Xôi, Phở و دیگر Lip-Smacking, ویتنامی, صبحانه, غذاهای

ویتنام سنتی صبحانه از غذاهای پر از عطر و طعم و تمرکز بر تامین انرژی به شما از طریق یک روز سخت در محل کار. هر گاز از یک ویتنامی صبحانه به شما می دهد یک تجربه جدید که آیا آن مرزه طعم گوشت خاکی ارضا شدن از گیاهان و مواد تازه و یا چیز دیگری. در اینجا این است که خلاصه سریع از محبوب ترین غذاهای صبحانه در ویتنام است.

Xôi

چک کردن اصطبل در ویتنام در صبح و شما xôi. این مهم برنج یکی از صبحانه های مورد علاقه مواد غذایی در کشور است.

بسیاری از فروشندگان خیابانی اصطبل و حتی سنتی رستوران باید حداقل یک یا دو رقم xôi پیچیده شده در برگ موز. وجود دارد زرد و ریشه ماش-صدر xôi xéo — محبوب برای آن قیمت است. نیز وجود دارد xôi gấc مشخص برای آن قرمز رنگ است. به نظر می رسد تند است اما در واقع شیرین و مخلوط با پوره کودک jackfruit.

Phở

زمانی که خارجی ها سعی کنید ویتنامی مواد غذایی برای اولین بار آن را معمولا phở که به معرفی آنها به کشور خوری. Phở است مانند صورت از غذاهای ویتنامی. آن را نه تنها محبوب صبح, ظرف, اما آن را نیز مکرر خدمت در طول ناهار و شام.

Phở یک سوپ با طعم آبگوشت یا مرغ و گوشت خوک و یا گوشت گاو با ادویه جات ترشی جات و سبزی و برنج و رشته فرنگی اضافه شده است. Phở bò tái (ویتنامی گوشت گاو سوپ رشته فرنگی) و phở gà (مرغ سوپ رشته فرنگی) مسلما بهترین نسخه از phở ظرف.

Bún

Bún نیز یک سوپ رشته فرنگی درست مثل phở. به چشم ندیده دو ممکن است شبیه. اما هنگامی که شما خود را با شتاب chopsticks و خوردن غذاهای دو شما را کشف تفاوت در رشته فرنگی. در مقایسه با فتوچینی-مانند رشته فرنگی مورد استفاده در phở, bún دارای رشته فرنگی ورمیشل که دایره ای شکل.

اما درست مثل phở وجود دارد راه های بسیاری برای آماده سازی یک bún ظرف. وجود دارد bún chả که خدمت با کبابی خرد شده گوشت, under-the-sea طعم bún riêu (خرچنگ سوپ گوشت) و احتمالا محبوب ترین نسخه از ظرف — از فربه bún bò huế.

فقط یک نکته برای تایمر اول: وجود دارد بسیاری از را انتخاب کنید هنگامی که آن را می آید به bún و phở ظروف. هنگامی که در شک, درخواست برخی از مردم محلی برای راهنمایی.

800px-Bánh_mì

یک báhn mì پر از گوشت و پر کردن دیگر. (تصویر: استوارت Spivack از طریق ویکیمدیا CC BY-SA 2.0)

Báhn mì

Báhn mì مثل این است که یک نسخه ترجمه شده از قاب است که احتمالا به همین دلیل آن تجدید نظر به هر دو مردم محلی و بازدید کنندگان غربی. این نان حاوی آشنا طعم که ویتنامی و همتایان غربی خود می تواند درک. ویتنام در گذشته مستعمره فرانسه. و حتی اگر این کشور آسیایی در حال حاضر اصلاح آن استقلال طعم و مزه غذاهای فرانسوی زندگی می کند در مواد غذایی مانند báhn mì.

نان به طور کلی خوب خود را در آن. شما می توانید آن را با یک فنجان قهوه در صبح اگر شما می خواهم. انفجاری طعم یک báhn mì ساندویچ چیزی است که شما قطعا باید سعی کنید. مواد موجود در نمونه báhn mì ساندویچ کاهو و گوجه فرنگی و کبد اردک رب و قطعه قطعه گوشت خوک. علاوه بر پر کردن مانند میگو و سوسیس نعناع و دیگر مواد تشکیل دهنده فوق العاده را ایجاد تغییرات از امروز صبح رفتن-به مواد غذایی است.

Balut

تخم مرغ های جهانی شناخته شده به عنوان یک غذای صبحانه حتی در ویتنام است. اما ویتنامی ایده تخم مرغ برای صبحانه به سطح بعدی با balut. این مواد غذایی عجیب و غریب است که بارور شده توسعه اردک جنین پخته تحریک گرما. ظاهر آن می تواند یک کمی خارج از قرار دادن اما ذهن نیست نگاه کنید. بود پرماجرا را نیش می زنند و شما متوجه است که آن را با سلیقه هزار بار بهتر از یک تخم مرغ معمولی.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

آهنربا ماهیگیری: جاذب راهنمای

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>