بالیوود آمیتا باچان, 3, اعضای خانواده, تست مثبت

توسط ASHOK SHARMA

دهلی نو (AP) — سوپراستار بالیوود آمیتا باچان پسر او و دو نفر دیگر از اعضای خانواده باید آزمایش مثبت برای coronavirus در بمبئی هند مالی و سرگرمی, سرمایه دولت گفت.

این Nanavati فوق تخصص بیمارستان گفت که آمیتا باچان در شرایط با ثبات با علائم خفیف در یک واحد جداسازی.

باچان 77 گفت: در یک صدای جیر جیر شنبه که او تا به حال آزمایش مثبت و به دادگاه تجدید نظر به کسانی که در مجاورت نزدیک به او را در 10 روز گذشته برای دریافت خود را مورد آزمایش قرار.

پسر او آبیشک باچان, 44, توییتی شنبه شب که او نیز تا به حال آزمایش مثبت شد و در یک بیمارستان است.

“هر دوی ما با داشتن علائم خفیف شده اند بستری در بیمارستان,” او نوشت. “من درخواست همه به آرامش و وحشت نیست.”

ایالت ماهاراشترا وزیر بهداشت راجش Tope توییتی یکشنبه که آبیشک باچان همسر آیشواریا رای باچان و 8 سال نیز آزمایش مثبت است. آیشواریا رای باچان بالا Bollywood actress.

Tope نمی گویند که آیا آیشواریا رای باچان و دخترش Aaradhya بودند قرنطینه در خانه و یا نیز در بیمارستان بستری است.

سالمند باچان عمل کرده است و در بیش از 200 فیلم های هندی بیش از پنج دهه گذشته. او همچنین یک سیاستمدار سابق و یک مجری تلویزیونی.

این Bachchans اغلب به نام بالیوود اول خانواده است. همسرش, جایا همچنین یک بازیگر و یک بار عضو مجلس. پسر خود را, Abhishek و دختر در قانون, آیشواریا رای باچان در حال بالیوود ستاره های بزرگ به عنوان به خوبی.

پرس تراست هند news agency ذکر Tope عنوان کرد و گفت آمیتا باچان و پسرش بود و سرفه و تب است. “آنها تحت سریع آنتی ژن تست و (نتایج) آمد مثبت,” او گفت:.

پس از آمیتا باچان است, همبود, او خودش را به بیمارستان وزیر گفت.

سالمند باچان دستیابی به موفقیت عملکرد آمد و در سال 1973 فیلم Zanjeer” یا “زنجیره ای” و او به سوپر استار شدن بازی پررنگ شخصیت های الهام بخش طرفداران برای کپی کردن مدل موهای او را لباس و صدای عمیق.

او به طور خلاصه وارد سیاست در سال 1985 اما استعفا داد صندلی خود را در مجلس دورۀ زمانی که نخست وزیر سابق راجیو گاندی دولت شد نیرنگ در فساد است.

باچان بازگشت به فیلم در 1990s و نادر هالیوود ظاهر در Baz Luhrmann 2013 نسخه از “گتسبی بزرگ.”

او را در آغوش رسانه های اجتماعی در تعامل با طرفداران با استفاده از توییتر و وبلاگ Tumblr و به عنوان میزبان “Kaun Banega Crorepati” هند نسخه از “چه کسی می خواهد به یک میلیونر است.”

در سال 2015 این بازیگر نشان داد که او تا به حال شده است برای درمان هپاتیت B برای بیش از دو دهه از دست داده و بیش از 75 درصد از کبد او نیز به این بیماری است.

بمبئی است که در میان شهرهای هند بدترین ضربه coronavirus. روز یکشنبه این کشور به ویروس caseload رسیده نزدیکی 850,000 با 28,637 موارد جدید اعلام کرد, a new single-بعد بالا برای هند است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>