همه گیر تعطیلی مدارس و چالش برای اندازه گیری روند


 Ooms

Ooms

سری

این است که گاه به گاه سری به دنبال شاخص های اقتصادی توسط موسسه سیاست عمومی و توسعه اقتصادی در دانشگاه ویلکس و معنی آنها به شمال شرقی پنسیلوانیا است.

با بررسی آموزش و پرورش, شاخص, Teri Ooms مدیر اجرایی در موسسه سیاست عمومی و توسعه اقتصادی در دانشگاه ویلکس گفت: ممکن است به ارزیابی آموزش و پرورش و آینده توسعه اقتصادی از نظر نقاط قوت و ضعف و فرصت ها برای آماده سازی فردا نیروی کار برای اشتغال در منطقه کسب و کار و صنعت.

در موسسه 2020 شاخص گزارش Ooms گفت: این اطلاعات از قبل COVID – 19 همه گیر و تعطیلی مدارس و اندازه گیری روند رو به جلو مطرح خواهد شد یک چالش است.

“بسیاری از شاخص ها را نمی شود به گزارش” Ooms گفت. “این خواهد بود تشدید موج دوم که ممکن است رخ دهد در پاییز/زمستان 2020-2021. این بیماری همه گیر را شناسایی تعدادی از مسائل که در آن وجود دارد سهام چالش ها نه تنها منطقه ای بلکه در سراسر کشور.”

در این سال شاخص گزارش و گذشته گزارش Ooms گفت که او دیده است گسترده تفاوت در معیارهای از عملکرد و نتایج در سراسر مدارس. در حالی که در منطقه انجام شده است در نزدیکی و یا کمی بهتر از ایالتی به طور متوسط در اقدامات مانند فارغ التحصیلی نرخ Ooms گفت: مناطق که بیشتر socioeconomically و از لحاظ مالی به چالش کشیده تمایل به عقب نسبتا مرفه حومه منطقه.

“در این سال, آموزش و پرورش قطع شد در راه بی سابقه توسط COVID-19,” Ooms گفت. “ما انتظار داریم وقفه در آینده داده چرا که شاخص های کلیدی نمی تواند به طور کامل جمع آوری شده در این سال است.”

که گفت: Ooms گفت: موفقیت دانش آموز نتایج بر اساس آموزش و عملکرد تحصیلی است که به احتمال زیاد نشان می دهد که ثروتمند منطقه مدرسه کودکان شانس بهتر و بیشتر آموخته. برخی از این او گفت: با توجه به فن آوری است.

“مربیان بهترین آنها می تواند به حفظ برخی از تداوم در استفاده از فناوری آموزش از راه دور, اما ما نیز آگاه است که تکنولوژی منابع به طور مساوی توزیع شده در میان مناطق آموزش و پرورش” Ooms گفت. “این موسسه در ادامه به بررسی اثرات انتقال به آموزش آنلاین و چگونه این ممکن است نتایج را تحت تاثیر قرار و حقوق صاحبان سهام.”

Ooms اضافه شده است که چند دلیل وجود دارد که انتظار می رود که در این سال حوادث ممکن است در نتیجه بیشتر گسترش نابرابری در آموزش و پرورش — پایین تر وضعیت اجتماعی و اقتصادی مناطق به احتمال زیاد کمتر به منابع و زیرساخت فنی برای انتقال به آموزش آنلاین و خانواده ها در آن منطقه ممکن است کمتر احتمال دارد به دسترسی به تکنولوژی در خانه.

Ooms گفت: برخی از 83 درصد از خانواده ها در منطقه باید دسترسی به اینترنت در خانه و در یک فرم و یا دیگری. او گفت: این سهم قطره به 60 درصد در کمترین درآمد خانوار.

“این تکنولوژی فاصله به نظر می رسد مانع قابل توجهی به آموزش و پرورش به ویژه هنگامی که در مکان های عمومی با کامپیوتر و یا دسترسی به اینترنت مانند کتابخانه های عمومی نیز بسته گیر” Ooms گفت.

Ooms در ادامه می گویند که اثرات اقتصادی از COVID-19 قابل توجه و گسترده است.

“نرخ بیکاری به شدت افزایش و در حالی که برخی از های اخیر بیکاری به ارمغان آورده است خبر خوب بیکاری بالا باقی می ماند و ما انتظار داریم که حداقل برخی از کساد در بازار کار باقی بماند در ماه های آینده” Ooms گفت. “یک تلاش هماهنگ برای توسعه نیروی کار به تجهیز کارگران با در خواست مجموعه های مهارت است و حتی بیشتر حاد لازم است. این موسسه در حال انجام تحقیقات است که در آن مهارت های بیشتر در تقاضا پس از COVID-19 و چگونه سهامداران به سرعت می تواند تا مهارت کارگران آواره برای رفع آن نیاز دارد.”

Ooms همچنین انتظار برای دیدن اثرات قابل توجهی به آموزش عالی است. او گفت: انتقال به آموزش آنلاین است مختل هر دو آموزش و یادگیری و همچنین موسسات مالی متحده است.

“با این حال ما موسسات آموزش عالی باقی خواهد ماند و بخش مهمی از منطقه ما در نیروی کار آموزش و زیرساخت” Ooms گفت. “به عنوان COVID-19 است بر نیاز به یک کافی بهداشت و درمان نیروی کار ما در منطقه است خانه را به تعداد زیادی از آموزش و پرورش و برنامه های آموزشی مرتبط با بهداشت و درمان و خدمات اجتماعی.”

Ooms گفت: در مجموع تعداد درجه تعلق می گیرد در هر دو شهرستان در 2017-2018 تقریبا 8,400. در هر دو Luzerne و لاکاوانا شهرستان, ثبت نام پرستاری بود که در میان بالا درجه زمینه توسط تعدادی از فارغ التحصیلان. کار اجتماعی و زیستی-دانشگاه علوم پزشکی فیزیکی و کاردرمانی و دیگر مراقبت های بهداشتی و خدمات اجتماعی زمینه نیز به خوبی نشان داده شده در منطقه که Ooms گفت: نشانه خوبی برای توانایی برای ایجاد یک خانه رشد نیروی کار به دیدار با این و آینده سلامت جامعه چالش است.

“در حال حاضر ممکن است زمان خوبی برای پنسیلوانیا به نظر تحکیم مدارس در سطح شهرستان در جهت درآمد های برای ایجاد عدالت در ابتدایی و متوسطه آموزش و پرورش” Ooms گفت.

تاریخی شاخص

به طور کلی Ooms گفت: کیفیت یک منطقه در سیستم آموزش و پرورش و سطح آموزش و پرورش و آموزش های دریافت شده توسط ساکنان و کارگران به طور مستقیم مرتبط با موفقیت از آن منطقه اقتصاد است.

او گفت: پرداخت سطح اغلب لینک کلیک کنید برای بالا مهارت و شغل است که در نوبت پیوند به سطح آموزش و پرورش تا آموزش عالی نیل و پیشرفته آموزش می تواند منجر به کاهش فقر و رقابتی تر نیروی کار است.

نسبتا بزرگ سهام از نیروی کار در هر دو شهرستان باید مدرک دیپلم سطح دستیابی, اما نرخ های خود را از جمعیت 25 سال سن و با مدرک لیسانس و یا بالاتر در ادامه به سقوط کوتاه از دولت به طور متوسط.

Ooms گفت: در حال ظهور صنایع و مشاغل تقاضا طیف متنوعی از آموزش و پرورش و فرصت های آموزشی از جمله کارآموزی برنامه فوق دیپلم یا تجارت برنامه های مدرسه در آموزش, گواهینامه, مدارک و دانشگاه های درجه است.

در سال 2018 تقریبا 8,383 درجه اهدا شد در این دو شهرستان در منطقه — که بسیاری از آنها در زمینه های کلیدی مانند مراقبت های بهداشتی و کسب و کار. Ooms گفت این است که با اندکی کاهش از سال قبلی که در طی آن 8,639 جوایز اعطا شد. شمال شرقی پنسیلوانیا چشمگیر و متنوع گروه از موسسات آموزش عالی ادامه خواهد داد به عنوان یک دارایی در آماده سازی دانش آموزان برای موفقیت در نیروی کار است.

حرفه ای و ویژگی های آموزش و پرورش در سطح دبیرستان است یکی دیگر از راه برای به دست آوردن مهارت های شغلی است که ترجمه به فرصت های اقتصادی. بین این دو شهرستان بیش از 2700 نفر ثبت نام حرفه و فن آوری مراکز (CTCs) در سال 2019.

در علاوه بر این به CTC برنامه Ooms گفت: تعیین سطح پیشرفته (AP) ترم کمک می کند تا دانش آموزان پس از فارغ التحصیلی. برخی از مناطق ثبت AP/IB (دیپلم بین المللی) دوره مشارکت به عنوان بالا که 45 درصد از دانش آموزان و بسیاری از مناطق را دیدم بزرگ سهام از دانش آموزان تکمیل کالج ترم به عنوان به خوبی.

در میان بسیاری از شاخص های عملکرد مدرسه از جمله حضور و غیاب, استعفا و آزمون استاندارد و نشست نمرات Ooms گفت: روند قابل توجه ترین است که تنوع قابل توجهی از منطقه به منطقه و مدرسه به مدرسه.

“برای اینکه بیشتر دانش آموزان به دنبال آموزش عالی و موفقیت در نیروی کار مهم است که مدارس تلاش در اقدامات عملکرد تحصیلی همچنان به تلاش برای بهبود با وجود متفاوت در زمینه های اجتماعی و اقتصادی جوامع آنها در خدمت” Ooms گفت. “این تلاش ها باید تکمیل کار برای بهبود کسانی که در زمینه های اجتماعی و اقتصادی — حصول اطمینان از این که کودکان به مدرسه آماده به یاد بگیرند که با کاهش فقر و ناامنی غذایی و مسکن و عدم امنیت و سلامت جسمی و روانی چالش است.”

Ooms گفت: چهار سال فارغ التحصیلی دبیرستان — نرخ درصد از دانش آموزان فارغ التحصیل چهار سال پس از شروع دبیرستان — به طور کلی trended صعودی از سال تحصیلی 2013-2014, هر چند آن را کاهش داد در تمام مناطق جغرافیایی در 2017-2018 سال تحصیلی با توجه به داده های اخیر نقطه در ضبط. تعدادی از مدارس دولتی استعفا مشخصی بیش از 2016-2017 سال تحصیلی است اما در 2017-2018 ثبت نام 14 درصد و چهار درصد کاهش در لاکاوانا و Luzerne شهرستانهای بود.

Ooms گفت: مدرسه عمومی ارزیابی دستخوش یک دوره قابل توجهی از انتقال. او گفت: کیستون امتحانات را جایگزین PSSA امتحانات کلاس 11th دانش آموزان و PSSA محتوای آزمون تغییر بین سال تحصیلی 2013-2014 و 2014-2015 سال تحصیلی به منعکس کننده هسته مشترک مواد.

به عنوان یک نتیجه, این گزارش با استفاده از PVAAS — پنسیلوانیا ارزش افزوده ارزیابی سیستم — که اقدامات دانشجويان رشد در طول زمان و حساب تغییرات در آزمون های استاندارد در طول زمان همراه با تنوع در میان جمعیت دانشجویی. در سال 2018 به PVAAS رشد شاخص نشان داد نتایج مثبت در چندین موضوع از جمله کلاس 11th ادبیات و زیست شناسی. Countywide میانگین نمرات برای چهارم – از طریق کلاس هشتم دانش آموزان نشان داد اتاق را برای بهبود هر چند نتایج به طور قابل توجهی متنوع منطقه.

Ooms اضافه شده است که قبل از K برنامه های قابل توجهی هستند که در آنها ارائه مبنایی برای کمک به کودکان با سواد اولیه.

“دانش آموزان چهار برابر مردها به رها کردن از مدرسه اگر آنها مهارت خوانندگان توسط کلاس سوم” Ooms گفت.

در لاکاوانا و Luzerne شهرستان Ooms گفت: مشارکت در بودجه عمومی pre-K, ثبت نام است که بالاترین در میان سال های اخیر — در 43 و 24 درصد بود.

رسیدن به لایحه O’Boyle در 570-991-6118 و یا در توییتر @TLBillOBoyle.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>