در NBA راه اندازی مجدد تیم تجهیزات یک چالش برای مدیریت

توسط تیم رینولدز

دریاچه BUENA VISTA, Fla. (AP) — راب Pimental صرف مقدار خوبی از زمان فکر کردن در مورد همه چیز Miami Heat نیاز خواهد بود برای آنچه که می تواند به مدت سه ماه سفر به والت دیزنی جهان.

او گرما مدیر تجهیزات. هر نیوجرسی, جوراب, کفش کتانی, هر تیم باید این مسئولیت خود را برای آن آماده است. وقتی که آمد آن زمان به شکل از چه بسته بندی برای دیزنی Pimental آمد به تحقق.

“تقریبا همه چیز” گفت: Pimental که اعتراف به داشتن چند شب بی خوابی از نگرانی. “من این نوع از کسی که می خواهد همه چیز را در دست, بنابراین من به معنای واقعی کلمه بسته بندی شده تا تمام تجهیزات اتاق آورده و آن را با من.”

او به تنهایی نیست.

تمام 22 تیم در NBA راه اندازی مجدد مجبور به بسته تر از همیشه, برای یک سفر جاده ای مثل هیچ کدام دیگر. هر تیم است و مطمئن باشید از هزینه های حداقل پنج هفته در دیزنی و برخی از وجود دارد می تواند به مدت سه ماه. چالش هایی برای بازیکنان و مربیان آشکار هستند اما چالش برای تجهیزات مدیران — در میان قهرمانان گمنام از راه اندازی مجدد این طرح نیست در هر نقطه در نزدیکی به عنوان قابل مشاهده برای کسانی که به تماشای بازی از راه دور.

“این چیزی است که تجهیزات مدیران ساخته شده بودند به صورت صادقانه” اورلاندو سحر و جادو مدیر تجهیزات یعقوب الماس گفت. “ما برخی از باهوش ترین بچه ها در اطراف لیگ که انجام آنچه که من انجام دهید و در پایان روز برای ما واقعا هیچ کار بیش از حد بزرگ هیچ کار بیش از حد کوچک است. مربیان ما با تکیه بر ما بازیکنان ما و این تاریخ است حق در اینجا. بنابراین این نوع از خنک بخشی از آن را — حتی اگر آن کار اضافی.”

برای این سفر الماس دارای دو اتاق سوئیت در هتل است که سحر و جادو در حال تماس خانه.

این یک خود را گرفتن. او نیاز به فضا.

توشه صف در اطراف تمام چهار دیوار با کیسه های بیشتر در وسط اتاق همراه با یک قفسه لباس زیادی تنه و یک دسته از رنگ آبی روشن با کیسه های سحر و جادو آرم انباشته توسط درب کشویی است که منجر به بالکن. او می داند که محتویات هر که در آن هر آیتم است بنابراین اگر Nikola Vucevic نیازهای خاص جفت جوراب یا هارون گوردون نیاز به یک نوع خاصی از فشرده سازی دنده الماس در می یابد آن را در فلش.

“من مطمئن هستم که من overpacked برای این به جای underpacked,” الماس گفت. “آن را نه چندان آسان به همه چیز در اینجا ارسال. من ترجیح می دهم که همه چیز در اینجا و آماده برای رفتن بنابراین در اینجا ما هستند.”

تورنتو رپتورز مدیر تجهیزات پل الیوت خود می بالد در به طور معمول در نظر گرفتن تنها آنچه که او نیاز دارد. او تمایل دارد به 45 کیسه در استاندارد در سفر جاده ای با NBA استاندارد است که در بسته بندی نور.

نه این زمان. برای این سفر الیوت تعداد بود 176 کیسه های.

و در حالی که اکثر تیم ها فقط تا به حال به حرکت خود عمل یک بار از خانه خود را تسهیلات به دیزنی — الیوت تا به حال به بسته رپتورز تا دو بار اول از تورنتو به خود را قبل از کمپ تمرینات در سواحل خلیج فلوریدا دانشگاه در فورت مایرز و سپس دوباره به این مسائل به دیزنی.

“من در آن نگاه به عنوان آنچه که آنها را به دو هفته غربی جاده سفر در زمان چه من معمولا بسته به آن نوع از چهار برابر آن” الیوت گفت. “من فقط به حال به مطمئن شوید که من تا به حال به اندازه کافی گزینه برای این بچه ها به جای آنها را زمانی که آنها نیاز است. من فقط می خواهید آماده می شود.”

دنده بیشتر در راه است.

با بازی زمان شروع 22 تیم خواهد شد که بیش از 4000 کشباف بین آنها است. هر تیم به ارمغان آورد سه مجموعه از لباس — به طور معمول دو کشباف هر برای هر بازیکن است. سپس تصمیم گیری ساخته شده بود را به بازیکنان در دیزنی این فرصت را به پوشیدن لباس با یک پیام بالا بردن آگاهی در مورد بی عدالتی اجتماعی و نابرابری نژادی و این محموله ها انتظار می رسند در چند روز آینده.

زمانی که الیوت آغاز شده تخلیه رپتورز’ 176 کیف, اعضای هیات که معمولا وظیفه کمک به تجهیزات زد به کمک او. کیسه های بیشتری خواهد بود رفتن به تورنتو زمانی که فصل به پایان می رسد; الیوت او را دستیار او را خالی آنهایی که به جای لباس ،

“ما باید بزرگترین کارکنان برای آن نوع از چیزی که” الیوت گفت. “هیچ کس را بالاتر از هر چیزی است. آنها فقط می خواهم به مطمئن شوید که آن را به درستی انجام می شود.”

واشنگتن مربی اسکات بروکس گفت جادوگران با استفاده از یک شبیه همه-باید-به کمک رویکرد و گرما مربی Erik Spoelstra اصرار داشت تیم خود را به انجام همان.

“وجود مطلق درک است که این همه دست در عرشه وضعیت” Spoelstra گفت. “و این بدان معناست که کیسه لباس های شسته شده تمیز کردن همه چیز — نه فقط برای تجهیزات مدیران اما همه. … همه ما در حال رفتن به در هر جنبه ای از آن است.”

روز طولانی خواهد بود برای تجهیزات مدیران. هر تیم تنها با ارسال یک; آن را غیر معمول نیست برای دو تجهیزات پرسنل به سفر اما این امکان پذیر نیست در این سفر به دلیل محدودیت در مقدار از مردم که می تواند در NBA حباب.

کار اضافی اضافه خواهد شد تا به عنوان به خوبی. پس از شیوه ها یا بازی ها, تجهیزات مدیران را به بار عرق دنده آن را بازگشت به هتل و سپس تماس با یک شاتل به آنها را انتخاب کنید و آنها را به لباس های شسته شده امکانات ساخته شده برای راه اندازی مجدد — 66 واشر و 66 خشک کن تمام صف داخل چیزی که بود یک پنبه حلاجی شده قفس در آتلانتا بریوز’ سابق بهار مجتمع آموزشی.

نیز وجود دارد یک کد در میان تجهیزات مدیران. در حالی که 22 تیم تلاش خواهد شد به ضرب و شتم هر یک از دیگر تجهیزات کارکنان در حال کار با هم و کمک به یکدیگر که در آن ممکن است.

“همه ما درک هر یک از دیگر روزانه جنگ” الماس گفت: “از آنجا که ما همان سهم هستند.”

واقعی همینطور نوه ها از خانه رفته و برای چند هفته آینده. این ترفند Pimental گفت: مطمئن شوید که بازیکن لازم نیست که به نگرانی در مورد گرفتن آنچه آنها نیاز دارند.

“این چیزی است که ما انجام داده ام هرگز قبل از” Pimental گفت. “اما ما آن را به کار.”

___

بیشتر AP NBA: https://apnews.com/NBA و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>