بالیوود آمیتا باچان در بیمارستان بستری با کروناویروس

دهلی نو (AP) — آمیتا باچان دارای آزمایش مثبت برای coronavirus و بستری در بمبئی هند مالی و سرگرمی, سرمایه Bollywood superstar روز شنبه اعلام کرد در توییتر.

باچان 77 گفت: در یک توییت در روز شنبه که خانواده و کارکنان نیز آزمون قرار گرفته و در انتظار نتایج. او به دادگاه تجدید نظر به کسانی که در مجاورت نزدیک به او را در 10 روز گذشته برای دریافت خود را مورد آزمایش قرار.

سالمند باچان عمل کرده است و در بیش از 200 فیلم های هندی بیش از پنج دهه گذشته. او همچنین یک سیاستمدار سابق و یک مجری تلویزیونی.

این Bachchans اغلب به نام بالیوود اول خانواده است. همسرش, جایا همچنین یک بازیگر و یک بار عضو مجلس. پسر خود را, Abhishek و دختر در قانون, آیشواریا رای باچان در حال بالیوود ستاره های بزرگ به عنوان به خوبی.

آبیشک باچان که 44 توییتی شنبه شب که او نیز دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 و در بیمارستان بستری است.

“هر دوی ما با داشتن علائم خفیف شده اند بستری در بیمارستان,” او نوشت. “من درخواست همه به آرامش و وحشت نیست.”

سالمند باچان دستیابی به موفقیت عملکرد آمد و در سال 1973 فیلم Zanjeer” یا “زنجیره ای” و او به سوپر استار شدن بازی پررنگ شخصیت های الهام بخش طرفداران برای کپی کردن مدل موهای او را لباس و صدای عمیق.

او به طور خلاصه وارد سیاست در سال 1985 اما استعفا داد صندلی خود را در مجلس اواسط مدت زمانی که نخست وزیر سابق راجیو گاندی دولت شد نیرنگ در فساد است.

باچان بازگشت به فیلم در 1990s و نادر فیلم هالیوود ظاهر در Baz Luhrmann 2013 نسخه از “گتسبی بزرگ.”

او را در آغوش رسانه های اجتماعی در تعامل با طرفداران با استفاده از توییتر و وبلاگ Tumblr و به عنوان میزبان “Kaun Banega Crorepati” هند نسخه از “چه کسی می خواهد به یک میلیونر است.”

در سال 2015 این بازیگر نشان داد که او تا به حال شده است برای درمان هپاتیت B برای بیش از دو دهه از دست داده و بیش از 75 درصد از کبد او نیز به این بیماری است.

بمبئی, دهلی نو, چنای پونا و بنگلور در میان شهرهای هند بدترین ضربه coronavirus.

روز شنبه, هند coronavirus caseload عبور 800,000 با بزرگترین سنبله از 27,114 موارد گزارش شده در 24 ساعت گذشته. جدید تایید موارد در زمان ملی در مجموع به 820,916. تعدادی از عفونت است که تصور می شود به مراتب بالاتر از آنجا که بسیاری از افراد آزمایش شده است نیست و مطالعات نشان می دهد افراد را می توان با این ویروس آلوده بدون احساس بیمار.

وزارت بهداشت همچنین گزارش دیگری 519 مرگ و میر در 24 ساعت گذشته, گرفتن مجموع تلفات به 22,123.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی از — به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود — از آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>