در پایان سلسله مینگ بود وجود دارد یک خانواده ثروتمند به نام وانگ زندگی در شهر که در شرق چین است. بعد با توجه به جنگ های اعضای خانواده جدا شد. پس از استقرار سلسله چینگ های اعضای بازمانده خانواده بازگشت اما خانواده شرایط دشوار بود. جوانترین پسر وانگ خانواده رشد کرده بود. بعد این پسر تصویب این شهرستان در مقیاس امپریالیستی و تبدیل به یک محقق در این روستا است. اما او تا به حال هیچ پول برای حضور در استانی-مقیاس امپریالیستی آزمون برگزار می شود در Jiangning مرکز استان.

یک روز از فرماندار فوجیان و ژجیانگ از طریق یانگژو با قایق و می خواستم برای دیدن وانگ. او اعزام بنده به احضار وانگ به او. وانگ نمی دانم چه می گذرد اما او به دنبال بنده. به عنوان به زودی به عنوان وانگ سوار کشتی او رفت و به دیدار بانوی پیر فرماندار ،

(Image: Miltos Gikas via flickr CC BY 2.0 )

از فرماندار به تصویب رسید از طریق یانگژو با قایق و می خواستم برای دیدن وانگ. (تصویر: Miltos Gikas از طریق فلیکر CC BY 2.0 )

بانوی پیر گفت: “برادر من! از آن شده است بیش از سی سال از ما از یکدیگر جدا است. که در آن شما زندگی می کنند در حال حاضر ؟ چگونه است که خانواده شما؟” وانگ به او گفت که وضعیت فعلی خود را. بانوی پیر به وانگ پنجاه taels نقره (approx. 1.6 اونس ارزش). وانگ پس از آن او به دنبال بازدید سیچوان.

وانگ می دانستند که او تا به حال نه خواهر و نه چنین برجسته نسبی. او تصمیم گرفت که او نیاز به پیدا کردن برخی از زمان به درخواست بانوی پیر در مورد ارتباط خود و پس از آن او به دنبال آنها را به فرمانداری. فرماندار او را استقبال و درمان او را به عنوان برادر زاده اش. سه ماه بعد وانگ می خواستم به ترک اما او تا به حال هیچ فرصتی برای پرس و جو در مورد بانوی پیر در courteousness به سوی او.

بانوی پیر به خواسته فرماندار به وانگ دو صد taels نقره (approx. 6.4 اونس ارزش) به عنوان یک دور در حال حاضر. بانوی پیر خصوصی زمزمه به او: “در واقع من خود را پدر ، در طول جنگ من به مانچو bannerman به عنوان یک صیغه. فرماندار پسر من است. من اغلب فکر می کنم از پدر خود و به یاد پیر استاد مهربانی و اشتیاق است برای یک راه برای بازپرداخت آن است. هنگامی که در حال فرار خود را از پدر مخفی 300,000 taels (9,600 اونس) نقره ای. شما یک کودک و نمی دانم در مورد آن.”

در شنیدن این وانگ احساس کردند که او فقط بیدار شده از خواب و متوجه این حقیقت است. پس از بازگشت به خانه او حفر کردن نقره و یک مرد ثروتمند است.

ترجمه شده توسط یوسف وو و edited توسط هلن

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

5 عالی فواید روغن نارگیل

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de