لهستان دارای اهمیت تنگ ریاست جمهوری به دور دوم انتخابات

ورشو لهستان (AP) — رای گیری آغاز شده و یکشنبه در لهستان razor-blade-نزدیک انتخابات ریاست جمهوری و انتخابات میان محافظه کار وقت آندره Duda و لیبرال طرفدار اتحادیه اروپا ورشو شهردار Rafal Trzaskowski.

Duda حمایت حاکم جناح راست حزب و دولت به عنوان او به دنبال یک دوم 5-سال مدت است. Trzaskowski سابق پارلمان اروپا در مجلس اجرا می شود برای حزب اصلی اپوزیسیون مدنی پلت فرم ، هر دو نامزد در سن 48.

آخرین نظرسنجی ها نشان داد که در این مسابقه ممکن است تصمیم بسیار کوچک حاشیه. در میان تماس از هر دو طرف به برخی از 30 میلیون رای دهنده واجد شرایط برای بازیگران آراء مردم در انتخابات است و انتظار می رود بالاتر از 64.51% در دور اول در ژوئن 28.

در دور اول Duda کردم 43.5 درصد و Trzaskowski 30.5% .

رای گیری ایستگاه های باز باقی می ماند تا 9 p. m. (1900 به وقت GMT) هنگام خروج سنجی منتشر خواهد شد. نتایج نهایی و رسمی هستند و انتظار می رود در اوایل این هفته.

نتیجه انتخابات تصمیم خواهد گرفت که این شکل از سیاست عمیقا تقسیم لهستان حداقل تا 2023 زمانی که انتخابات پارلمانی برنامه ریزی شده.

اگر Duda است مجددا انتخاب های جناح راست قانون و عدالت حزب که پشت او را ادامه خواهد داد به یک متحد نزدیک در رئیس جمهور و حفظ آن نگه دارید و بر روی تقریبا تمام ابزار کلیدی قدرت در این کشور است.

Trzaskowski را برنده خواهد به او قدرت وتو تصویب قوانین توسط حزب حاکم. لهستان تن خواهد بود همچنین نرم در عرصه بین المللی و به ویژه با اتحادیه اروپا.

رای گیری برگزار می شود تحت سخت شرایط بهداشتی با توجه به این که هنوز پخش كردن, coronavirus. لهستان ثبت نام بیش از 37,000 عفونت و تقریبا 1600 مرگ و میر.

رای دهندگان باید از ماسک و دستکش حفظ فاصله ایمن و استفاده از ضد عفونی کننده دست. آنها می توانند با استفاده از خود را قلم را به علامت برگه های رای. انتخابات باید پوشیدن ماسک نشستن بیش از حد و گسترده ای جدا از یکدیگر. صندوق های رای خواهد بود به طور مرتب ضد عفونی و رأی خواهد بود ventillated.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>