5 عالی فواید روغن نارگیل

برای کسانی که به دنبال یک جایگزین گیاهی برای کره, شما قطعا باید بررسی کنید روغن نارگیل. نه تنها آن را ارائه یک طعم و مزه غنی اما روغن نارگیل نیز ارائه می دهد بسیار عالی تغذیه. آن است که اساسا تهیه شده از گوشت نارگیل. فقط 33 گرم از روغن نارگیل است گفت: به 2 گرم پروتئین و 5 گرم فیبر و 5 درصد ارزش روزانه از آهن است.

“اضافه کردن روغن نارگیل به یک وعده غذایی ارائه می دهد یک فرصت برای تعادل تغذیه… برای چیزی مانند نان تست و یا مخلوط می توان آن را آسان به تعادل را نسبت به کربوهیدرات پس از معرفی یک منبع مانند روغن نارگیل می تواند توازن تغذیه” کارا Harbstreet از خیابان های هوشمند تغذیه گفت: به Refinery29. در اینجا پنج فواید مصرف روغن نارگیل.

1. افزایش ایمنی

روغن نارگیل سرشار از لوریک اسید یک ترکیب است که شناخته شده است به تنظیم سیستم ایمنی بدن و کمک به مبارزه با باکتری ها و ویروس ها. اسید لوریک است و همین ترکیب است که در شیر یافت می شود و کمک می کند تا نوزاد رشد قوی و توسعه سیستم ایمنی بدن است. پس از شیر نارگیل در رتبه دوم بهترین منبع اسید لوریک است. این ترکیب می تواند در مهار ویروس در معده و همچنین مانند باکتری E. coli. آن را نیز می تواند بسیار مفید برای افرادی که دچار عفونت های دستگاه ادراری.

2. از دست دادن وزن

با وجود اینکه سرشار از چربی مصرف روغن نارگیل در واقع می تواند به شما کمک کند از دست دادن وزن است. این است که با توجه به این واقعیت است که روغن نارگیل شامل زنجیره متوسط و اسیدهای چرب (MCTs) است که توسط بدن استفاده می شود به انتشار انرژی به جای اینکه به عنوان چربی ذخیره می شود. فقط یک یا دو قاشق چای خوری از MCTs در هر روز می تواند بالا بردن کالری های سوخته شده در بدن را تا 5 درصد است. MCTs همچنین به شما احساس فولر به این معنی است که شما کمتر احتمال دارد به خوردن بیش از حد و قادر خواهد بود برای بهتر وزش مصرف مواد غذایی. در یک حادثه یک گروه از کشاورزان تغذیه گاو خود را با روغن نارگیل به این امید که آنها را به دست آوردن وزن است. تصور کنید که تعجب خود را زمانی که آنها کشف کردند که گاو در واقع وزن از دست رفته پس از تغذیه برای مدت طولانی.

Despite being rich in fats, consuming coconut butter can actually help you lose weight. (Image: pixabay / CC0 1.0)

با وجود اینکه سرشار از چربی مصرف روغن نارگیل در واقع می تواند به شما کمک کند از دست دادن وزن است. (تصویر: pixabay / CC0 1.0)

3. افزایش عملکرد فیزیکی

این MCTs دریافت در بدن جذب می شود و نه سریع و در نتیجه آنها را قادر شود عضلات بلافاصله. مانند مصرف روغن نارگیل می تواند در تقویت یک انسان عملکرد فیزیکی که قطعا مفید برای ورزشکاران است. MCT غنی از مواد غذایی مانند روغن نارگیل محبوب در میان افرادی که به دنبال سرخپوشان و یا keto رژیم غذایی. با توجه به برخی از مطالعات MCTs در حال استفاده توسط بدن به سرعت به قند.

4. بهبود عملکرد مغز

هنگامی که بدن مصرف MCTs, آن را به تولید کتون است که می تواند کمک در تقویت عملکرد مغز. دانشمندان بر این باورند که کتون ارائه مغز با یک منبع جایگزین انرژی که ارگان است که در مواجهه با مسائل با مصرف اولیه آن منبع انرژی گلوکز. در افراد مبتلا به آلزایمر عدم توانایی سلول های مغز به استفاده از گلوکز برای تولید انرژی است دلیل اصلی که چرا این بیماری تاثیر می گذارد و آنها را تا حد زیادی. به عنوان مثل استفاده از روغن نارگیل در رژیم غذایی می تواند کمک به بیماران مبتلا به آلزایمر در حفظ بهره وری عملیاتی از سلول های مغزی خود را.

Coconut butter can improve athletic performance. (Image: via pixabay / CC0 1.0)

روغن نارگیل می تواند در بهبود عملکرد ورزشی. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

براق, مو

روغن نارگیل جذب می شود مو به راحتی و می توانید به حداقل رساندن آسیب رادیکال های آزاد. آن می تواند به عنوان یک نرم کننده مو, جلوگیری از شوره سر و موهای خود را بسیار عالی درخشید. فقط برخی از مخلوط روغن نارگیل با روغن مورد علاقه خود را درخواست مخلوط را بر روی موهای خود را ترک آن را برای حدود 20 دقیقه آن را بشویید. انجام این کار به طور منظم و موهای خود را درخشان مانند قبل از هرگز.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

اشتعال درونی خود را آتش: ویم هف روش

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>