوستانه و این چیزی است که ما می خواهیم.”

سارا جدول باز است از 9:30 تا 11 صبح روزهای دوشنبه و جمعه ها. کاربران خواسته شده را به همراه مدارک شناسایی و اقامت و همچنین به عنوان درآمد اعلام کرد.

ثبت نام برای سارا جدول می گیرد زمانی که شما وارد و از ژوئیه 1, شربت خانه شروع یک سال جدید است. جدید و بازگشت اعضا را مجبور به ثبت نام مجدد پس از ورود. فرم ثبت نام برای کاربران در حال پر کردن توسط Sugarman یا سایر داوطلبان است.

کسانی که در نیاز به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که علاقه مند به داوطلب می تواند با ما تماس باربارا Sugarman در فریدمن JCC توسط ایمیل یا از طریق تلفن در 570-824-4646.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>